Obecnie rozmawiamy o:

maszyny przemysłowe

gorący temat

Dom - remont i budowa

godzinę temu

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jakiego kremu używacie zimą?

28 lis 2015 - 18:25:40

Czy mógłby być zwyczajny krem półtłusty z filtrami na zimę?
Jaki krem z apteki z filtrami na zimę polecacie?(do cery suchej,wrażliwej)

Miałam już iwostin zimowy,flos-lek zimowy,pharmaceris zimowy.Wszystkie tłuste,świecę się jak psu jajka,twarz robi mi się czerwona.Żaden się nie sprawdził.

Jakiego kremu używacie zimą?

28 lis 2015 - 19:16:30

Avene Cold cream ;) polecam

Jakiego kremu używacie zimą?

28 lis 2015 - 19:30:25

ziaja oliwka :) a na wielkie mrozy to tłusty i ja mam w nosie to że się świece zawsze mozna to przypudrowac.

Jakiego kremu używacie zimą?

28 lis 2015 - 19:44:09

ten avene jest niestety bez filtrów:(



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-28 19:44 przez StormTheSorrow69.

Jakiego kremu używacie zimą?

28 lis 2015 - 20:45:26

Neutrogena :)

Jakiego kremu używacie zimą?

29 lis 2015 - 15:12:31

Może nie z apteki, ale Ziaja ma krem z serii Ulga dla skóry wrażliwej z SPF 20 i konsystencja właśnie taka półtłusta :)

Jakiego kremu używacie zimą?

30 lis 2015 - 00:08:37

Cytat
deli18
Może nie z apteki, ale Ziaja ma krem z serii Ulga dla skóry wrażliwej z SPF 20 i konsystencja właśnie taka półtłusta :)

dzięki!;) już sobie go kupiłam,zobaczymy a jak nie to jeszcze ten z neutrogeny wypróbuje.

Jakiego kremu używacie zimą?

03 sty 2016 - 13:12:15

O Ziaji słyszy się wiele dobrego i chyba nie na darmo,bo mają naprawdę ciekawe kosmetyki,podobnie jak Bielenda czy Lirene,może już z nich korzystaliście i możecie napisać swoją opinię? W moim przypadku znakomicie się sprawdzają.

Jakiego kremu używacie zimą?

03 sty 2016 - 13:47:02

Krem na zimę powinien być dostosowany do indywidualnych potrzeb i typu cery. Warto na niego zmienić zazwyczaj stosowany kosmetyk, gdyż potrzeby skóry zimą są inne niż w pozostałych porach roku. Nie należy obawiać się nieco tłustszych kremów – zimą skóra twarzy błyszczy się mniej niż zwykle, więc nie obciąży on zbytnio naszej cery.Krem na zimę z DAX COSMETICS Nie zatyka porów, więc mogą go stosować wszyscy. Nawilża i natłuszcza i oczywiście ma filtr UVA i UVB. Odbudowuje płaszcz hydrolipidowy skóry dlatego polecam go do stosowania jako krem na dzień osobom z suchą skórą. Mam cerę mieszaną i wrażliwą i odwodnioną i w moim przypadku spisuje się rewelacyjnie.

Jakiego kremu używacie zimą?

03 sty 2016 - 14:03:37

Do tej pory starczylo serum z yves rocher do cery naczynkowej + krem z tołpy (tez do naczynkowej). Na mrozy mam krem Iwostin- sensitia. Jest delikatny, bardzo szybko sie wchlania i nie zostawia tlustej warstwy. Zawiera phytowax (odbudowaje warstwe lipidowa skory), olej macadamia i filtry uvb spf 15/ uva 8. To jest krem dla dzieci ;) Dla mnie sprawdza sie rewelacyjnie. A balsam do ust, ktory byl w zestawie, jest genialny!

zweryfikowana
Posty: 1.465
Ostrzeżenia: 1/5

Jakiego kremu używacie zimą?

03 sty 2016 - 19:03:32

staram się używać naturalnych kremów , polecam różany Garden Roses z firmy Make Me Bio albo ten

<moderacja>
Bielenda to też dobra firma, też czasem używam jej kremów są dobre...



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-01-11 12:04 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 2/5

Jakiego kremu używacie zimą?

11 sty 2016 - 11:56:20

ja znalazłam dla siebie idealny krem na chłodniejsze dni. próbowałyście już może hipoalergicznego kremu z lanoliną? na aanatural mają całą serię. na zimę jak znalazł. próbowałam też ich błyszczyku do ust- jest świetny:)

Jakiego kremu używacie zimą?

11 sty 2016 - 12:39:58

Ja używam z kolastyny :)

Jakiego kremu używacie zimą?

19 sty 2016 - 19:07:51

OrganicSeries ma bardzo dobry krem zimowy. Daje świetną ochronę przed mroźnym wiatrem i w odpowiedni sposób nawilża i zabezpiecza skórę. Jest to kosmetyk bazujący na naturalnych wyciągach roślinnych.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jaki rodzaj kremu do jakiej skóry? Pomozcie :)