Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Rozszerzone pory

05 kwi 2016 - 14:30:01

Jakich kosmetyków używacie na rozszerzone pory? A może zabiegi u kosmetyczki? Domowe sposoby?

zweryfikowana
Posty: 155
Ostrzeżenia: 1/5

Rozszerzone pory

05 kwi 2016 - 15:02:55

To kwestia genetyczna, duzo zrobić sie nie da:(
Fajna jest maska z avene cleanance. Ja uzywałam regualrnie raz w tygodniu i efekt super :)

Rozszerzone pory

08 kwi 2016 - 14:59:11

Bardzo dobra jest baza z Loreal Studio secrets. Jest bezbarwna, lekko rozjaśnia, ale porów trzeba szukać z lupą :D No i dobrze matuje.

Rozszerzone pory

30 kwi 2016 - 21:35:18

Aktywne serum na dzień zwężające pory od Avy spisuje się u mnie rewelacyjnie :) Skutecznie matuje i zapobiega wydzielaniu sebum, dzięki czemu cera wygląda dużo ładniej

niezweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 2/5

Rozszerzone pory

07 maj 2016 - 00:00:30

Ja stosuję kwas azelainowy i pomaga mi na problemy z tłustą cerą, w tym i pory są po jego zastosowaniu zwężone.

Rozszerzone pory

07 gru 2016 - 22:47:49

Cytat
erytrea
Jakich kosmetyków używacie na rozszerzone pory? A może zabiegi u kosmetyczki? Domowe sposoby?
trochę kosmetyczkom nie ufam w kwestii zabiegów takich poważniejszych, więc jak coś to wybieram klinikę. myślę, że to i sprzętowo lepiej wygląda, no i zawsze to lekarze specjaliści sprawy w swoje ręce biorą. na rozszerzone pory kosmetyki u mnie nie zdały egzaminu za bardzo, dzień czy dwa była jakaś różnica a później znowu wracało do dawnego stanu rzeczy no i w końcu zdecydowałam się na zabieg laserem ablacyjnym

Rozszerzone pory

08 gru 2016 - 11:30:36

ja z kolei nie wierzę w te domowe sposoby :D jakaś tam niewielka poprawa pewnie i tak, ale jak ma się konkretny problem to raczej trzeba się wykosztować. Pewnie taki laser ciach i po sprawie co? :D a domowe maseczki wklepujesz miesiącami :/

Rozszerzone pory

11 gru 2016 - 00:58:19

u mnie różnica niebo a ziemia. no i o tyle fajne rozwiązanie, że taki zabieg robi się z reguły raz do roku, więc to nie jest jakaś skarbonka bez dna

Rozszerzone pory

12 gru 2016 - 14:06:07

to ile za ten zabieg? u mnie to takie błędne koło, kupuje te bazy maskujące rozszerzone pory, one się zapychają ... i tak to leci

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

L'oreal Glam Shine