Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Szampon do wrażliwej skóry głowy

26 lut 2016 - 09:58:55

Hej dziewczyny :) Jakiego szmponu uzywacie? Ja mam niedolerancję na sls i sles i dlugo nie mogłam znaleźć odpowiedniego szamponu. Teraz kupiłam Seboradin szampon i balsam i jestem zachwycona, w koncu nie mam problemu. Zawsze po myciu swędziała mnie głowa, bywało, że miałam łupież a teraz nic sie nie dzieje, a moje włosy stały sie mocniejsze i piękniejsze. Co wy używacie?

Szampon do wrażliwej skóry głowy

26 lut 2016 - 23:20:21

Ja używam szamponu z propolisem od Korany i jestem z niego bardzo zadowolona :) Dzięki niemu włosy wyglądają dużo lepiej i już się tak szybko nie przetłuszczają

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Szampon do wrażliwej skóry głowy

01 mar 2016 - 13:55:59

Zdecydowanie baby dream z rossmanna. Jest bardzo delikatny i ma świetny skład.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Szampon do wrażliwej skóry głowy

03 mar 2016 - 08:45:37

Też używam Seboradinu, ale sensitive. Poleciła mi go koleżanka. Od dziecka miałam problem ze skórą głowy i takie "zwykłe" szampony to powodowały, że mogłam się dosłownie zadrapać. Seboradin jest OK :)

Szampon do wrażliwej skóry głowy

10 mar 2016 - 12:25:56

ja używałam z La Roche Posay, teraz kupiłam zwykły z Ziaja z kozim mlekiem- i dla mnie jest Ok !

Szampon do wrażliwej skóry głowy

10 mar 2016 - 12:56:29

Seboradin Sensitive jest mega. Naprawdę w porównaniu z innymi szamponami, jakich dotychczas używałam to wymiata. Próbuję właśnie wygrać kolejne opakowanie w konkursie na ich firmowym fanpage fb.com/MocWlosow. Spróbujcie, może wam też się uda :)

Szampon do wrażliwej skóry głowy

22 mar 2016 - 23:00:51

Miałam Seboradin, teraz mam Biovax z bambusem i olejkiem avocado. W szamponach cenię sobie delikatny skład, bo inaczej przesusza mi się skóra głowy.

Szampon do wrażliwej skóry głowy

24 mar 2016 - 10:41:18

Również polecam Seboradin Sensitive. Nie podrażnia, nie uczula i przede wszystkim nie zawiera silikonu. B. dobry produkt :D

Szampon do wrażliwej skóry głowy

29 mar 2016 - 14:08:09

Cześć :))) Ja też jestem włosomanką i używałam wielu różnych szamponów ale fakt jest taki ze Seboradin jest chyba jednym z lepszych przynajmniej dla moich włosów. Także uzywam wersji dla skóry wrażliwej i jestem bardzo zadowolona. Widać różnice, co najfajniejsze inni też zauważaja, że mam włosy w lepszej kondycji. serce a przecież właśnie o to chodzi !

Szampon do wrażliwej skóry głowy

29 mar 2016 - 14:13:00

Cytat
Gustinka
Zdecydowanie baby dream z rossmanna. Jest bardzo delikatny i ma świetny skład.
Dokładnie!
też go używam:)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Szampon do wrażliwej skóry głowy

08 cze 2016 - 15:23:18

Do wrażliwej skóry głowy dobry jest tez płyn do higieny intymnej i do ciała Facelle z rossmanna. Jest delikatny i dobrze oczyszcza i nie podrażnia. Wiele blogerek poleca go do mycia wrażliwej skóry głowy.

Szampon do wrażliwej skóry głowy

15 paź 2016 - 18:15:29

Popieram koleżankę wyżej. I polecam również szampon z Ziaji do skóry atopowej - do wrażliwej skóry głowy i karku :-)

niezweryfikowana
Posty: 43
Ostrzeżenia: 8/5

Szampon do wrażliwej skóry głowy

09 gru 2016 - 15:50:26

ja uwielbiam ten szampon z natura siberica: https://biorganic24.pl/pl/p/NATURA-SIBERICA-Szampon-rokitnikowy-glebokie-oczyszczenie-i-pielegnacja-do-wlosow-normalnych-i-przetluszczajacych-sie-400ml/508. Naprawde oczyszcza i pielęgnuje, także zaglądnij sobie na tą stronkę, którą Ci podesłałam i zobacz :)

Szampon do wrażliwej skóry głowy

11 gru 2016 - 12:10:17

ja w przypadku mojej wrażliwej skóry głowy praktycznie nie mogę jej myć szamponami. dlatego do mycia stosuje tylko odżywki :) włosy też mi za to dziękują :D

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Szampon do wrażliwej skóry głowy

13 gru 2016 - 11:10:45

Może szampon Elodermu? U mnie świetnie się sprawdza ma dobry skład, jest delikatny i nie podrażnia, do tego jest stosunkowo niedrogi.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

jak wzmocnić cienkie przerzedzające się włosy?