Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->

Suche włosy

03 kwi 2016 - 18:50:59

olejowanie. codziennie po myciu też nakładam na końcówki odrobinę olejku kokosowego, tylko tak, żeby następnego dnia nie wyglądały na tłuste :)

Suche włosy

06 kwi 2016 - 10:49:14

a ja ostatnio kupiłam sobie fajną odżywkę i szampon kevin murphy, taką żeby włosy blond nie nabierały złego odcienia,przy okazji super odżywia i włosy są bardzo mięciutkie a u mnie to ważne bo jestem po dekoloryzacji i włosy potrafią mi wybić żółtymi tonami, seria nazywa się blonde angel.

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 5/5

Suche włosy

07 kwi 2016 - 12:15:53

Ja mniej więcej raz w miesiacu wsmarowuje w skórę głowy i włosy oliwę z oliwek. Trzymam tak pól h zawinięte w recznik po czym chłodną wodą zmywam. Działa fajnie

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Suche włosy

10 kwi 2016 - 19:03:14

- Szampon Aloe-Jojoba

Naturalną podstawą składu tego wspaniałego środka do pielęgnacji włosów jest czysty, stuprocentowy miąższ Aloe vera z dodatkiem olejku orzeszków jojoba. Wysoka zawartość tych składników oraz ich właściwe proporcje sprawiają, że Szampon Aloe-Jojoba nawilża i odżywia włosy, dostosowując się do ich naturalnych wymogów. Szampon ten jest znakomity do każdego rodzaju włosów. Zbyt suchym z natury lub przesuszonym nadmiarem zabiegów upiększających dodaje życia i blasku, zbyt tłustym zapewnia dokładne oczyszczenie oraz lepsze oddychanie skóry głowy, a także lekkie działanie bakteriostatyczne i łagodzące.pytać możesz dzwonić 604183994

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Suche włosy

18 kwi 2016 - 00:30:17

JA stosuje szampon aloesowy z olejkiem jojoba działa nawilżająco i wpływa odżywczo na włosy i są włosy mocne i odżywione .

niezweryfikowana
Posty: 25
Ostrzeżenia: 2/5

Suche włosy

23 kwi 2016 - 21:42:49

Jeśli masz suche włosy, najlepsze byłyby dla Ciebie kosmetyki naturalne. Poszukaj na cosdlazdrowia.pl np. oleju migdałowego albo kokosowego! Ja jestem bardzo zadowolona z tego typu rozwiązań, które dają od razu efekty, a do tego zawartość mojego portfela nie maleje. Mają tam sporo promocji!

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Suche włosy

24 kwi 2016 - 19:37:50

Olejowanie :) najlepiej olejek kokosowy albo migdałowy

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Suche włosy

27 kwi 2016 - 13:28:56

Olejek kokosowy lepszy jest na końcówki. U mnie się na całe włosy w ogóle nie sprawdził.

Suche włosy

10 cze 2016 - 22:21:44

Olej kokosowy na włosy nakładaj, jak najdłużej trzymaj, jest rewelacyjny ! :)

Suche włosy

14 cze 2016 - 00:23:19

Interesuje się trochę kosmetykami do włosów i jeśli chcesz nawilżenie to polecam przejrzeć produkty Dr. Organic, co prawda nic nie miałam ale bardzo chce mieć te odżywke >>> http://drorganickosmetyki.pl/product-pol-71-Organiczna-Odzywka-do-Wlosow-Miod-Manuka-265ml.html <<<

Drogeryjne produkty są nie skuteczne bo przeważnie posiadają alkohol w składzie, a alkohol bardzo wysusza włosy. Szczerze ja bym na twoim miejscu poczytała trochę blogów i tym podobnych. Zanim zaczęłam się interesować pielęgnacją włosów, myślałam że pierwsza lepsza maska do włosów mi pomoże, a tu się okazuje że zagrożenie czyha wszędzie.
Więc na słońcu radze albo zakrywać włosy albo jest lekka odżywka ponoć z filtrem uv w rossmannie SUN OZON

Może pokombinuj coś z domowymi płukankami, albo olejowaniem włosów, ja osobiście wole kremowanie np. rossmannowskim kremem do ciała jest dość wydajny bo nie kremuje sie włosów codziennie

pozdrawiam tegoroczna maturzystka ;DDD



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-06-14 00:27 przez starozytnykapec.

niezweryfikowana
Posty: 29
Ostrzeżenia: 3/5

Suche włosy

14 cze 2016 - 21:03:59

dziewczyny jak ktoś ma problemy z włosami to we wszystkim mogę poradzić bo zajmuje się naturalnymi produktami zadzwoń 604183994

zweryfikowana
Posty: 78
Ostrzeżenia: 2/5

Suche włosy

17 cze 2016 - 20:18:01

Ja chwalę sobie maskę do włosów Alterry, jak dla mnie bomba! Włoski nawilżone, sypkie, nie plączą się i czuję,że są odżywione.W rossmanie za smieszną cenę w obecnej promocji 6,49 :)

Suche włosy

06 lip 2016 - 13:03:25

Polecam olejowanie np. olejem lnianym.

Suche włosy

02 wrz 2016 - 14:10:18

Olej kokosowy jest the best:) U mnie się sprawdza na całych włosach. Na codzień szampon z algami nawilżający i maska Stapiz HA Essence (w hurtowniach fryzjerskich).

zweryfikowana
Posty: 1.924
Ostrzeżenia: 5/5

Suche włosy

07 paź 2016 - 11:00:53

Ja z kolei miałam przesuszone włosy po rozjaśnianiu na ombre. Próbowałam olejku kokosowego, łopianowego, amli i nic. Dopiero jak spróbowałam oleju lnianego to zauważyłam poprawę stanu włosów, które teraz są lśniące, miękkie, gładkie i przede wszystkim nawilżone. Ogólnie polecam poszukać w sklepach zielarskich, z ekologicznymi produktami. Ja swój kupuje w tym sklepie, bo mogę odebrać osobiście http://ziel-med.pl/pl/p/Olej-lniany-ekologiczny-300ml/533. Ale ważne, żeby był z pierwszego tłoczenia na zimno i miał atesty i certyfikaty.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Rozszerzone pory