Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 22:50:38

Witajcie za 3 dni mam studniówke. Niestety jestem dośc blada. Jaki kosmetyk polecacie aby szybko uzyskać troche bardziej opalony kolor skóry? jakies bronzery/ chusteczki. HELP prosze o nazwe firmy :)

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 22:53:27

bielenda balsam brązujący

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 22:54:09

st. tropez

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 22:59:10

chusteczki opalające tanie z rossmana;) bardzo fajne;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-05 22:59 przez kaassicaa.

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 22:59:21

Nic nowego :) polecam starą dobrą Ziaje :) jeśli nie masz wprawy w tych sprawach polecam opalanie przez 2-3 dni i mieszać balsam brązujący z niewielką ilością innego zwykłego balsamu żeby go trochę rozcieńczyć i zmniejszyć ryzyko plam:) Smaruj sie na noc bo z biegiem czasu balsam ma nieprzyjemny zapach a tak to rano bierzesz prysznic i po sprawie :) a i dokładnie go rozprowadzaj.



jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 23:00:46

kosmetyki fakebake na tej stronie dziewczyna opisuje dokładnie jak ich użyc i pokazuje efekt końcowy (niemalże natychmiastowy )http://denyrosse.pinger.pl/

zweryfikowana
Posty: 474
Ostrzeżenia: 1/5

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 23:02:34

chusteczki Bielenda orzech & bursztyn, przyspieszacze opalania z solarium. Może idz na solarke na trochę?

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 23:10:12

W porę się zorientowałaś.

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 23:16:29

teraz to już chyba tylko solarium .. ładnej naturalnie wyglądającej opalenizny w dwa dni nie wyczarujesz a samoopalacz zrobi z ciebie pomarańcze i wygląda to tragicznie... z dwojga złego lepsza opalenizna solaryjna niż z tubki bo ta nigdy nie wygląda dobrze tym bardziej ,że jak nie masz wprawy to możesz zrobić sobie dużą krzywdę

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 23:17:33

Cytat
humavitz
W porę się zorientowałaś.

dokładnie.
ja bym nie ryzykowała z żadnymi balsamami brązującymi, bo jak się będzie prezentować Twoje ciało w stosunku do bladej twarzy? w życiu bym niczym takim się nie nie wysmarowała jeszcze kilka dni przed ważną imprezą. wolałabym iść blada jak ściana (na szczęście mam ciemną karnację:3)

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 23:31:03

tak jak niektóre dziewczyny mówią wydaje mi się, że nie warto ryzykować bo nie wiesz jaki będzie efekt końcowy i potem będzie płacz, nie wiem czemu bycie opalona ma być czymś bardziej nadającym się na większe okazje niż naturalna karnacja

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 23:34:10

Cytat
Marteczka91
Nic nowego :) polecam starą dobrą Ziaje :) jeśli nie masz wprawy w tych sprawach polecam opalanie przez 2-3 dni i mieszać balsam brązujący z niewielką ilością innego zwykłego balsamu żeby go trochę rozcieńczyć i zmniejszyć ryzyko plam:) Smaruj sie na noc bo z biegiem czasu balsam ma nieprzyjemny zapach a tak to rano bierzesz prysznic i po sprawie :) a i dokładnie go rozprowadzaj.

ziaja najlepsza!!!

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 23:34:49

balsamy to badziewie

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 23:35:52

ja polecam rajstopy w sprayu.. tak właśnie je :P to jest jak podkład więc widzisz jaki kolor uzyskujesz natychmiast nie mam ryzyka plam i brzydkiego koloru efekt natychmiastowy :P a to się tylko tak nazywa rajstopy w sprayu :P

jak szybko uzyskać opalenizne

05 lut 2014 - 23:40:30

a moze opalanie natryskowe:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

POSZUKIWANY krem pod oczy