Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

18 paź 2015 - 13:17:09

szukam opinii na temat produktu: AFRODYZJAK Olejek do kąpieli i pod prysznic PIŻMO & JAŚMIN od bielendy
Ogólnie lubię i cenię bielendę, ale to chyba jakaś nowość, bo pierwsze słyszę o tym produkccie, proszę o opinie, czy dobrze nawilża skórę- bo na tym mi zależy i jak z intensywnością zapachu?

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

21 paź 2015 - 20:08:16

Z serii Afrodyzjak Bielendy widziałam olejek do kąpieli o zapachu ylang-ylang i róża w dużej 400ml butli, ale go nie wąchałam. To było chyba <moderacja, spam>, może tam znajdziesz ten o zapachu piżma i jaśminu?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 19:03 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 4
Ostrzeżenia: 1/5

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

25 paź 2015 - 15:10:33

zapach jest bardzo przyjemny i odprężający, sama nie lubie intensywnych zapachów, ale ten przypadł mi do gust bardzo. Dobrze nawilża i pozostawia skórę bardzo gładką :)

niezweryfikowana
Posty: 9
Ostrzeżenia: 5/5

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

14 lis 2015 - 14:32:28

mam ten olejek, to jest nowość jakaś od bielendy bo tez wczesniej go nie widziałam, ogólnie bardzo ładny zapach i skóra jest fajna w dotyku po nim, mysle, że mozesz wypróbować poza tym cena jest dosyć niska

niezweryfikowana
Posty: 32
Ostrzeżenia: 5/5

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

10 sty 2016 - 18:07:27

Świece to zawsze dobra sprawa, ale można pokombinować też z zapachem całościowym w łazience, a nie tylko w czasie kąpieli, masz specjalne dyfuzory zapachu dzięki którym można kreować swoje zapachy i je regularnie zmieniać. Poczytaj o tym na HomeAroma obecnie jedyna firma, która się zajmuje profesjonalnie zapachem do mieszkań czy domów. Co prawda nie mam tego u siebie, ale swego czasu znajomi zrobili coś takiego i jako gość naprawdę robiło to na mnie dobre wrażenie.

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

31 sty 2016 - 00:06:25

Cytat
Gloer
Świece to zawsze dobra sprawa, ale można pokombinować też z zapachem całościowym w łazience, a nie tylko w czasie kąpieli, masz specjalne dyfuzory zapachu dzięki którym można kreować swoje zapachy i je regularnie zmieniać. Poczytaj o tym na HomeAroma obecnie jedyna firma, która się zajmuje profesjonalnie zapachem do mieszkań czy domów. Co prawda nie mam tego u siebie, ale swego czasu znajomi zrobili coś takiego i jako gość naprawdę robiło to na mnie dobre wrażenie.

Czytałam, że tego typu dyfuzory to sama chemia, która nam szkodzi i najbardziej są szkodliwe właśnie podczas kąpieli.

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Afrodyzjak do kąpieli- bielenda?

13 lut 2016 - 17:51:28

Ja miałam z bielendy z tej serii olejek do kąpieli, ale o zapachu zielonej herbaty i trawy cytrynowej, tego z piżmem i jaśminem jeszcze nie używałam, ale te olejki mają fajne zapachy, więc z chęcią wypróbuję :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki Ava