Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

godzinę temu

hurtownia elektryczna

wczoraj o 22:38

szkoła nauki jazdy

wczoraj o 22:37

Angielski

wczoraj o 19:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 13:11:13

Cytat
mka18
Polecam! mam go już od dawna, też mi się juz kończy ale na pewno kupie taki sam :)
Ma świetna szczoteczkę wydłużającą i pogrubiającą i co najważniejsze nie skleja rzęs :)
ostatnio zapłaciłam za niego 21zł


nie polecam, mam dlugie rzesy ale lubie je jeszcze bardziej przedluzyc. ten jak dla mnie sie nie nadaje.
z tej firmy sa dobre ale w czarnym opakowaniu albo z rowowymi albo ze zlotymi napisami.
te moge polecic w takiej cenie, do 25 zl.

zweryfikowana
Posty: 87
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 13:28:14

architekt najlepszy przetestowąłam juz chyba wszystkie tusze i ten spełnia wszystkie wymagania :)

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 13:30:43

Cytat
mka18
Polecam! mam go już od dawna, też mi się juz kończy ale na pewno kupie taki sam :)
Ma świetna szczoteczkę wydłużającą i pogrubiającą i co najważniejsze nie skleja rzęs :)
ostatnio zapłaciłam za niego 21zł
zużywam już drugie opakowanie tego tuszu i nie zamienię go na żaden inny! ;d jest świetny, można z nim robić cuda ;D

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 13:39:18

Cytat
kaska__1990
A jeśli mowa o tuszach, to miał ktoś może jakieś doświadczenie z Maybelline Volum' Express Lift-Up? Bo właśnie się nad nim zastanawiam i przydałyby mi się jakieś opinie:)

Ja używam od dawna i według mnie jest super! Czasami kupuję inne tusze, chcę znaleźć jakiś lepszy, ale nic z tego:P Zawsze wracam do tego:) Szczególnie polecam na większe wyjścia, bo "robi" extra firanki:D (po nałożeniu paru warstw) Na co dzień też genialny:)
POLECAM :)

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 13:54:24

Ja również nie polecam avonu i oriflame..chociaż to tak,jak powiedział ktoś wyżej u każdego inaczej sie tusz sprawdza..moja przyjaciółka np jest okroponie zadowolona z AVON superSHOCK..a dla mnie jest fatalny..jak każdy z tych firm..

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 14:48:25

Cytat
patryszjaa
Cytat
mka18
Polecam! mam go już od dawna, też mi się juz kończy ale na pewno kupie taki sam :)
Ma świetna szczoteczkę wydłużającą i pogrubiającą i co najważniejsze nie skleja rzęs :)
ostatnio zapłaciłam za niego 21zł
zużywam już drugie opakowanie tego tuszu i nie zamienię go na żaden inny! ;d jest świetny, można z nim robić cuda ;D

zgadzam sie ponieważ ma świetna szczoteczkę, która rozdziela rzesy :) moim zdaniem nie ma wad :P i jest tanii :)
także szczerze POLECAM!

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 14:53:02

Ja polecam te 2 z meybelline:)



najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 17:02:58

Cytat
nicole__89
Cytat
kaska__1990
A jeśli mowa o tuszach, to miał ktoś może jakieś doświadczenie z Maybelline Volum' Express Lift-Up? Bo właśnie się nad nim zastanawiam i przydałyby mi się jakieś opinie:)

Ja używam od dawna i według mnie jest super! Czasami kupuję inne tusze, chcę znaleźć jakiś lepszy, ale nic z tego:P Zawsze wracam do tego:) Szczególnie polecam na większe wyjścia, bo "robi" extra firanki:D (po nałożeniu paru warstw) Na co dzień też genialny:)
POLECAM :)

Dzięki za opinię, właśnie taki efekt uwielbiam:) Teraz muszę obowiązkowo wypróbować:)

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 17:07:26

dla mnie najlepszy jest 2000 calorie i bourjois ten z różową zakrętką :) niestety cenowo już wyżej...

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 17:12:15

Cytat
mka18
Polecam! mam go już od dawna, też mi się juz kończy ale na pewno kupie taki sam :)
Ma świetna szczoteczkę wydłużającą i pogrubiającą i co najważniejsze nie skleja rzęs :)
ostatnio zapłaciłam za niego 21zł

ja również jestem zadowolona z Maybelline Colossal

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 17:16:40

volume artist astor . wymiata. najlepszy jaki mialam . fajnie rozdziela i wydluza. i o dziwo nie skleja. naprawde polecam ;] ;))))


najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 22:08:57

Cytat
anissc
Cytat
HollyShit
Cytat
mka18
Polecam! mam go już od dawna, też mi się juz kończy ale na pewno kupie taki sam :)
Ma świetna szczoteczkę wydłużającą i pogrubiającą i co najważniejsze nie skleja rzęs :)
ostatnio zapłaciłam za niego 21zł

dla mnie najgorszy tusz jaki miałam. po pomalowaniu moje rzęsy wyglądały tak samo jak przed pomalowaniem.
czyli wielki szit. jak ma się krótkie i rzadkie rzęsy to taki tusz nic z nimi nie zrobi.


ja z mojej strony mogę polecić maybelline lash stiletto i rimmel glam eyes.
a w jakiej cenie są ?

ok 20zł.

najlepszy tusz do rzęs

05 wrz 2009 - 22:11:58

2000 calorie to mój hit :)

najlepszy tusz do rzęs

12 wrz 2009 - 14:33:09

Równiez polecam COLOSALL VOLUME EKSPRESS (ten w żółtym opakowaniu) normalnie kosztuje z 25 zł ale czesto w Rosmanie i Naturze są promocje na niego ze kosztuje z ok.20 zł .

Lubie jak rzęsy sięgaja do nieba i sa zakręcone "aż drapią po brwiach";p i własnie ten tusz daje taki efekt, tylko trzeba jak każdym troszkę sie pobawić :)

zweryfikowana
Posty: 339
Ostrzeżenia: 1/5

najlepszy tusz do rzęs

12 wrz 2009 - 14:35:54

Polecam Rimmel Glam'Eyes Mascara okolo 20 zł ;p

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OPINIE O PRODUKCIE - PILNE