Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

10 mar 2014 - 19:20:45

Cześć dziewczyny czy używałyście kiedykolwiek profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich?
Co o nich sądzicie?



Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

10 mar 2014 - 19:24:46

Szczerze ? Nie , bo nie mam jakoś do nich zaufania , boje się ze będą za mocne itp. To co w sklepie to znam choćby z wyglądu

niezweryfikowana
Posty: 1.802
Ostrzeżenia: 1/5

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

10 mar 2014 - 19:26:03

nie widać zdjęć

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

10 mar 2014 - 19:28:49

W zakładach fryzjerskich często można takie odkupić więc wątpię aby szkodziły jak już to farby lub rozjaśniacze. Masek używam tylko takich bo na dłużej starcza lepiej działają na moje włosy ;)

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

10 mar 2014 - 19:31:43

Zdjęcia nie chcą się otworzyć, ale są również na moim profilu.
Ja sama używam tych kosmetyków i jestem zadowolona, przekonałam też do nich moje koleżanki a nawet kilku moich kolegów i nie spotkałam się jeszcze ze złą opinią. Jak Ilona uważam że są lepsze i wydajniejsze :)

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

10 mar 2014 - 19:32:41

Ja mam lakier z ostatniego zdjęcia. Bardzo duża pojemność i niska cena. W sumie, robi to, co ma robić, ogólnie jestem z niego całkiem zadowolona. Dość specyficznie pachnie. Nie każdemu będzie się ten zapach podobał, ja go uwielbiam :)

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

10 mar 2014 - 19:33:49

Tzn jeśli chodzi o maski to i ja je kupuje ;) ale nic wiecej

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

10 mar 2014 - 19:40:23

Też tak uważam ;) Za te z kolosa płaci się za 1L około 12zł a w drogerii za taką cenę jak nie więcej masz 250ml.

zweryfikowana
Posty: 51
Ostrzeżenia: 1/5

Krem do rąk z pompką 320ml





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-14 21:57 przez madziorek56.

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

18 mar 2014 - 00:33:35

Farbuję w domu włosy farbami pro. Wiem, ze to ryzyko ale jestem zadowolona. W toto hair można dostać farby "fantasia colore by fama". Cena przyzwoita, a prede wszystkim mnóstwo kolorów!

niezweryfikowana
Posty: 287
Ostrzeżenia: 4/5

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

02 lip 2015 - 09:54:45

Proszę tutaj - http://www.pro-sprzet.pl/ Ogólnie wysokiej jakości kosmetyki fryzjerskie robią różnicę i na pewno są lepszym pomysłem niż jakiekolwiek inne produkty - nawet pod użytek domowy.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 2/5

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

08 lip 2015 - 02:52:05

Używam profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, bo jakoś bardziej im ufam:) zamawiam z trena.pl, bo maja duży wybór i dobre ceny, a jakoś produktów nigdy mnie nie zawiodła:)

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

08 lip 2015 - 09:27:42

spokojnie moge polecic fryzjerskie kosmetyki i farby jako fryzjerka lakier ktory pokazala kolezanka na allegro kosztuje ok 14zl i jest to pucha 750ml jest bardzo fajny plastyczny i nie jest wcale bardzo mocny w drogeri za taka cene kupicie lakier o pojemnosci 200-300ml wiec jest roznica

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

08 lip 2015 - 10:25:21

Myślę, że są trochę lepsze, niż te dla "zwykłych śmiertelników", bo przecież po wyjściu z salony fryzjerskiego włosy są świetne przez następne dni.

Dobry fryzjer poza tym potrafi ci po prostu polecić, co warto kupić, co jest w ogóle warte uwagi, a czego unikać :)

Profesjonalne kosmetyki fryzjerskie

26 lis 2015 - 23:54:45

Pewnie, że korzystam, zresztą nie da się inaczej będąc córką fryzjerki ;) Wiadomo, że trzeba uważać na to, jaki produkt, bo nie każdy jest dobrej jakości. Moja matuś zamawia chyba z hairs.pl, jeszcze nie słyszałam, żeby jakaś klientka się skarżyła. Ja też jestem zadowolona :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem na dzień - co polecacie ?