Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Krem do rąk / krem do twarzy

31 maj 2016 - 10:22:38

Potrzebuję porady w odniesieniu do kremów bo zielona jestem w tym temacie. Może coś podpowiecie....

Ręce: oczywiście przesuszone z odciskami od sztangielek i ketli. Krem, którego poszukuje nie może się maziać, musi się szybko wchłonąć i być lekki ale dobrze nawilżać i odżywiać

Buzia: cera mieszana, strefa T tłusta, policzki normalne, zaczynam się z lekka marszczyć (38lat) ale bez przesady...chyba potrzebuję coś odżywczego i też lekkiego na dzień i może być coś cięższego na noc.

Pozdrawiam

Krem do rąk / krem do twarzy

31 maj 2016 - 20:33:41

nie, nie próbowałam.... oeparol tylko kojarzę z kapsułkami z wiesiołka. Dzięki, przyjrzę sie temu :)
A który konkretnie krem do twarzy masz?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-31 20:35 przez JutkaMamaJulka.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Krem do rąk / krem do twarzy

07 cze 2016 - 01:28:34

Z kremów do rąk polecam Neutrogenę, dobrze nawilża, używam jej przez cały rok. A z kremów do twarzy bardzo lubię krem z algami morskimi z bielendy, mam taki lekki, on jest nawilżający i działa też przeciwzmarszczkowo. Do tego stosuję serum 2 w 1 nawilzające i nie mam problemów z suchą cerą :)

niezweryfikowana
Posty: 48
Ostrzeżenia: 7/5

Krem do rąk / krem do twarzy

06 lip 2016 - 14:32:22

Jeśli chodzi o kremy do rąk, to mogę polecić Hand Care od Floslek. Fajna seria, uwzględniająca kremy na lato i na zimę.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 2/5

Krem do rąk / krem do twarzy

06 lip 2016 - 15:31:05

JA LUBIE KREMY DO RĄK GARNIER LUB KAMILL :)

Krem do rąk / krem do twarzy

06 lip 2016 - 15:45:07

Ja polecam krem do rąk z Eveline lub z la rive pięknie pachną, szybką się wchłaniają i ładnie pachną, a jak coś droższego to z apteki regenerum.

niezweryfikowana
Posty: 115
Ostrzeżenia: 2/5

Krem do rąk / krem do twarzy

18 lip 2016 - 21:24:05

A dla mnie nie ma lepszego od oeparolu, na suche dłonie i zniszczone, popękane nawet jest super a do tego jest tani :)

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Krem do rąk / krem do twarzy

01 sie 2016 - 01:20:59

Cytat
dana82
Ja polecam krem do rąk z Eveline lub z la rive pięknie pachną, szybką się wchłaniają i ładnie pachną, a jak coś droższego to z apteki regenerum.

Ja miałam kiedyś jeszcze Eveline krem z wanilią i olejkiem arganowym. Pięknie pachniał, tylko trochę zbyt intensywnie na dłuższą metę

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 7/5

Krem do rąk / krem do twarzy

09 sie 2016 - 11:50:09

Do rąk polecam kremy Love me Green. Bardzo lekkie i nie zostawiają tłustej warstwy. Można od razu coś robić a nie czekać aż krem się wchłonie.

Do twarzy serum Richevon. Sama mam raczej suchą skórę ale mam skłonności do przetłuszczania się w okolicach brody i czoła ( mam wrazenie casami,że nie jest such ale mieszana). Serum nie jest tanie ale jest to duża butla na 50 ml tak wiec może Ci wystarczyć na długo. Ma formę delikatnego żelu tak więc dobrze się wchłania.

Krem do rąk / krem do twarzy

09 sie 2016 - 11:59:38

Bardzo dobry krem do rąk to Nivea Q10 lub Yves rocher intensywnie odżywiający krem do rąk z arniką. Kremy do twarzy polecam z Yves Rocher. często można je kupić w promocyjnej cenie.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Krem do rąk / krem do twarzy

20 kwi 2017 - 19:36:03

Jeśli krem do rąk - to najskuteczniejszy moim zdaniem jest Neutrogeny skoncentrowany. Dużo nie trzeba wsmarować, a efekt swędzenia i pieczenia skóry znika od razu. Stosowałam sama, poleciłam też bratu, który doprowadził swoje ręce do strasznego stanu, aż pękała wysuszona skóra i Neutrogena mu faktycznie pomogła.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-21 10:17 przez moderator.

Krem do rąk / krem do twarzy

20 kwi 2017 - 19:51:23

Krem do rąk z ziaji polecam, arganowy np
Jeśli chodzi o krem to fajne mają np zielone liście manuka, szybko się wchłania, jest antybakteryjny, nawilżający, ja go używam pod makijaz

zweryfikowana
Posty: 685
Ostrzeżenia: 2/5

Krem do rąk / krem do twarzy

20 kwi 2017 - 20:01:10

Jeżeli chodzi o kremy do twarzy to polecam firmy Pharmaceris, Vichy i Dermedic.

Krem do rąk / krem do twarzy

20 kwi 2017 - 21:57:05

Ja dostałam o przyjaciołki genialny krem na bazie aloesu nie zawiera chemii



niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Krem do rąk / krem do twarzy

20 kwi 2017 - 22:32:51

Cześć ja na suche ręce stosuje glicerynę z apteki kilka kropli i problem z głowy.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Perspi block. Opinie o lekach na pocenie! Help!