Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czy kupujecie na szafie kosmetyki??

17 sty 2017 - 10:59:36

Czesć wszystkim.....tak obserwuje co sie tutaj dzieje i mam wrazenie jakby obumarla ta strona,kosmetyki chyba kiepsko sie tutaj sprzedaja...czy tylko mi sie wydaje i to tylko mi sprzedaz idzie kiepsko ??

pisałam do 3 dziewczyn grzecznosciowo z prosba aby cos doradzily bo widzialam ze uzywaja pewnych kosmetykow,byly w tym dniu na szafie lecz ani jedna nie odpisała...

Czy kupujecie na szafie kosmetyki??

17 sty 2017 - 14:14:08

pewnie nie odpisały bo interesu nie zwęszyły:) zapytaj o zakup to od razu odpiszą:)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

Czy kupujecie na szafie kosmetyki??

18 sty 2017 - 07:59:56

Nie kupuję. Wolę kupować w skleapch kosmetycznych. W szafie jedynie ubrania.

Czy kupujecie na szafie kosmetyki??

18 sty 2017 - 09:28:14

mozliwe :)) wiadomo kazdy woli co innego ,ja znowu nie lubie kupowac ubrac bo wole je przymierzyc :)) a zapachu nikt nie podrobi czy koloru :)) moze akurat sie jeszcze rozkreci hihi

Czy kupujecie na szafie kosmetyki??

12 lut 2017 - 17:40:47

Faktycznie, idzie różnie ale ja akurat sprzedałam kilka kosmetyków Yves Rocher (głównie kremy i perfumy). Jakby ktoś miał ochotę na balsam nawilżający lub peeling to zapraszam :)

Czy kupujecie na szafie kosmetyki??

12 lut 2017 - 18:42:45

Słabo idzie, czy to kosmetyki czy ciuchy ;( miałam tutaj konto gdzie w ciągu roku miałam ponad 130 transakcji a teraz na nowym koncie ledwo trzy :(

Czy kupujecie na szafie kosmetyki??

13 lut 2017 - 16:06:50

bałabym się kupować hmm czy nie dostanę jakiś przeterminowanych ,starych itd po za tym dużo osób ma uczulenia na różne kosmetyki.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

dobry peeling enzymatyczny ( rozszerzone pory)