Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Aktywne użytkowniczki

henna w proszku

21 sie 2014 - 18:59:10

hej, gdzie można kupić hennę w proszku? Chodzi mi o taką jaką posługują się kosmetyczki.
Pozdrawiam, dziewczynaratownika.

henna w proszku

22 sie 2014 - 12:10:30

W każdej drogerii, w Rossmanie jest na pewno.

henna w proszku

22 sie 2014 - 12:12:20

Sklepy zielarskie drogerie

henna w proszku

22 sie 2014 - 12:15:10

lepiej kup refectocil jest to henna w kremie. daje lepszy efekt bardziej naturalny od proszkowej i nawet jak ja przestrzymasz dluzej to nie masz dwoch mega ciemnych plam zamiast brwi:) stosowalam ta proszkowa i zdecydowanie polecam refectocil a starcza na baaaardzo dlugo.

henna w proszku

22 sie 2014 - 12:18:25

Cytat
agness217
lepiej kup refectocil jest to henna w kremie. daje lepszy efekt bardziej naturalny od proszkowej i nawet jak ja przestrzymasz dluzej to nie masz dwoch mega ciemnych plam zamiast brwi:) stosowalam ta proszkowa i zdecydowanie polecam refectocil a starcza na baaaardzo dlugo.

nie umiesz czytać? ona pyta o hennę w proszku, a nie "jaką hennę polecacie?". sądzę, że jej chodzi o mocny efekt.

henna w proszku

22 sie 2014 - 12:19:29

Cytat
agness217
lepiej kup refectocil jest to henna w kremie. daje lepszy efekt bardziej naturalny od proszkowej i nawet jak ja przestrzymasz dluzej to nie masz dwoch mega ciemnych plam zamiast brwi:) stosowalam ta proszkowa i zdecydowanie polecam refectocil a starcza na baaaardzo dlugo.

Potwierdzam, sama używam :)

henna w proszku

22 sie 2014 - 12:22:39

do: corkachaosu
sądzisz? skoro tak to ja tez moge sądzic ze lepsza bedzie refectocil i skoro to wiem to chyba moge cos poradzic kolezance prawda???co sie ciskasz...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-22 12:23 przez agness217.

henna w proszku

22 sie 2014 - 12:26:23

henna w proszku słabo sama kupiłam, ale szału nie ma 3-4 dni i po hennie. Jednak sama się zastanawiam nad tą henną refectocil ogladałam filmiki i wydaje sie swietna. Cena około 20zł na all już z przesyłką, a starcza na bardzo długo:)

henna w proszku

22 sie 2014 - 12:45:11

Cytat
Magduss
henna w proszku słabo sama kupiłam, ale szału nie ma 3-4 dni i po hennie. Jednak sama się zastanawiam nad tą henną refectocil ogladałam filmiki i wydaje sie swietna. Cena około 20zł na all już z przesyłką, a starcza na bardzo długo:)


refectocil tez trzyma podobnie ,zalezy na jakiej skorze ale chodzi o to ze nie da sie z nia 'przesadzic' :) nie jest tak mega mocna jak proszkowa tylko tak jak pisalam daje bardziej naturalny efekt:)

henna w proszku

22 sie 2014 - 21:27:42

dzięki
chciałam proszkową, ponieważ kosmetyczka mi taką robiła i fajnie wyszło.
A ten REFECTOCTIL gdzie można kupić i jak się go stosuje?
Hurtownie kosmetyczne mają?

henna w proszku

22 sie 2014 - 21:31:05

Cytat
agness217
Cytat
Magduss
henna w proszku słabo sama kupiłam, ale szału nie ma 3-4 dni i po hennie. Jednak sama się zastanawiam nad tą henną refectocil ogladałam filmiki i wydaje sie swietna. Cena około 20zł na all już z przesyłką, a starcza na bardzo długo:)


refectocil tez trzyma podobnie ,zalezy na jakiej skorze ale chodzi o to ze nie da sie z nia 'przesadzic' :) nie jest tak mega mocna jak proszkowa tylko tak jak pisalam daje bardziej naturalny efekt:)

o widzisz:) to zostanę przy zwykłej hennie skoro refectocil nie trzyma lepiej:) Mi ta proszkowa daje naturalny efekt, ale ja mam czarne brwi;p i tylko robie sobie nia ładny kształt:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-22 21:31 przez Magduss.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Kto stosował long4lashes?