Obecnie rozmawiamy o:

obraz na płótnie

gorący temat

najtańsza apteka

dzisiaj o 20:20

Meble

dzisiaj o 19:04

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ostatnio kumpela poleciła mi odżywkę Aussie - 3 minute miracle. Sama stosuje ją od 2 tygodni i ma naprawdę piękne włosy. Już chciałam wejść na Allegro, kupić sobie to cudo, ale przeczytałam w necie, iż Aussie to istna bomba silikonowa...

Mam kręcone, trudne i z natury bardzo suche włosy, po ostatnich kilku miesiącach podróżowania nie jest z nimi najlepiej, zaczęłam stosować jedyną miksturę, która je kiedyś mocno podratowała, mieszankę: olejek rycynowy + nafta kosmetyczna + jajko. Nie obciąża ani nie przetłuszcza mi to włosów, więc mogę stosować ;-)

Myślałam jednak o jakiejś normalnej odżywce, naprawdę DOBRYM kosmetyku odbudowującym. Co do tych silikonów już sama nie wiem - mogą być, czy lepiej ich unikać?

Jaką Wy byście poleciły profesjonalną (pewnie z apteki) odbudowującą odżywkę do włosów? I z silikonami, czy bez?

polecam firmę keratase i inne używane w salonach fryzjerskich firmy

polecam firmę TianDe -są to kosmetyki 100% naturalne,wykazujące wysoką zdolnośc do przenikania.Stosowanie preparatów do pielęgnacji włosów tej firmy może rozwiązać wiele problemów skóry głowy i włosów; usuwają zwiększoną zawartość tłuszczu i łupiezu skóry i włosów,nie łamią się,nie wypadają .
Włosy są miękkie,elastyczne, błyszczą się,odżywione są substancjami naturalnymi .
Naprawde polecam .ja je używam .Sprawdzone nie tylko przezemnie.

Beaver kolagenowa terapia;)
w lepszychg drogeriach i salonach fryzjerskich na pewno dostaniesz ;) baaaardzo wydajna jest.

wcierka do włosów jantar, dostępna na allegro. POLECAM

A któraś używała produktów Seboradin?

LeCher polecam , stouje i jestem bardzo zadowolona :)
http://www.lecher.pl/

do włosów to wszystko co z Keraste! :)

Cytat
ellamaria1
A któraś używała produktów Seboradin?

Ja używałam, linie do włosów wypadających bo strasznie gubię włosy.
miałam szampon i maskę, stosowała 2 miesiące i jakichś oszałamiających efektów to nie zauważyłam, ale nie było tez źle, włosy zaczęły szybciej rosnąć, lepiej mi się je rozczesywało. Zamierzam znowu wrócić do tej "kuracji" spróbuję stosować przez dłuższy czas może będzie lepiej.
Ogólnie seboradin ma dobre produkty, moja kumpela farmaceutka używa tylko ich szamponów i odżywek.


Co do autorki wątku, mam włosy cienkie, suche, wypadające i szybko przetłuszczające się, zatem strasznie muszę z nimi uważać, spróbuj olej kokosowy, sama stosuje go od ok 2 tyg. i nie muszę już walczyć pół godz aby je rozczesać, nie kołtunią mi się jak wcześniej pięknie lśnią a to dopiero początek :) dodatkowo stosuję balsam aloesowy marki Stapiz, sleek-line.
Możesz tez spróbować produktów marki seboradin, do twojego rodzaju włosów, jak pisałam wyżej koleżanka która zna się na rzeczy stosuje tylko ich produktów.

Ja w tym tygodniu zamówiłam z all, odżywke firmy MILA, stosowana w salonach fryjerskich, opinnie ma dobre i cena 32 zl z przesyłką za 1000 ml. Więc się opłacało, wczoraj poraz pierwszy ją zastosowałam i lepiej poczekam na efekt po kilku myciach...:)

ZNasz bloga anwen? To kopalnia wiedzy i ciekawych pomysłów, są też recenzje różnych produktów, a skoro masz kręcone włosy to na wizażu jest potężny wątek o pielęgnacji.
O tu:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387147

polecam maske silnie nawilzajaca bioetika, ciężko ja dostać ja kupuje na all, jest bardzo wydajna, używam jako odzywke, wlosy sa po niej mega gładkie, nawilżone i blyszczace.
wlasnie mi się skonczyla a teraz czekam na maske bananowa ponoc rownie dobra, ceny przystępne bo ok 30 zl za pol l



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-18 10:48 przez ILIKEIT2.

Cytat
Nadzieja11
ZNasz bloga anwen? To kopalnia wiedzy i ciekawych pomysłów, są też recenzje różnych produktów, a skoro masz kręcone włosy to na wizażu jest potężny wątek o pielęgnacji.
O tu:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=387147


To kopalnia wiedzy. Z tego co pamiętam Anwen polecała maskę Biovax keratyna+jedwab. Zbawienne dla włosów kręconych (i nie tylko) jest olejowanie, ważne by dobrać olej do porowatości swoich włosów.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czym depilować? Pomocy !