Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny aktualnie proszę o pomoc w zrobieniu własnego kremu ze strony zrób sobie krem. Jak któraś się na tym zna proszę na priv.

Witam. Spędziłam właśnie 3h na szukaniu w internecie kremu, toniku i kremu do demakijażu dla cery naczyniowej. Jestem mocno rozczarowana poszukiwaniami.. każdy krem itd. jaki znalazłam zawierał alkohol, który jest głównym wrogiem cery naczyniowej. Czy znacie, używacie jakiegoś kremu, toniku, kremu do demakijażu, który posiada w składzie witaminy C, K, E, PP, B3 i CG albo rutynę, ekstrakt z miłorzębu japońskiego, wyciąg z arniki górskiej, wyciąg z kwiatów dzikiego mirtu, wyciąg z kasztanowca, panthenol i allantoina, flawonoidy a nie zawiera ALKOHOLU ???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-24 09:47 przez Passionate33.

moja mama używa AA krem z pomidorów, ale nic więcej nie mogę powiedzieć, oprocz tego, że co jakiś czas prosi żeby zamówić jej nowe opakowanie

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Hm.. tak nie zawiera alkoholu, ale z substancji pomagającym naczyniom, które wymieniłam ma tylko witaminę C, ale dziękuje może się zdecyduję.

w aptece popytaj
moze oriflame cos ma

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
mycherry
w aptece popytaj
moze oriflame cos ma

Patrzyłam w oriflame i nic tam nie znalazłam, oprócz jednego, ale za 30ml nie dam 80zł.

no tak musiałabys trafic na przecenę, moze all?

warto popytać w aptekach. Sama szukam kremu idealnego jednak jak dokąd bez skutku :-(

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
mycherry
no tak musiałabys trafic na przecenę, moze all?

chyba bardziej skłaniam się ku aptece. A może z rossmanna coś znacie ciekawego? Bo będę w nim w weekend
Cytat
xkasiax1495
warto popytać w aptekach. Sama szukam kremu idealnego jednak jak dokąd bez skutku :-(

do cery naczyniowej szukasz? jak tak to podaj jakie są lipne :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-22 23:33 przez Passionate33.

Ja polecam krem z firmy Organique- Dermo Expert, Anti-Couperose Cream i do demakijażu różowy płyn micelarny z Biodermy.
A co do alkoholu w składzie- myślę, że alkohol jest mniejszym złem niż rakotwórcze parabeny, które najczęściej uczulają.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-22 23:34 przez kaacztery.

Cytat
Passionate33
Cytat
mycherry
no tak musiałabys trafic na przecenę, moze all?

chyba bardziej skłaniam się ku aptece. A może z rossmanna coś znacie ciekawego? Bo będę w nim w weekend
Cytat
xkasiax1495
warto popytać w aptekach. Sama szukam kremu idealnego jednak jak dokąd bez skutku :-(

do cery naczyniowej szukasz? jak tak to podaj jakie są lipne :)
nie nie do cery mieszanej ze skłonnością do przesuszenia. Może ktoś zna jakiś dobry krem ?

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
kaacztery
Ja polecam krem z firmy Organique- Dermo Expert, Anti-Couperose Cream i do demakijażu różowy płyn micelarny z Biodermy.
A co do alkoholu w składzie- myślę, że alkohol jest mniejszym złem niż rakotwórcze parabeny, które najczęściej uczulają.

Od Organique Dermo Expert nie potrafię nigdzie znaleźć składu. zawiera on alkohol? i ceny bardzo różne znajduje 98zł albo 55zł jak to realnie wygląda?

Również od Anti-Couperose Cream nie potrafię znaleźć składu, a cena.. 99zł.. to trochę nie na moją kieszeń

płyn micelarny z Biodermy ma kosmiczną cenę.
Cytat
kaacztery
Ja polecam krem z firmy Organique- Dermo Expert, Anti-Couperose Cream i do demakijażu różowy płyn micelarny z Biodermy.
A co do alkoholu w składzie- myślę, że alkohol jest mniejszym złem niż rakotwórcze parabeny, które najczęściej uczulają.

Ale alkohol jest bardzo szkodliwy dla cery naczyniowej.
Cytat
xkasiax1495
Cytat
Passionate33
Cytat
mycherry
no tak musiałabys trafic na przecenę, moze all?

chyba bardziej skłaniam się ku aptece. A może z rossmanna coś znacie ciekawego? Bo będę w nim w weekend
Cytat
xkasiax1495
warto popytać w aptekach. Sama szukam kremu idealnego jednak jak dokąd bez skutku :-(

do cery naczyniowej szukasz? jak tak to podaj jakie są lipne :)
nie nie do cery mieszanej ze skłonnością do przesuszenia. Może ktoś zna jakiś dobry krem ?

Ja nim zaczęły się problemy z naczyniami używałam krem AA cera mieszana i bardzo dobrze się sprawdzał :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-22 23:45 przez Passionate33.

Przez Ciebie też trochę poczytałam i znalazłam IsisPharma Ruboril. Poczytaj może o tym?

niezweryfikowana
Posty: 332
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
elentile
Przez Ciebie też trochę poczytałam i znalazłam IsisPharma Ruboril. Poczytaj może o tym?

Cetyl Alcohol go dyskwalifikuje... to jest tak jakby niszczyć i naprawiać.

może coś z Mixa? ja mam krem cc i sobie bardzo chwalę:)

Cytat
Passionate33
Cytat
elentile
Przez Ciebie też trochę poczytałam i znalazłam IsisPharma Ruboril. Poczytaj może o tym?

Cetyl Alcohol go dyskwalifikuje... to jest tak jakby niszczyć i naprawiać.

dlaczego? to alkohol tłuszczowy czyli zwyczajnie nawilżający.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

regenerum do rzes