Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 -->
niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 5/5

Suche włosy

12 paź 2016 - 06:46:57

Fajny ma tez venita - Olejek jojoba z macadamia, dobrze nawilżą i odżywia włosy, fajnie nabłyszcza tez końcówki. Takie olejowanie chyba jest najlepszym sposobem kiedy włosy są wysuszone, czy osłabione.

niezweryfikowana
Posty: 66
Ostrzeżenia: 4/5

Suche włosy

09 lis 2016 - 15:27:28

Mi pomaga zwykły olejek arganowy, albo odżywka i maska do włosów Biovax, mam takie brązowe z olejkami. Dobrze nawilżają i wygładzają, włosy są milsze w dotyku po nich

Suche włosy

19 lis 2016 - 22:04:49

Spróbuj gliceryny, można kupić tanio w aptece. Nakładam na suche włosy, można nałożyć czepek z folii, żeby trzymał ciepło. Po ok 40 min spłukuję i myję włosy normalnie szamponem. Polecam :)

Suche włosy

07 gru 2016 - 17:05:17

polecam blog Kosmetyczna-hedonistka :) wszystko tam znajdziesz ;)

Suche włosy

21 gru 2016 - 15:34:47

Mialam ten sam problem, polecam szampon i odzywke lekkosc i swiezosc O'herbam bez sls, 19zl i wlosy jak z salonu. Przetestowalam setki a ten zestaw jest jedyny, po ktorym wlosy suche sa miekkie i swieze

zweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 2/5

Suche włosy

07 mar 2017 - 18:49:26

miałam bardzo podobną sytuację tzn prostowałam włosy z tym,że na całej długości,Niestety po dwoch latach efekt był taki że wlosy zaczęły się kruszyć z pomocą przyszedł <moderacja-spam> i teraz juz jest lepiej polecam ten produkt a przy okazji skle,mają fajne promocje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-28 17:21 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 2/5

Suche włosy

11 mar 2017 - 16:16:05

Mi bardzo na włosy pomogły oleje naturalne, np. arganowy czy kokosowy. Można je kupić chociażby przez internet w sklepie Iwos. Zazwyczaj robię to tak, że smaruję całe włosy olejem, a później nakładam na nie czepek kąpielowy i na to jeszcze ręcznik. Włosy się grzeją, łuski otwierają, a olej wnika do środka. Trzymam tak włosy jakieś między 1 godz do 2 godz. Potem dokładnie myję je szamponem. Włosy są naprawdę dużo lepiej odżywione i nawet bardziej się błyszczą.

Suche włosy

22 mar 2017 - 23:24:22

Mi bardzo pomogło używanie profesjonalnych, fryzjerskich kosmetyków. Co prawda trzeba jednorazowo wydać troche wiecej pieniedzy na szampon, czy odzywke ale słuzy ona dluzej i przede wszystkim - lepiej. Polecam bardzo mocno firme Waterclouds, znana za granica.

Suche włosy

17 kwi 2017 - 20:13:50

na suche włosy polecam olejki do włosów, mi bardzo pomogły

Suche włosy

20 kwi 2017 - 22:06:04

Cytat
KamilaJa00
Mi pomaga zwykły olejek arganowy, albo odżywka i maska do włosów Biovax, mam takie brązowe z olejkami. Dobrze nawilżają i wygładzają, włosy są milsze w dotyku po nich

Ta maska z olejkami jest fajna, ale w przypadku suchych i zniszczonych włosów, które potrzebują ujarzmienia, wygładzenia, a nawet odbudowy, lepsza będzie maska Biovax z opuncją i mango. Zapobiega puszeniu i elektryzowaniu się włosów, dobrze nawilża dzięki czemu włosy nie odstają w każdą stronę.

Suche włosy

21 kwi 2017 - 12:26:06

Odpowiedni olejek albo szampon w moim przypadku jest w stanie rozwiązać taki problem, ale zależy też sporo od marki takiego produktu. ;)

niezweryfikowana
Posty: 7
Ostrzeżenia: 2/5

Suche włosy

22 kwi 2017 - 00:14:18

Wiesz co ja nie będę ci polecać konkretnych kosmetyków, ale powiem tylko tyle: olejowanie i mycie włosów odżywką. Ja naprawdę miałam bardzo podobnie jak ty, przez lata prostowałam i moej włosy były w opłakanym stanie, potem zaczęłam olejować, plus myć odżywką i mega. W pewnym okresie wszyscy moi znajomi dziwili się jakie mam zdrowe wlosy, bo ekstra błyszczały A to głównei zasługa mycia odżywką. Naprawdę, szampony mocno wysuszają, dlatego warto sprobować :)

Suche włosy

24 kwi 2017 - 15:59:54

Miałam podobną kondycję włosów, choć nie używałam żadnych urządzeń do prostowania itd. No i problemem w moim przypadku była ich długość, dlatego drastycznie je ścięłam i rozpoczęłam pielęgnację na nowo. Odżywki Kallos czy Green Pharmacy nie są takie drogie, spokojnie się zmieszczą w budżecie studenckim. Do tego dobry, naturalny szampon jak Alterra z Rossmanna i oleje kokosowy, aloesowy albo inny nawilżający.

Suche włosy

27 kwi 2017 - 22:01:58

Też miałam problem z przesuszonymi włosami - puszące się siano bez połysku i w ogóle bez życia. Zrobiłam sobie sama w domu prostowanie keratynowe i to był strzał w dychę :) Polecam poczytać na ten temat, bo naprawdę warto. Robiłam zabieg trzy razy, pierwszy raz w październiku 2015, potem w lipcu 2016 i jeszcze w grudniu 2016, ale te dwa ostatnie razy to w zasadzie nawet nie musiałam, bo już niewiele dały. Po pierwszym zabiegu włosy wciąż były błyszczące, gładkie, bez rozdwojonych końcówek. Naprawdę polecam :)

Suche włosy

30 kwi 2017 - 10:37:04

polecam maseczki do włosów i olejki

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Moja Angielska cud perełka