Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 10:50:07

Znalazłam ostatnio ten sklep internetowy i zastanawiam się nad zakupem kilku kosmetyków. Ktoś kupował kiedykolwiek coś z tej drogerii?
Dajcie znać, czy jesteście zadowolone, polecacie?
Podzielcie się swoją opinią!

:*

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 11:07:18

jakis link ?

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 11:13:50

@Bang_Bang_Bang - Kosmetyki z Ameryki to nazwa sklepu (kosmetykizameryki.pl)
Linku nie ma, bo będzie ban za reklamę... zły

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 11:20:48

Nie prościej te amerykanskie kosmetyki kupić w najbliższej drogerii, ceny niemal identyczne ;)

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 11:25:19

Hmmm to te kosmetyki są z Ameryki? Bo w którą zakładkę nie wejdę to są rzeczy, które można kupić w Polsce albo w UK, tyle że ceny z kosmosu wzięte. Np. odżywka Henna za 11,99, jak w sklepie funta kosztuje. Ten tangle teaser ma z kolei niezłą cenę, ale czy to możliwe żeby oryginalny tangle teaser 30 zł kosztował?

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 11:35:44

incognito85 możliwe że oryginalny tangle teezer jest za 30 zł, na agito można mieć oryginalną szczotkę za 28 zł plus wysyłka, przynajmniej tak było miesiąc temu, bo była na promocji ;)

zweryfikowana
Posty: 343
Ostrzeżenia: 1/5

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 11:38:49

Ja kupowałam i byłam zadowolona.

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 11:41:37

Cytat
maretka
incognito85 możliwe że oryginalny tangle teezer jest za 30 zł, na agito można mieć oryginalną szczotkę za 28 zł plus wysyłka, przynajmniej tak było miesiąc temu, bo była na promocji ;)
Potwierdzam. Ja za swoją szczotkę zapłaciłam coś ok. 35zł na all.

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 11:44:57

Ja swoją TT kupiłam za 12£, czyli albo ostro przeplacilam (w każdym sklepie w UK była w tej samej cenie), albo ktoś za 30zl sprzedaje podroby..
Może mnie ktoś oświecić jak to jest?

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 11:47:12

w USA maja fajne i tanie kosmetyki i to co u nas uważamy za luksus hilfiger czy lauren u nich to jest zwyklak i stac na to kazdego tyle ze koszty przesyłki wychodza dosc drogo no ale...

Cytat
simonka26
Ja swoją TT kupiłam za 12£, czyli albo ostro przeplacilam (w każdym sklepie w UK była w tej samej cenie), albo ktoś za 30zl sprzedaje podroby..
Może mnie ktoś oświecić jak to jest?
to bardzo poroste wystarczy wyeliminowac posrednikow i juz koszty sie zmniejszają . Wiec jesli sprzedajacy ma bezposredni kontakt z producentem to cena bedzie sporo nizsza .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-17 11:48 przez agata74.

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 11:58:16

Dziękuję Agata74, to takie proste,.ale zastanawia mnie, jak to jest, że sklepy w UK mają drożej i "brak dojścia do producenta" a polskie sklepy, czy sprzedawcy to dojście mają.
Dziwna sprawa. Czyli pozostaje mi kupić jeszcze jedną TT dla córeczki, ale w PL.

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 12:01:52

czo ja czytam :O
na kosmetykachzameryki sa ceny w zł i wcale nie jest drogo o.o

ja kupowałam tam już 2 razy i jestem zadowlona
zawsze brałam puder z manhattanu, bo na stronie kosztuje 6 zł, a w rosmannie 22, więc spora różnica
tak samo z perfumami z playboya
fakt, niektore rzeczy sa drozsze, ale wystarczy porownac ceny i tyle
ja polecam :)

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 12:04:21

@simonka26, ostatnio widziałam TT w drogerii w mojej mieścinie, w promocji - za 29zł :)
A co do tego sklepu to sama chętnie poznam opinie, bo widzę, że mają dosyć przystępne ceny. ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-17 12:12 przez Onyksowa.

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 12:13:30

Dziękuję Onyksowa, przy najbliższej okazji zakupie, żeby mieć zapas. Dobrze być na szafie, zawsze coś nowego można się dowiedzieć. Pozdrawiam dziewczyny

Kosmetyki z Ameryki

17 lut 2015 - 12:33:11

Cytat
simonka26
Dziękuję Agata74, to takie proste,.ale zastanawia mnie, jak to jest, że sklepy w UK mają drożej i "brak dojścia do producenta" a polskie sklepy, czy sprzedawcy to dojście mają.
Dziwna sprawa. Czyli pozostaje mi kupić jeszcze jedną TT dla córeczki, ale w PL.
Simonko bo sklepy zaopatruja sie w hurtowniach a nie bezposrednio u producentow ten co ma dojscie do producenta ominie hurtownie :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

bioderma opinie