Obecnie rozmawiamy o:

Przebranżowienie lokalu

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Bielizna komplety damskie

wczoraj o 13:47

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 ... 7 8 9 -->

Suche włosy

10 mar 2014 - 22:25:42

Maska Biowax, witamina A+E do włosów, polecam też szampon Pharmaceris z kreatyną :) może jakiś suplement do tego? Merz Special wypróbowałam i faktycznie efekt jest.


Patrz na skład kosmetyków, unikaj tych z alkoholem

Suche włosy

10 mar 2014 - 22:28:20

Delikatny szampon (np dla dzieci), olejowanie, no i ogranicz jeszcze tą suszarkę :) polecam maskę do włosów Kallos :)



Suche włosy

10 mar 2014 - 22:47:36

Ja podczas ostatniego pobytu w Polsce kupilam taka odzywke i szampon z tej serii koszt ok 6 zł .tez myje włosy codziennie i chociaż używałam tylko dwa tygodnie to powiem Ci , że rewelacja . spróbuj dużo nie kosztuje a może akurat... ;) pomożesz ?http://szafiarenka.pl/47/7747199/zmiana-koloru.html



Suche włosy

10 mar 2014 - 22:48:22

Moze juz ktoras z Was to pisala (nie czytalam wszystkich odp...)
Ja polecam maseczke bardzo tania i dobra:
2 zoltka jajka
3 lyzki nafty kosmetycznej
3 lyzki oleju rycynowego
pol cytryny
lyzka miodu
Opcjonalnie-lyzka jogurtu naturalnego ale zapach nieciekawy z tym jajem ;D ja dodaje go rzadko ;)

Skladniki nakladasz na glowe, na to folie spozywcza i zawijasz recznik-zeby bylo cieplo ;) ja w takim turbanie ide spac, chociaz jak jestem przed okresem bardzo mi przeszkadza ;P ale mozesz troche w tym pochodzic w dzien-pozniej DOKLADNIE zmywam, psikam odzywka z gliss kura i wloski sa sliczne ;) w zaleznosci od zniszczenia i szybszej checi upiekszenia-mozna to stosowac dwa razy w tyg lub raz na tydzien ;) kondycja moich wlosob poprawila sie na tyle ze zabieg powtarzam raz na dwa tyg ;)

Koszt bardzo niski-nafte i olej kupisz w aptece-laczny koszt to ok 12-16 zl a starcza na dlugo ;)

Suche włosy

10 mar 2014 - 22:52:53

na pewno nie sam olejek rycynowy. on właśnie ma działanie wysuszające! stosuje się go na skalp, nie na włosy (chyba, że w niedużej ilości jako dodatek do jakiejś maski)

Suche włosy

10 mar 2014 - 22:59:39

Również polecam olejowanie włosów...
ja niedawno sama rozpoczęłam pewną kurację, próbuję, kombinuję, ponoć trzeba znaleźć swój olej, który włosy zaakceptują...polecam blogi o tematyce "olejowanie włosów" pozdrawiam:)

Suche włosy

12 mar 2014 - 17:31:17

Przede wszystkim przed suszeniem polecam jakąś termoochronę, np. ja stosuję syoss supreme selection restore 10in1. Jest to odżywka regeneracyjna w sprayu, bardzo fajna, nie obciążająca włosów - bo też mam problem z przetłuszczaniem ;-)

Co do zabiegu... Keratyna najlepsza, właśnie byłam ostatnio, mega różnica! Zbieraj powoli i dozbierasz jakoś:)

Suche włosy

16 mar 2014 - 16:07:42

ja na swoje suche włosy stosuję kosmetyki timotei do włosów zniszczonych- szampon i odżywkę.

Suche włosy

16 mar 2014 - 16:12:39

wax (ok 20 zł) lub szampon i odzywka revalid(ok 60 zł za to i to dałam ostatnio w aptece)

Suche włosy

18 mar 2014 - 10:08:35

Ja też polecam olejowanie włosów.Sama stosowałam olejek arganowy przez jakiś czas.

Suche włosy

18 mar 2014 - 10:15:24

Cytat
krzysiowa22
Ja także prostowałam włosy kupę lat i najskuteczniejszym i najtańszym sposobem jest olejowanie włosów .


Polecam bloga Anwen tam masz wszystko od A do Z ;)


Dokładnie to samo miałam napisać :) polecam z czystym sumieniem

Suche włosy

18 mar 2014 - 10:18:52

Cytat
characteristic
jakie masz fundusze na te kosmetyki?

ja bylam 2 miesiace temu w salone jean louis davis i mialam taka ampulke nawilzajaca na wlosy. Mowie ci, efekt ogromny. Co prawda ja nie mam jakos zniszczonych wlosow, ale roznica byla duza. Miekkie, przyjemne w dotyku. Tylko ze cena z obcieciem wlosow to az 175 zl, wiec podejrzewam, ze mozesz tyle nie miec,.

Podobno olejek arganowy jest dobry, ale ten prawdziwy, nie te pseudo olejki arganowe z drogerii. Tylko, ze to koszt ok 100 zl.

nie sluchaj tych bzdur o jedwabiu. Jedwab raz na jakis czas jest ok, ale na dluzsza mete strasznie wysusza wlosy i bedziesz miala jeszcze gorsze!
Ale powielasz schematy o jedwabiu, nie każdy jedwab jest zły.

Wypróbuj może kosmetyków Equillibra, są z aloesem, podobno dobrze nawilżają włosy. Sama kupiłam i pewnie jutro przetestuję :)

Suche włosy

19 mar 2014 - 22:54:43

Cytat
Sex_On_The_Beach
Maska Biowax, witamina A+E do włosów, polecam też szampon Pharmaceris z kreatyną :) może jakiś suplement do tego? Merz Special wypróbowałam i faktycznie efekt jest.


Patrz na skład kosmetyków, unikaj tych z alkoholem


Podpisuję się pod tym. Tylko może nie Merz Special, bo odkąd zmienili skład, nie jest już taki skuteczny.

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

Suche włosy

25 kwi 2014 - 09:56:43

Mi nic nie pomagało. Zresztą wzięłam się za rozjaśnianie i w tydzień z czerni przeszłam do blondu. Młodość, głupota. Wtedy zaczęłam stosować taką jakąś maskę PLACENTA. Ona kosztuje na all 20 zł z przesyłką za litr. Mi pomogła ;) Wydaje mi się że mi włosy szybciej rosną i są mięciutkie. A prostuję codziennie,myję codziennie :)
Dodam że mi po wax-ie wypadały włosy.. Więc musiałam zrezygnować. Jedwab-mi nic nie dawał.. I jeszcze już spróbowałam wszystkich domowych maseczek, no i lipa.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-25 09:59 przez martusiaaa3_95.

Suche włosy

25 kwi 2014 - 10:01:03

olejek Arganowy polecam:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Krem na dzień - co polecacie ?