Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 102
Ostrzeżenia: 1/5

Co polecacie zeby dobrze złuszczyć sucha skóre z widocznymi brzydkimi skórkami i rozszerzonymi porami, jakie maseczki? peelinki enzymatyczne będą najlepsze? ja czytałam o glinkach (biała, zielona), kosmetyki z e-naturalne.pl jak: spirulina, peeling enzymatyczny,korund. Co o nich sadzicie? Mam dosc rozszerzone pory i chce jakos to zmniejszyc. Po takim peelingu jaki bedzie odpowiedni krem?

podbijam temat, czy ktoś coś wie na tym temat?

Jeśli masz tylko przesuszoną skórę, bez wyprysków to nie pomogę, ale do cery problematycznej mogę polecić tonik-żelowy Norel z kwasem migdałowym - kosztuje ok 40-50zł, stosuję go tylko na noc od ok. 20dni. Od wielu lat mam problem z kaszką na czole i bokach twarzy i muszę przyznać, że tonik już działa - kaszka znacznie się zmniejszyła, skóra delikatnie się złuszczyła. Trzeba tylko uważać, żeby nie przesuszyć skóry, ja nakładam tonik palcami na czoło i boczki, resztę twarzy omijam, po paru minutach nakładam krem nawilżający.

Tonik jest baardzo wydajny, praktycznie nie widzę ubytku, bo nakładam go bardzo mało. Mam nadzieję, że przy dłuższym stosowaniu też będzie się sprawdzał ;)

piling gruboziarnisty , potem spłukać i nałoźyć delikatny krem do twarzy.
Jeśli masz problemy ze skórą najlepsza jest maseczka z dodatkiem drozdzy.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 8/5

No ja myślę, że tylko i wyłącznie kosmetyki ekologiczne. Sprawdź sobie tę stronę <moderacja-spam> z kosmetykami khadi są bardzo dobre z pewnością nie uczulają i jak najbardziej można stosować je do cery wrażliwej.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 17:15 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 2
Ostrzeżenia: 2/5

tutaj mają ość duży wybór <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 17:16 przez moderator.

ja kupiłam moc minerałów perfecta i jest super



peeling enzymatyczny z ziaji (ulga) . JEST SUPER!!! ;)

szczoteczka elektryczna! jeśli porządnie oczyścicie pory to się zwyczajnie pozwężają, sprawdzone nie raz :) !

w ;he be; jest sporo takich produktów .
zapytaj dziewczyn w sklepie one ci doradzą.

takie drogeryjne produkty nie dość że mogą uczulać to tak naprawdę nie za wiele potrafią zdziałać, a te konsultantki polecą cokolwiek co pewnie akurat w promocji... Naprawdę warto spróbować ze szczoteczką :) na sam początek jeśli masz obawy możesz spróbować takiej ręcznej za grosze, ale z doświadczenia wiem że nie ma czego porównywać z taką elektryczną :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czym odzywić rzęsy