Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Dziewczyny,szukam tuszu do rzęs który naprawde wydłuży rzęsy.
Jaki macie sprawdzony i warto kupic..?

Nie ma takiego tuszu co rzesy wydluzy tak za.....cie.Ja kupilam odzywke po ktorej naprawde mam dlugie rzesy i najtanszym tuszem teraz maluje.Mam mega dlugie.

miss spoty zółty jest oki. Możesz kupić jakąś odżywkę i zacząć kuracje :)

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

ja też kupiłam odżywkę do rzęs, wybrałam revive lashes z flosleku bo była tania w porównaniu z revitalash. Za 5ml tej odżywki dałam ok 45 zł w aptece gemini. Te 5 ml starczyło mi na ponad rok smarowania, a efekt wydłużonych rzęs był widoczny już po 2 tygodniach, dlatego gorąco polecam tą odżywkę. Nie uczuliła mnie, ma wygodny pędzelek, jest wydajna i tania.

tusz do rzęs pupa mega wydłuża

Ja polecam Rimmel Scandaleyes Mascara Extreme Black.
Uwielbiam ten tusz i w moim przypadku bardzo się sprawdza, rzęsy po nim mam mega :-)

Cytat
Kamka242
Ja polecam Rimmel Scandaleyes Mascara Extreme Black.
Uwielbiam ten tusz i w moim przypadku bardzo się sprawdza, rzęsy po nim mam mega :-)

teeeeż go polecam! i cena przystępna

niezweryfikowana
Posty: 123
Ostrzeżenia: 6/5

To koniecznie muszę spróbować - nigdy go nie używałam.

Cytat
traszkaa
To koniecznie muszę spróbować - nigdy go nie używałam.

każdemu pasuje co innego, miałam ten i był super więc kolejnym razem wybrałam tez z Rimmela i był beznadziejny więc nie ma reguł :)

Jestem b.zadowolona z Loreala Architect dla mnie bomba ;)

mi bardzo odpowiadał max factor flase lashes effect niestety są cholernie drogie - 6-7dyszek, ale efekt jest wow, z serii fioletowej lub zielonej

jeszcze z tego co widzę w gazetce Rossmann to jest na niego promka



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-08-23 11:27 przez moderator.

Ja mogę polecić tusz loreal vollume million lashes so couture :-)

niezweryfikowana
Posty: 146
Ostrzeżenia: 5/5

Wypróbuj MySecret create your lashes. Ma ciekawy kształt szczoteczki, wydłuża i dokładnie rozdziela każdą rzęsę. No i dokładnie pomaluje nawet te najkrótsze, zktórymi zwykle mamy problem.



kojarzę że dawno temu dostałam w prezencie od szafa.pl tusz wibo, wiem, że w sklepie były mega tanie bo po około 11 zł a był rewelacyjny(taki w intensywnie zielonym opakowaniu).

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

Ja miałam taki, co @mendziulek pokazuje i chwaliłam właśnie za szczoteczkę. A teraz to mnie kuszą te kolorowe z MySecret, co całkiem niedawno wyszły. Jest fioletowy i turkusowy z tego co wiem i ja bym właśnie taki turkusowy chętnie... :D A może ma któraś? Jakieś opinie? :) O taki dokładnie mi chodzi:


Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zróbmy sobie paczuszkę