Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 20:41:40

Jakie są wasze urodowe sztuczki? Czy macie jakieś sprawdzone sposoby, by niedrogim kosztem wyglądać młodo i atrakcyjnie? Czekam na Wasze wskazówki. Pozdrawiam.

zweryfikowana
Posty: 2.325
Ostrzeżenia: 1/5

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 20:46:17

sok z cytryny na waciki -wklepać w skórę twarzy delikatnie i ogórek schłodzony na zmęczone oczy :D

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 2/5

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 20:49:45

sok z cytryny na skore ? ile raz w tyg ?

zweryfikowana
Moderator szaf
Posty: 13.992

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 20:51:18

Solidna polityka zębowa, najlepiej "wyssana z mlekiem matki" + uśmiech. Jak polityka zębowa "niewyssana" to może być dużo drożej.

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 20:54:17

Urodowe sztuczki? Sama mam kilka, ale nie każdemu się one przydadzą, bo wszystko zależy od wyglądu, wzrostu, wagi i tego co chcemy podkreślić, a co ukryć.
Pytanie więc do Ciebie autorko, jak wyglądasz, jakie masz mankamenty a jakie atuty?

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 20:59:45

W sumie to żadnych nie stosuję. No może z wyjątkiem regularnej dawki dobrego małżeńskiego seksu :D To jest chyba uniwersalny środek na utrzymanie dobrego samopoczucia, a co za tym idzie promiennego wyglądu! :)
Aaa, no i staram się malować tylko wtedy gdy gdzieś wychodzę. Każda skóra lubi oddychać i pamiętajmy o tym ;)

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 2/5

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 21:02:13

uśmiech :) krem na dzień i na noc, makijaż nie zbyt mocno do pracy a jeśli mam wolne wgl - jak najmniej kosmetykow dla cery, nie pale ;) ... owoce, warzywa :D dużo wody

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 21:05:59

Ja wyglądam atrakcyjnie bez żadnych sztuczek nawet.

zweryfikowana
Posty: 272
Ostrzeżenia: 2/5

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 21:08:10

corkachaosu prosimy zdjęcia jeśli można ;)

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 21:11:18

Nie mam potrzeby dodawać zdjęcia, parę osób stąd mnie widziało i wystarczy. :)

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 21:29:21

Kiedyś testowałam domowe maseczki. Do dziś robię peeling kawowy oraz stosuję maseczkę z aspiryny. Używam tanich, ale sprawdzonych kosmetyków i suplementów: na włosy stosuję wcierkę Jantaru, na paznokcie odżywkę Eveline8w1, a na zmarszczki i zdrową skórę kolagen naturalny Noble Medica. Dzięki kolagenowi przestały wypadać mi włosy. Dodatkowo 3 razy w tygodniu uprawiam sport.

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 21:37:58

Cytat
corkachaosu
Ja wyglądam atrakcyjnie bez żadnych sztuczek nawet.

Zazdroszczę;)
Choć tak sobie właśnie myślę, że być może to co dla Ciebie jest brakiem sztuczki, dla innego będzie sztuczką;). Bo nawet najpiękniejszą kobietę można oszpecić złym doborem ciuchów, makijażem, fryzurą itp;)

urodowe sztuczki

28 sie 2014 - 21:47:03

-pomadka Alterra na brwi i rzęsy ( w przypadku rzęs po zastosowaniu pomadki można od razu użyć tuszu. Lepiej się maluje:>;)

-zamiast pianki do włosów używam piwa( nie, nie niszczą się, nie rozjaśniły się, są o wiele bardziej lśniące, podatne na układanie i w dodatku dzięki temu przestały mi się przetłuszczać włosy:> Stosuję ten trick od kilku miesięcy)

-do zwykłego kremu nivea dodaję parę kropel naturalnego olejku grejpfrutowego( wzmacnia naczynka, nawilża a dzięki działaniu antybakteryjnemu rzadziej wyskakują mi krostki w trakcie miesiączki)

-2szklanki cukru + 1/4szklanki oleju rzepakowego + ok 10kropel ulubionego naturalnego olejku to super pomysł na peeling do ciała. Olej rzepakowy zastępuje z powodzeniem oliwę z oliwek - jestem zdania, że jest nawet od niej lepszy:) Działanie - silnie nawilżające plus ujędrniające.

-2x w tyg peeling i maseczka. Dokładny demakijaż płynem micelarnym ( nawet kiedy padam ze zmęczenia na twarz po imprezie. ) Niby oczywiste a jednak dużo osób o tym zapomina

-Skóra wokół oczu również potrzebuje nawilżenia, w każdym wieku! Ja sobie chwalę rossmanowy krem nawilżający do oczu. Przypominam, bo o tym też wiele osób nie pamięta

-w trakcie nakładania kremów, peelingów czy masek należy to wykonywać zgodnie z kierunkiem mięśni. Fajna metoda na spowolnienie powstawania zmarszczek

-maseczka z drożdży na włosy - idealna dla osób, którym przetłuszcza się skóra głowy:)

-czasem zamiast kremu do oczu używam oleju rycynowego. Super odżywia. Podobno tę metodę lubi Dżoana Krupa:P

Nie wiem, co ja tam jeszcze robię ale jak sobie kiedyś przypomnę to mogę napisać:P

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 2/5

urodowe sztuczki

03 paź 2014 - 13:29:31

Olej arganowy:D na twarz i włosy.

urodowe sztuczki

03 paź 2014 - 13:36:34

jak chcesz zeby makijaż się dluzej trzymal spryskaj twarz lakierem do wlasow
oczywiscie bez przesady z iloscia

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tani krem do twarzy