Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

godzinę temu

elektryka sklep

godzinę temu

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Papierosy, a zęby

31 mar 2015 - 07:48:55

Dziewczyny - czy któraś z Was nałogowo pali papierosy i może powiedzieć, że ma ładnie wyglądające zęby? Naprawdę białe?

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Papierosy, a zęby

13 kwi 2015 - 18:50:28

Mi przez palenie strasznie się popsuły zęby. Nie wyglądają tak jak kiedyś. Białe to one na pewno nie są. Dlatego też między innymi teraz przerzuciłam się na elektroniczne papierosy. Kupiłam sobie z green smoke zestaw startowy i od 2 tygodni palę tylko takie. Czuję fajną różnicę w samym samopoczuciu. Nie jest źle. Może z czasem jeszcze poprawi mi się wygląda zębów, ale palenie i zęby to nie jest dobry duet.

Papierosy, a zęby

13 kwi 2015 - 19:24:02

Ja mam białe i pale poza tym żadnych innych problemów ale również pije dużo coli i na szczęście mam zdrowe ładne zęby :)

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

Papierosy, a zęby

08 maj 2015 - 14:47:26

Niestety, palenie papierosów spowodowało, że moje zęby nie tylko straciły swój naturalny odcień, ale również stały się o wiele słabsze... już nie wspominając o skórze, włosach czy paznokciach. Ostatecznie rzuciłam palenie - udało mi się! Po trudach i bólach, ale dałam radę :). Postanowiłam już nigdy do nich nie powrócić i naprawić to co zniszczyłam. Odżywki, witaminy, zdrowy tryb życia oraz wybielanie stomatologiczne. Bez wizyty u specjalisty moje zęby nie wróciłyby do stanu z przed palenia. Na szczęście dentystę mam sprawdzonego, do Kliniki Odent w Warszawie chodzę już od roku, wszystko po to by naprawić własne błędy. Wynik wybielania jest taki, że mam w sumie jeszcze ładniejsze ząbki niż te kilka lat wstecz :D. Teraz używam jedynie past wybielających tak profilaktycznie, no i oczywiście - nigdy więcej papierosów! :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-08 14:49 przez Ka1ska.

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Papierosy, a zęby

14 maj 2015 - 07:48:47

Myję ajoną, zęby są białe. Tak naprawdę jeśli pielęgnacja jest odpowiednia to nie ma szans, aby zęby były brzydkie, chociaż im bardziej ograniczysz palenie fajek, tym oczywiście zdecydowanie lepiej dla ciebie.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Papierosy, a zęby

15 maj 2015 - 10:32:17

no ja też palę i nie mam w sumie problemu z zębami, bo normalnie dbam o higienę ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

OCM- co sądzicie o tej metodzie?