Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Nie mam ulubionej, raczej mam wszystkiego po trochu, choc ostatnio lubie coraz bardziej bielende :) mam od nich plyn do demakijazu oczu i ust expert czystej skóry :) swietna sprawa, jest bezzapachowy i delikatny, a olejek arganowy w skladzie odzywia skórę pod oczami i wzmacnia oraz pielegnuje rzesy :)

niezweryfikowana
Posty: 1
Ostrzeżenia: 1/5

Ja nie mam ulubionej firmy ale powiem szczerze że uwielbiam używać profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, fajnie jest jak ma się w czym wybierać i przecież nie zawsze ma się te same potrzeby co do pielęgnacji włosów, wgl uwielbiam robić maski na włosy a te typowo fryzjerskie są według mnie mega dobre, polecam obejrzeć sobie jeżeli któraś z was jest zainteresowana kupnem takich kosmetyków <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-20 13:37 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 6/5

Ja uwielbiam harmonique, kosmetyki naturalne z tej marki są naprawdę dobre i z naturalnych składników :) nie zawierają silikonów, wazeliny itd mam swoje ulubione masła do ciała i mleczka z tej marki.

Generalnie staram się nabywać i polecać jak najwięcej produktów polskich marek, bo naprawdę mamy się czym pochwalić.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 3/5

Cześc, ja stosuję kosmetyki organiczne tej firmy https://www.organicseries.pl/ . ładnie pachną i szybko przynoszą efekty dlatego gorąco polecam :)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 4/5

U mnie króluje nivea, ale ostatnio znalazłam firmę harmonique testowałam już kilka ich kosmetyków i myslę że zostanę z nimi na dłużej. Ostatnio numerem jeden dla mnie jest krem do rąk 20% masła Shea



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-26 20:57 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 12
Ostrzeżenia: 2/5

Nie mam może jednej ulubionej, ale cenię sobie kilka, z których produktów korzystam regularnie, m.in. polską Bielendę, która dobrze robi mojej twarzy, choć mam znajome, które z kolei kompletnie nie mogą korzystać z tych kosmetyków. Cenię też Le Petit Marseillais za żele pod prysznic i balsamy po kąpieli - ostatnio rozpieszczam się trochę balsamem do mycia z olejkiem różanymi, masłem arganowym i woskiem pszczelim http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/le-petit-marseillais-pielegnujacy-balsam-pod-prysznic-maslo-arganowe-wosk-pszczeli - ładnie nawilża ciało, nie trzeba nawet zbytnio dodatkowo się smarować po kąpieli, co sobie cenię, ze względu na lenistwo ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-04-21 22:07 przez Brabella.

nie wiem czy taka ulubiona-ulubiona ale mam masę kosmetyków z eveline. I tych kolorowych i tych pielęgnacyjnych. Ostatnio zakupiłam sobie ich nowy podkład liquid control po dobrych recenzjach na youtube i też jestem pod jego wrażeniem. Niczym nie ustępuje tym droższym markom. Jest wydajny, dokładnie matuje buzię i do tego zakrywa wszelkie jakies wypryski itp. I chyba dlatego własnie mam tyle ich kosmetyków bo mają odpowiedni stosunek jakości do ceny :)

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

Osatnio walczę z suchą skórą ( ale to normalne w takim miesiącu jak teraz, zwykle moja skóra kiepsko reaguje na zimową aurę i niskie temperatury). Pomagają kosmetyki z zawartością emolientów.Zauwazyłam,że o wiele lepiej nawilżają skórę, zwiększają jej barierę, ta jest o wiele ładniejsza, wzmocniona.
Lubię na przykład emolium. Może nie są takie tanie, ale z jednej strony w aptekach internetowych można je kupić całkiem niedrogo. Z drugiej strony skład jest naprawdę spoko i są wydajne.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-01-28 11:57 przez kemka.

Używam kosmetyków wielu firm jak np. bielenda, nivea czy eveline. Wszystkie spełniają swoje zadania :D
Trzeba na pewno znaleźć takie kosmetyki, które będą idealne dla naszej skóry i oczekiwań. Chociaż ostatnio z polecenia testuje też kosmetyki naturalne od polskiej firmy trawiaste. Jak na razie jestem bardzo zadowolona. Akurat w takim okresie zimowym wszystko mi się wysusza i pęka więc cały czas szukam jakiegoś złotego środka, który mi w końcu pomoże :P

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 7/5

Trudne pytanie bo wszystko tutaj zależy od tego jaki jest to kosmetyk:

Podkład : Revlon - te podkłady nigdy mnie dosłowni nie zawiodly oraz utrzymują się na skórze bardzo długo, aczkolwiek ostatnio polubiłam również Healthy Mix od Bourjois
Korektor: Collection 2000 - dobre krycie, nie podkreśla skórek jak również daje bardzo dobry efekt jeśli chodzi o skórę pod oczami https://darmarsklep.pl/korektory-2/collection-lasting-perfection-16h-korektor-1-fair-6-5ml
Pielęgnacja ciała- Organique, kosmetyki niesamowicie pachną oraz mają dobre działanie nawilzające skórę :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-04-17 08:12 przez marcy23.

revlon jaki dokładnie???

Hejka! Ja mam pytanko. Korzystałyście może kiedyś z czegoś takiego: https://apteka.bonifratrzy.pl/kosmetyki.html? Pytam bo wyglądają całkiem ciekawie. Myślałem czy nie kupić żonie w prezencie, ale nie bardzo chciałbym wydawać pieniądze na coś czego absolutnie nie jestem pewien

niezweryfikowana
Posty: 5
Ostrzeżenia: 2/5

Widzę, że reklama się sypie to dołożę i ja cegiełkę. Kocham Dior'a. Najczęściej kupuję od sprawdzonych sprzedawców na aukcjach bo to jednak spora oszczędność. Moim odkryciem ostatnich kilku miesięcy jest https://pokato.pl/. Kupuję tu nie tylko kosmetyki.

Moim ostatnim odkryciem jest Miya - niedrogie ale jakościowo na prawdę swietne kosmetyki. Z polskich marek od lat kupuje Ziaje nie zawiodłam się nigdy

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Macie nowy tusz od Maybelline?