Obecnie rozmawiamy o:

zakupy w sieci

gorący temat

operacja oczu

24 minut temu

Zapalenie pęcherza

godzinę temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Depilacja ciała

20 sie 2015 - 14:20:17

WITAJCIE.
Dziewczyny mam pytanie odnośnie depilacji czym depilujecie sobie twarz i ciało?? ja do tej pory korzystam ze zwykłych maszynek,a do twarzy plastrów do depilacji twarzy.Od długiego czasu zastanawiam się nad depilatorem.Czego wy używacie i co jest bardziej skuteczniejsze?

z góry dziekuje za odpowiedz :)

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Depilacja ciała

13 wrz 2015 - 13:13:01

Depilator to dla mnie za duzy bol, a maszynki daja u mnie zbyt krotkotrwaly efekt :/ Krem do depilacji- to jest to! Aktualnie mam Vanity soft expert z Bielendy i spisuje sie znakomicie :)

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Depilacja ciała

13 wrz 2015 - 23:19:11

Ja używam maszynek albo właśnie kremów do depilacji, po nich rzeczywiście włoski odrastają dużo wolniej i są słabsze. Postaram się chyba zupełnie przerzucić na kremy, sa po nich lepsze efekty

Depilacja ciała

09 paź 2015 - 17:45:24

do niedawna używałam tylko maszynek - przed latem koleżanka namówiła mnie na zabieg epilfree - kilka zabiegów i spokój na dłuższy czas

Depilacja ciała

09 paź 2015 - 17:49:13

ja depiluję nogi depilatorem tylko wkurza mnie wrastanie włosków, pachy oczywiście maszynką a włoski na twarzy pęsetką wyrywam.

niezweryfikowana
Posty: 104
Ostrzeżenia: 1/5

Depilacja ciała

09 paź 2015 - 18:30:05

Ja używam wyłącznie pasty cukrowej , wosku ewentualnie kremów depilacyjnych :)

Depilacja ciała

10 paź 2015 - 00:15:10

Twarzy niczym, nie mam wąsów :)
U mnie zadne plastry, woski, ani kremy nie zdaly egzaminu. Wloski na nogach jak byly tak zostaly. Ot, taka uroda, na laser kiedys pojde. Maszynka konieczna codziennie, ale przynajmniej nogi gladkie, szybko i bezbolesnie. Reszte tez traktuje w ten sposob.

Depilacja ciała

10 paź 2015 - 15:12:00

ja teraz używam vanity soft z bielendy, bo jako jeden z nielicznych kremów dobrze łagodzi podrażnienia po depilacji. A mam skóre bardzo wrażliwą. Sama zastanawiam się teraz nad depilacją laserową, ale większość osób mi odradza więc sie jeszcze zastanawiam

Depilacja ciała

13 paź 2015 - 00:48:12

Twarzy nie depiluję ;) Ale ciało depiluję albo woskiem, albo depilatorem. Efekt wtedy utrzymuje się najdłużej.

niezweryfikowana
Posty: 35
Ostrzeżenia: 6/5

Depilacja ciała

16 paź 2015 - 00:45:26

ja nie byłam wstanie wytrzymać zabiegu depilatorem, póki co zostanę jednak przy tych kremach do depilacji... Tez używałam tego kremu vanity soft expert bielendy i rzeczywiście dawał dobre efekty, muszę do niego wrócić :)

niezweryfikowana
Posty: 49
Ostrzeżenia: 5/5

Depilacja ciała

21 paź 2015 - 20:22:29

Cytat
saszka11
ja nie byłam wstanie wytrzymać zabiegu depilatorem, póki co zostanę jednak przy tych kremach do depilacji... Tez używałam tego kremu vanity soft expert bielendy i rzeczywiście dawał dobre efekty, muszę do niego wrócić :)

Miałam ten krem do depilacji od Bielendy, ale używałam go do ciała (nogi, przedramiona), do twarzy chyba bałabym się, że będzie za mocny.

Depilacja ciała

22 paź 2015 - 13:57:58

Cytat
Symetryczna85
Cytat
saszka11
ja nie byłam wstanie wytrzymać zabiegu depilatorem, póki co zostanę jednak przy tych kremach do depilacji... Tez używałam tego kremu vanity soft expert bielendy i rzeczywiście dawał dobre efekty, muszę do niego wrócić :)

Miałam ten krem do depilacji od Bielendy, ale używałam go do ciała (nogi, przedramiona), do twarzy chyba bałabym się, że będzie za mocny.

do twarzy tzn do wąsika jest tez z tej samej serii <moderacja-spam.
on jest delikatny, ale skuteczny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-03 20:43 przez moderator.

Depilacja ciała

22 paź 2015 - 14:20:46

Ja używałam długi czas depilatora. Wszystko zależy od tego jaki masz "typ włosa". Musiałam przestać, ponieważ zaczęły mi wrastać się włoski. To bolesny problem, ale ze wszystkim można sobie poradzić. Zrobiłam przerwę i depilowałam się zwykła maszynką jednorazową . Teraz znów używam depilatora. Doskonałe rozwiązanie. Włoski są rzadsze i cieńsze. Na początku boli dapilacja depilatorem pózniej już prawie nic nie czuć.

niezweryfikowana
Posty: 89
Ostrzeżenia: 4/5

Depilacja ciała

22 paź 2015 - 21:54:57

Naprawde podziwiam te z was, ktore uzywaja depilatora :P ja nadal uzywam, tak jak pisalam wczesniej, kremu do depilacji z bielendy ;)

Depilacja ciała

23 paź 2015 - 13:48:37

Twarzy nie depilację. A do nóg używam maszynki. Kremy jak dla mnie są beznadziejne.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki za free, słyszałyście?