Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

22 minut temu

elektryka sklep

28 minut temu

wakacje last minute

43 minut temu

Budowa domu

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakiego kremu używacie zimą?

28 lis 2015 - 18:25:40

Czy mógłby być zwyczajny krem półtłusty z filtrami na zimę?
Jaki krem z apteki z filtrami na zimę polecacie?(do cery suchej,wrażliwej)

Miałam już iwostin zimowy,flos-lek zimowy,pharmaceris zimowy.Wszystkie tłuste,świecę się jak psu jajka,twarz robi mi się czerwona.Żaden się nie sprawdził.

Jakiego kremu używacie zimą?

28 lis 2015 - 19:16:30

Avene Cold cream ;) polecam

Jakiego kremu używacie zimą?

28 lis 2015 - 19:30:25

ziaja oliwka :) a na wielkie mrozy to tłusty i ja mam w nosie to że się świece zawsze mozna to przypudrowac.

Jakiego kremu używacie zimą?

28 lis 2015 - 19:44:09

ten avene jest niestety bez filtrów:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-28 19:44 przez StormTheSorrow69.

Jakiego kremu używacie zimą?

28 lis 2015 - 20:45:26

Neutrogena :)

Jakiego kremu używacie zimą?

29 lis 2015 - 15:12:31

Może nie z apteki, ale Ziaja ma krem z serii Ulga dla skóry wrażliwej z SPF 20 i konsystencja właśnie taka półtłusta :)

Jakiego kremu używacie zimą?

30 lis 2015 - 00:08:37

Cytat
deli18
Może nie z apteki, ale Ziaja ma krem z serii Ulga dla skóry wrażliwej z SPF 20 i konsystencja właśnie taka półtłusta :)

dzięki!;) już sobie go kupiłam,zobaczymy a jak nie to jeszcze ten z neutrogeny wypróbuje.

Jakiego kremu używacie zimą?

03 sty 2016 - 13:12:15

O Ziaji słyszy się wiele dobrego i chyba nie na darmo,bo mają naprawdę ciekawe kosmetyki,podobnie jak Bielenda czy Lirene,może już z nich korzystaliście i możecie napisać swoją opinię? W moim przypadku znakomicie się sprawdzają.

Jakiego kremu używacie zimą?

03 sty 2016 - 13:47:02

Krem na zimę powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i typu cery. Warto na niego zmienić zazwyczaj stosowany kosmetyk, gdyż potrzeby skóry zimą są inne niż w pozostałych porach roku. Nie należy obawiać się nieco tłustszych kremów – zimą skóra twarzy błyszczy się mniej niż zwykle, więc nie obciąży on zbytnio naszej cery.Krem na zimę z DAX COSMETICS Nie zatyka porów, więc mogą go stosować wszyscy. Nawilża i natłuszcza i oczywiście ma filtr UVA i UVB. Odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry dlatego polecam go do stosowania jako krem na dzień osobom z suchą skórą. Mam cerę mieszaną i wrażliwą i odwodnioną i w moim przypadku spisuje się rewelacyjnie.

Jakiego kremu używacie zimą?

03 sty 2016 - 14:03:37

Do tej pory starczylo serum z yves rocher do cery naczynkowej + krem z tołpy (tez do naczynkowej). Na mrozy mam krem Iwostin- sensitia. Jest delikatny, bardzo szybko sie wchlania i nie zostawia tlustej warstwy. Zawiera phytowax (odbudowaje warstwe lipidowa skory), olej macadamia i filtry uvb spf 15/ uva 8. To jest krem dla dzieci ;) Dla mnie sprawdza sie rewelacyjnie. A balsam do ust, ktory byl w zestawie, jest genialny!

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

Jakiego kremu używacie zimą?

03 sty 2016 - 19:03:32

staram się używać naturalnych kremów , polecam różany Garden Roses z firmy Make Me Bio albo ten

<moderacja>
Bielenda to też dobra firma, też czasem używam jej kremów są dobre...



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-11 12:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Jakiego kremu używacie zimą?

11 sty 2016 - 11:56:20

ja znalazłam dla siebie idealny krem na chłodniejsze dni. próbowałyście już może hipoalergicznego kremu z lanoliną? na aanatural mają całą serię. na zimę jak znalazł. próbowałam też ich błyszczyku do ust- jest świetny:)

Jakiego kremu używacie zimą?

11 sty 2016 - 12:39:58

Ja używam z kolastyny :)

Jakiego kremu używacie zimą?

19 sty 2016 - 19:07:51

OrganicSeries ma bardzo dobry krem zimowy. Daje świetną ochronę przed mroźnym wiatrem i w odpowiedni sposób nawilża i zabezpiecza skórę. Jest to kosmetyk bazujący na naturalnych wyciągach roślinnych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki rodzaj kremu do jakiej skóry? Pomozcie :)