Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ocet chrzanowy na trądzik

08 kwi 2017 - 12:02:36

Ja się z pryszczami męczyłam 10 lat. Miałam tego pełno również na plecach. Niestety nic nie pomogło nawet antybiotyki. Uratował mnie sposób z octem chrzanowym! więcej info tutaj http://www.ziola-na-...we-sposoby.html (może Wam tez pomoże czego wam życze :( )

niezweryfikowana
Posty: 81
Ostrzeżenia: 1/5

Ocet chrzanowy na trądzik

04 maj 2017 - 14:53:22

nie słyszałam jeszcze o tym, ale sama nazwa mało zachęca ;)

Ocet chrzanowy na trądzik

04 maj 2017 - 15:34:30

Cytat
dominatorka
Ja się z pryszczami męczyłam 10 lat. Miałam tego pełno również na plecach. Niestety nic nie pomogło nawet antybiotyki. Uratował mnie sposób z octem chrzanowym! więcej info tutaj http://www.ziola-na-...we-sposoby.html (może Wam tez pomoże czego wam życze :( )
nie ma mozliwosci by antybiotyki nie pomogły , znam genialny preperat który własnie jest na bazie spirytusu i ma w składzie antybiotyk i nakłada sie go punktowo juz po zastosowaniu jednokrotnym jest mega poprawa, a octy i owszem zdrowe ale nie leczą

niezweryfikowana
Posty: 114
Ostrzeżenia: 5/5

Ocet chrzanowy na trądzik

12 maj 2017 - 18:50:50

ja uważam, że problemy trądzikowe należy leczyć z pomocą dermatologa bo jest wiele odmian trądziku i każdy wymaga innego podejścia.

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 7/5

Ocet chrzanowy na trądzik

18 lip 2017 - 10:14:16

Próbowałam ale nie polecam. Nie dośc,ze bardzo wysusza to jeszcze bardzo śmierdzi ( głównie do tego zapachu nie mogłam się przyzwyczaić).
Po kilku próboach ( niestety nie udanych) wróciłam do mojego serum Sevolium.

Ocet chrzanowy na trądzik

22 sie 2017 - 17:59:07

Jeżeli masz problem z trądzikiem idź do dobrego dermatologa bo każde krostki mogą być z innej przyczyny, warto podejść do lekarza bo może to jest coś łatwego do poradzenia sobie a może nie pomoże nic i trzeba czekać. Poszukaj dobrego dermatologa w swoim mieście w internecie z opinii na znanymlekarzu albo na tego typu portalu ale tak żeby miał odpowiednio dużo opinii pozytywnych a nie żeby miał tylko dwie pozytywne bo wtedy nie wiadomo czy to prawdziwe opinie jak tak mało jest opinii.

niezweryfikowana
Posty: 11
Ostrzeżenia: 1/5

Ocet chrzanowy na trądzik

26 paź 2017 - 22:56:28

pierwsze słyszę, ciekawe...I tez sądzę, że trądzik trzeba leczyć odpowiednia dietą

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Od jutra -49% w Rossmanie!!!