Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

demakijaż

22 lut 2017 - 13:14:53

Ja używam żelu do mycia twarzy Avene, nie wyobrażam sobie życia bez tego kosmetyku :)

demakijaż

01 mar 2017 - 22:06:54

Ja mogę polecić żel micelarny od Avy. Doskonale nadaje się do demakijażu, jest bardzo delikatny, dzięki czemu mogę stosować go także do zmywania makijażu oczu.

demakijaż

19 mar 2017 - 21:02:35

a jakie macie doświadczenia ze szczoteczkami do twarzy jeśli chodzi o zdejmowanie makijazu, peelingowanie itd? trochę korci mnie zakup :) mam wrażenie że tak manualnie nie jestem w stanie dokładnie domyć mojej twarzy po całym dniu z kosmetykami

demakijaż

19 mar 2017 - 21:39:27

ja od lat uzywam husteczek bebe - najbardziej mi odpowiadaja

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

demakijaż

25 mar 2017 - 00:59:33

Ja z płynów micelarnych mogę polecić czerowną Biodermę, Bourjois lub Multiessence 4 w 1 z bielendy. Dobrze odżywiają, oczyszczają, nie szczypią w oczy i nie podrażniają, a mam naprawdę wrażliwą skórę

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 1/5

demakijaż

28 mar 2017 - 14:35:54

Najlepsze trójfazowe zmywanie environu!
Delikatne, bardzo dokładne oczyszczanie wrażliwej skóry
Krok pierwszy olejek poprzedzający zmywanie, który w składzie zawiera emulgator rozpuszczający niezłuszczone komórki naskórka
Krok drugi maska oczyszczająca sebumask, którą możemy również dodać do olejku i wymieszać
Krok trzeci lotion zmywający
Osobiście uwielbiam olejek z maską, następnie zmywam i tonizuję. Ewentualnie lotion zmywający samodzielnie :)
więcej info tutaj <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 14:44 przez moderator.

demakijaż

07 kwi 2017 - 15:20:55

u mnie najpierw płyn micelarny, potem pianka do mycia (słyszałam, że pianki są lepsze niż żele) i szczoteczka elektryczna do twarzy :) miałam wcześniej manualną, ale nawet nie umywa się do elektrycznego brauna

niezweryfikowana
Posty: 57
Ostrzeżenia: 1/5

demakijaż

13 kwi 2017 - 11:24:57

Oczywiście najpierw zmywam makijaż płynem micelarnym na waciku, a później myję twarz żelem. Wiecie, że kosmetyczka powiedziała mi ostatnio żeby robić demakijaż palcami? Tę część z płatkiem. Trochę tego nie rozumiem.

demakijaż

25 kwi 2017 - 15:39:09

nie bardzo sobie to wyobrażam :D przecież gdzieś te zanieczyszczenia muszą lądować... Już bardziej sobie wyobrażam, że nakładam palcami plyn micelarny a zamiast płatka używam swojej szczoteczki elektrycznej :D

demakijaż

25 kwi 2017 - 21:30:57

a jaka masz szczoteczkę? te manualne szczoteczki to dramat jak dla mnie, bo tak się trzeba natrzeć i nagimnastykować, skóra potem czerwona i podrażniona. próbowałam kilka razy, ale to chyba nie dla mnie :( szukam czegoś bardziej przyjaznego skórze twarzy i właśnie myślałam o takiej elektrycznej

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zasinienia pod oczami