Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

tonik złuszczający

08 lut 2014 - 15:47:14

Witam,

Czy możecie polecić jakiś tonik złuszczający dla cery tłustej ?

tonik złuszczający

08 lut 2014 - 15:49:40

Może tonik żelowy z kwasem migdałowym firmy Norel? Słyszałam o nim wiele pozytywnych opinii. :)

tonik złuszczający

08 lut 2014 - 15:50:51

a gdzie można go kupić:)?

tonik złuszczający

08 lut 2014 - 15:52:32

Na pewno na allegro, być może w hurtowniach kosmetycznych lub u kosmetyczki. :)
Wiem, dość ciężko dostępny, ale przynajmniej skuteczny. Nie wiem, czy w drogeriach znajdziesz coś naprawdę złuszczającego...

tonik złuszczający

08 lut 2014 - 15:54:19

właśnie dzisiaj słyszałam ogólnie o tonikach złuszczających, podobno fajna sprawa;)

tonik złuszczający

08 lut 2014 - 20:02:01

Alpha - H, Liquid Gold z tego co wiem jest dobry ale też ciężko dostepny i nie nalezy do tanich i Clinique, 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 3 .

tonik złuszczający

08 lut 2014 - 20:05:53

mam ten clinique i wcale nie jest dobry, zero jakichkolwiek efektow

tonik złuszczający

08 lut 2014 - 20:16:47

Clinique nie mialam wiec nie wyraze swojej opinie na ten temat :) Ale zastanawiam sie nad kupnem Alpha - H, Liquid Gold :)

tonik złuszczający

08 lut 2014 - 20:31:34

ja używam kwasów owocowych np. kwas mlekowy 80% na stronie bingosklep.com
do tego neutralizator firmy norel
robię to tak
na pierwszy zabieg rozrabiam kwas 80% pół na pół z wodą co nie grozi oparzeniem skóry, na drugi zabieg to samo, na trzeci również ale na rozcieńczony kwas po kilku minutach nakładam kwas czysty
jak skóra się zaczerwieni i czuć silne mrowienie kwas należy zmyć neutralizatorem
kwas nakładam pędzelkiem, można wacikiem, ale w rękawiczkach, a neutralizator normalnie wacikiem
po tym myję skórę zimną wodą
nakładam maseczkę łagodząca (jakąkolwiek oby nawilżała i łągodziła podrażnienia)
przed każdym zabiegiem robię dokładny demkaijaż myję twarz wodą i żelem tonizuję
powinno się wykonać serię ok 6 -7 zabiegów co tydzień w porze jesiennej, wiosennej albo w niepogodę poprostu, aby skóry nie narażać na promienie UV, do tego stosować krem z filtrem, kwasy działają fotouczulająco, więc do miesiąca nie wolno używac solarium ani się opalać
po takiej kuracji trądzik masz z głowy!!!
jeden zabieg u kosmetyczki to koszt ok 100zł
cena kwasu 40zł plus neutralizator 50, a starczy Ci na kilkadziesiąt zabiegów, więc możesz kupić z kimś do spóły
ponadto kwasy są dobre na zmarszczki, blizny, przebarwienia, rozstępy a nawet zrogowaciałą skórę pięt
więc dobra inwestycja
i warto poczytac troche o tym zabiegu
ja robię sama w domu
a kwas można dodać do jakiegokolwiek toniku i masz tonik z kwasem ;)
ponadto polecam krem złuszczający z kwasami aha za ok 30zł za 100g ze stronki bingo



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-08 20:32 przez trollinka1988.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czysty olejek arganowy