Obecnie rozmawiamy o:

efektowny grzejnik

gorący temat

Opakowania

godzinę temu

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jak odmlodzic twarz

03 sty 2016 - 18:40:05

Pytanie mam takie.Jakich kosmetykow,kremow uzuwac by odmlodzic twarz.Wygladac mlodziej.

(zobacz zmiany)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-03 18:40 przez marchewka33.

Jak odmlodzic twarz

19 sty 2016 - 19:16:52

Ja używam naturalnych kosmetyków gabinetowych marki OrganicSeries. Są naprawdę świetne, doskonale współdziałają z moją cerą odpowiednio ją nawilżając i odżywiając. Wygładzają i wypełniają drobne zmarszczki, nadają skórze jędrności i elastyczności.

Jak odmlodzic twarz

19 sty 2016 - 19:25:21

Nic nie robię ;]

Jak odmlodzic twarz

21 sty 2016 - 22:57:19

Moim zdaniem masaże są dobre. Przy wklepywaniu kremu robię masaż twarzy, poprawia to krążenie i podobno w dłuższej perspektywie sprzyja to młodemu wyglądowi twarzy

Jak odmlodzic twarz

22 sty 2016 - 06:31:41

Ja robię sobie różne maseczki na twarz. Poza tym w zimie szczególnie dbam o cerę, aby była odpowiednio nawilżona. Bez odpowiednich kremów się nie obejdzie, ale też ważna jest nasza ... dieta. Musimy jest zdrowe pokarmy, bo jeśli nasz organizm będzie dobrze funkcjonował, to twarz też rzecz jasna będzie zdrowsza. No i ważny jest też zdrowy styl życia. Kosmetyki są ważne, ale moim zdaniem to nie wszystko, aby cieszyć się piękną i młodą twarzą.

Jak odmlodzic twarz

22 sty 2016 - 07:18:50

Myj buzie w zimnej wodzie.

niezweryfikowana
Posty: 193
Ostrzeżenia: 4/5

Jak odmlodzic twarz

01 mar 2016 - 16:55:32

Pytanie, jaki dokładnie jest problem, bo wiesz kosmetyki nie zawsze są w stanie pomóc i trzeba się zwrócić do specjalisty. Ja się przekonałam o tym, że nawet młode osoby mają z tym dość spory problem. Ja się nawet wybrałam do doktora Osucha na konsultacje, bo on robi taki nowy zabieg lip lift, który zmniejsza odległość między nosem a ustami, co też wyraźnie odmładza twarz.

Jak odmlodzic twarz

01 mar 2016 - 21:01:29

Dbaj o siebie po prostu. Nie polecam żadnych kremów do skóry dojrzałej czy co, bo tym sposobem możesz sobie tylko zniszczyć skórę, a nie jej pomóc. Możesz zrobić sobie też od czasu do czasu zabieg mikrodermabrazji. Są takie kosmetyki do domowego użytku. Szkoda by mi było wydawać na te usługę w salonie, bo z domowej jestem zadowolona :-) Osobiście jestem zadowolona, fajnie złuszcza skórę ten zabieg i kremy się lepiej wchłaniają. Mam tłustą skórę, więc stosuję ją dwa razy tygodniowo (staram się przynajmniej).

Jak odmlodzic twarz

01 mar 2016 - 21:04:17

Czysty kolagen - polecam. Nie ma nic lepszego:)

Jak odmlodzic twarz

01 mar 2016 - 21:08:31

Na każdego działa cos innego każdy ma inny typ cery. Plus promienie słoneczne solarium papierosy itp tez dają o sobie znac. Zimna woda jest ok i masaże ;)

Jak odmlodzic twarz

02 mar 2016 - 08:51:40

Ja odkryłam Instantly Ageless od Jeunesse.
Mikro krem działający w ciągu 2 min idealny na wesele, przyjęcia ;)

Jak odmlodzic twarz

25 mar 2016 - 12:56:48

Ja nie korzystam z kosmetyków, a z odpowiedniej diety, suplementów i sportu.
Jem wszystko z odpowiednim bilansem kalorycznym, z suplementów to hepatica kwas hialuronowy i q10, i codziennie bieganie/siłownia

Jak odmlodzic twarz

27 mar 2016 - 23:03:21

Ja używam aktywatora młodości z komórkami macierzystymi od Avy. Jest on naprawdę godny polecenia :) Bardzo dobrze zwalcza oznaki starzenia, spłyca zmarszczki i dodatkowo nawilża i uelastycznia skórę :)

Jak odmlodzic twarz

27 mar 2016 - 23:17:02

moja twarz nie toleruje zadnych kremow i wynalazków ;) wiec nie stosuje :p

Jak odmlodzic twarz

28 mar 2016 - 12:56:07

to zależy od wieku

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki YVES ROCHER