Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 45
Ostrzeżenia: 2/5

Kochane na odwodniona cerę nie pomoże żaden krem jak nie zadziałacie od środka. Kremy nie nawadniają wbrew powszechnej opinii tylko działają tak, aby woda ze skóry nam nie odparowała! Jeśli nasz organizm nie jest odpowiednio nawodniony to nawet cudo za 500zł nie pomoże. Proponuję zacząć od zbadania siebie i sprawdzenia czy nie brakuje Ci jakiś witamin, zweryfikuj tez swoje nawyki żywieniowe i pamiętaj minimum 2 litry płynów dziennie, najlepiej wody.

To mi wygląda na alergię, niedobory, może grzybicę. Ty do dermatologa idź,jeśli kremy Ci ie pomagają.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

Pytałam się już w innym wątku, ale przydadzą mi się różne opinie. Korzystałyście może z peelingu kawitacyjnego? Mam zaskórniki i tzw kaszkę na brodzie. Czy to mi pomoże? Jak długo się utrzyma jakikolwiek efekt jeżeli w ogóle będzie? Może macie jakiś sprawdzony salon kosmetyczny robiący takie rzeczy? Albo znacie <moderacja-spam> i możecie się wypowiedzieć i dać na ich temat jakąś opinię? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi, jestem załamana.. :(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-30 10:31 przez moderator.

Przechodze to samo. Jedyne co mega pomaga to krem Dr Eris z witamina D

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Może zastosuj inną alternatywę? Poczytaj najpierw jakie kosmetyki będą odpowiednie na twój rodzaj skóry i zastosuj może coś bardziej naturalnego ? ;)

ja mam cerę mieszaną więc znam Twój ból. Sama miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu, który z jednej strony będzie matowił a z drugiej nawilzał. Po wielu próbach i długich poszukiwaniach znalazłam hydrożel matujący od eveline i powiem Ci, ze na obecną chwilę nie znam lepszego kosmetyku.

niezweryfikowana
Posty: 6
Ostrzeżenia: 2/5

Ja w takich sprawach bardzo często pytam znajomych. To jest według mnie naprawdę bardzo dobre źródło informacji :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem do rąk / krem do twarzy