Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

11 lut 2014 - 22:15:51

Hej dziewczyny!
Czy używałyście kiedyś nafty kosmetycznej jako płukanki na włosy? Pomogła przy poroście?:)
Dziś spróbowałam 1 raz.
A od 2 tyg pije drożdże i pije pokrzywę, bo słyszałam, że też coś tam pomaga.Próbowałyście?
Macie jakieś sprawdzone metody na szybki porost włosów, wypadanie?
Tabletki, maseczki?:)

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

11 lut 2014 - 22:18:24

sama chętnie się dowiem

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

11 lut 2014 - 22:22:20

żeby nie zginął wątek :P

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

11 lut 2014 - 22:22:25

nafty nie używałam, używałam olejku rycynowego poczytaj jest wiele wpisów o nim w necie :) pije pokrzywę, brałam teraz przez dwa miesiące tabletki dromin, dwie dziennie bo sądzę ze 6 to troszkę dużo.

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

11 lut 2014 - 22:39:26

a jantar?:D

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

11 lut 2014 - 22:44:51

Ja używam regularnie nafty z dodatkiem olejku rycynowego, ale tylko na końcówki. Poprawa jest, więc myślę, że jest to dobra rzecz.

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

11 lut 2014 - 22:46:48

Ja używałam seboratin Lotion na porost włosów (ale tylko na skóre głowy bo zawiera alko więc koncówki włosa by wysuszał) i po około 2 tyg pojawiał się już meszek dziecięcy (nie pamietam jak się to nazywa dokładnie- wybacz), i siemię lnianie podobno jest dobre ja porost włosów ale wypiłam raz i zrezygnowałam :P Ma kleistą konsystencję (a że zadnych Kisieli nie lubię to zrezygnowałam:) Teraz 3x w tygodniu stosuję masaż skóry głowy przez 15 min i rzeczywiście rosną szybciej :)

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

11 lut 2014 - 22:49:05

Jantar używałam i u mnie znacząco nie wpłynął na porost włosów. Osobiscie polecam ampułki z placentą koszt ich na allegro to ok.40 zł z przesyłką, a dają świetne efekty ( wysyp baby hair i szybszy porost) używałam ich przy masażu skóry głowy szczotką tangle teezer przez co preparat lepiej wnikał,poprawiało się krążenie i włosy szybciej rosły:)

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

11 lut 2014 - 22:50:35

Ja stosuje regularne olejowanie,dodatkowo na końcówki nakładam olejek rycynowy naprzemiennie z arganowym. Przez jakiś czas piłam również miksturę z drożdży,efekty były ale po mniej więcej 3 tygodniach smak napoju przeszkadzał mi tak okropnie że postanowiłam zaniechać :)

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

11 lut 2014 - 22:54:25

Ja przy wypadaniu wspomagałam się jeszcze Vitapilem ( suplement diety który zadziałał!), a tak to jeszcze oczywiście olejowanie ( ale trzeba uważać jeżeli ma się problem z wypadaniem, żeby nie zapchać mieszków włosowych) maski drogeryjne i domowe ( szczególnie glut z siemia lnianego). Jestem zdeklarowaną włosomaniaczką;)

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

11 lut 2014 - 23:19:37

spróbuję jantaru i olejku rycynowego :D

WASZA PIELĘGNACJA WŁOSOW!

28 lut 2014 - 14:25:00

ja też korzystam z suplementów na paznokcie i włosy... nie są drogie, kupuję je sobie na wapteka.pl a starczają na długo i tez widzę znaczną poprawę w kondycji włosów

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Problem z męskim zarostem