Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

2 minuty temu

sprawdzony stomatolog

5 minut temu

sklep detailingowy

29 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:06:21

Mam ciemny blond wlosow (naturalny) chcialabym sama ufarbować wlosy na brąz ale nie taki ciemny ale nie az taki jasny. Cos takiego jak ma w reklamie taka babka co reklamuja farbe L'oreal casting. ale wlasnie nie wiem... Bo chcialabym aby wyszedł idealny kolor i zeby nie byla az tak bardzo droga farba. Jaka farbe polecacie do wlosow ? Dodam ze jestem szczupla i mam jasna karnacje ale NATURALNE czarne brwi. Czu bedzie mi dobrze w brązie ?

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:09:14

ja maluje palette xxl color farba jest naprawde swietna gdyz sie nie zmywa i dlugo sie utrzymuje ;) wybieraj zawsze farbe troszke jasniejsza od tego koloru ktory chcesz miec ;) tak mi zawsze mowila fryzierka i miala racje ;)

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:11:06

nigdy nie wychodza wlosy takie jak na opakowaniu...przeważnie są ciemniejsze:( ja osobiście polecam casting l'oreal ale on koło 20 zł kosztuje. Ale spróbuj może z garniera...

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:11:11

dzieki :) ktos jeszcze ?

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:17:31

nie farbuj palette-bo pozniej jak bedziesz chciala wrocic do blondu albo do jasniejszego kolorku to jest to niemozliwe...pigment z farby wzera sie gleboko we wlosy :) ja teraz schodze z czarnego :(

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:20:02

aha. to jaka polecasz?

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:26:45

Może poszukaj sobie w różnych gamach kolorów w necie, są różne farby droższe, tańsze...chyba z joanny jest bardzo taniutka farba ale tam kolorki takie wiesz ni w d... ni w oko. Londa też dobra

niezweryfikowana
Posty: 2.584
Ostrzeżenia: 1/5

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:29:04

Garnier :) , Loreal mi bynajmniej szybko sie zmywal ;)

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:31:24

Garnier, jest delikatna, nie niszczy włosów jak np. palette (masakra) i jak będziesz chciała znowu mieć jasne nie będzie problemów :)

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:32:52

a ja byłam zadowolona z garniera i l'oreala i włosy jakby odzywione po nich były choć to może tylko chwilowa iluzja:) Ostatnio w ogóle nie farbuje bo doszłam do swojego naturalnego koloru włosów(ciemny brąz) i mam zamiar je podleczyc zanim użyje jakiejś chemii.A tak farbowałam co półtora miesiąca(miałam czarne potem zachciało się blądu i włosy zniszczone:(

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:33:10

to ja równiez przyłacze sie ze swoim dylematem. jestem blondynką mam niebieskie oczy i jasna karnację. Od zawsze robie sobie platynowe pasemka ale juz znudziło mi sie to straszliwie, naszła mnie ochota cos zmnienic ale boje sie okrutnie jak bede wygladała przez ta moja jasną karnację. jeśli przyciemnie włosy czy nie bede wygladała jak smierć strasznie podoba mi sie ten kolor włosów (może orientujecie sie dokładnie jaki to odcień?) to moze dodam jeszcze moje zdjecie innego nie znalazłam, wprawdzie tutaj popracowałam troszke nad opalenizną taka troche wykrzywiona jestem ale co tam... powiedzcie szczerze co o tym myslicie.



Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:33:11

Ja polecam Garnier ;)).
I jest dużo ładnych brązów do wyboru tej firmy.

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:33:58

Garnier lub L'oreal :) Palett nie farbuj bo niszczy włosy a na dodatek kolor zmienia sie i ciezko potem go zafarbowac :)

z Castinga polecam Jedwabisty brąz lub cos o ton jasniejszego :)

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:37:51

to ja polecam iść do fryzjera.

Jaka farba do wlosow POMOZCIE

24 wrz 2009 - 13:40:48

Londa color ostatnio ma serię farb pokrywające siwe włosy. Kolory bardzo ładnie wychodzą na włosach, równomiernie pokrywa całość, włosy są lśniące i błyszczące. Polecam.



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

TRĄDZIK - pomocy!