Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 445
Ostrzeżenia: 1/5

odżywka do włosów suchych

29 paź 2013 - 11:13:28

Hej dziewczny :)
Potrzebuje porad na temat dobrych i niedrogich odżywek do suchych włosów .Tzw "siana" nie mam :D
Moje włosy są średniej długości ,praktycznie nie używam prostownicy , a suszarke rzadko .
Potrzebuje jakiejś odżywki, maski ,cokolwiek aby włosy były wygładzone i miękkie .
Próbowałam wielu rzeczy ale z żadnej nie jestem zachwycona . Próbowałam różnych biosików ,miałam wax , kilka z gliis kura itp .
Jeżeli któraś z was ma jakąś sprawdzoną i dobrą to bardzo bym prosiła aby się podzieliła nazwą :)
Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi :)
Pozdrawiam :)

odżywka do włosów suchych

29 paź 2013 - 11:19:10

spróbuj kuracje z Jantarem ;) ja zaczęłam stosować niedawno zachęcona pozytywnymi opiniami na jej temat :)

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

odżywka do włosów suchych

29 paź 2013 - 11:21:03

A próbowałaś oleju arachidowego? :)

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

odżywka do włosów suchych

29 paź 2013 - 11:22:19

garnier: awokado i masło karite
maska z welle-taka okrągła

zweryfikowana
Posty: 445
Ostrzeżenia: 1/5

odżywka do włosów suchych

29 paź 2013 - 11:22:37

o tym oleju nawet nie słyszałam :P Gdzie to można dostac ? :)

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

odżywka do włosów suchych

29 paź 2013 - 13:12:57

Olej arachidowy jest genialny również na skórę czy wysoszone dłonie :)

Ja kupuję go na alegro lub ostatnio w lidlu, bo promocja była :P

Poczytaj w internecie o olejowaniu włosów (wpisz olej arachidowy włosy). Mi pomaga, a mam bardzo przesuszone kosmyki - niestey suszarka, farbowanie i twarda woda robią swoje... Nakładam to na włosy, siedzę z 2 godzinki i płuczę. Trzeba się tylko przyzwyczaić do zapachu orzeszków ;)

odżywka do włosów suchych

31 paź 2013 - 11:53:33

Ja też miałam suche włosy, dopiero od jakiś dwóch miesiecy zmieniają sie nie do poznania:) Przestałam prostować, mnóstwo odżywek silnie nawilżających i olejowanie 1-4 godz przed myciem:)
Z olejowaniem musisz sama ocenić czy masz wysoko, średnio czy niskoporowate włosy ponieważ oleje dobiera sie do porowatości:)
Wysoko porowate to te najbardziej zniszczone:) (Ja takie miałam:)
Oleje które testuje to avokado, macadamia, olej ze słodkich migdałów, kiełków przenicy, i konopny. Można je kupić przez internet, np przez ZSK, allegro, czy mazidla. Kosztują niewiele:) Do tej pory ulubione to olej ze słodkich migdałów i konopny:) O olejowaniu jest mnóstwo info na internecie:)
A z odżywek to wszystko co mi wpadnie w ręce -a jest nawilżające:) Słyszałam bardzo dużo dobrych opini o nawilżającej masce Natur Vital z aloesu, mozna ją spotkać od czasu do czasu w Naturze:) u mnie sie dobrze sprawdza Garnier z olejkiem z Avokado i masłem karite, i Pantene odnowa nawilżenia:) A co sie nie spisuje to też staram sie wykorzystać np nakładam na kilka chwil przed myciem:)
Na końcówki świetnie działa jedwab z Green Pharmacy, świetnie nawilża, wygładza i nabłyszcza:) to jeden z lepszych z jakimi miałam do czynienia:)
Ostatnia rzecz to podcinanie- nawet z 2 cm:) napewno nie zaszkodzi:)

odżywka do włosów suchych

31 paź 2013 - 11:59:38

Polecam odzywke do włosów farbowanych Pantene - 16zł za 500ml, w promocji można dostać za 11. Działa cuda, :)

odżywka do włosów suchych

31 paź 2013 - 12:01:34

polecam maske STAPIZ SLEEK LINE :)jest to maska profesjonalna fryzjerska.
litr tej maski na allegro kosztuje ok.30zl z wysylka
ale jest bardzo wydajna i przedewszystkim dziala :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-31 12:02 przez patka164.

odżywka do włosów suchych

31 paź 2013 - 12:05:00

ja tam też mam suche włosy, zawsze nakładałam odżywki po umyciu ale nadal były suce. Teraz myję i na sam koniec nakładam odżywkę i łażę z nią sobie z pół godziny albo lepiej.. od kiedy zaczęłam zostawiać ją na tak długo to włosy mam zupełnie inne, miękkie, delikatne i takie sypkie jak prost od fryzjera:P brzmi banalnie ale jednak, a z odżywek moim zdaniem najlepsze ma pantene albo te dodatkowe odżywki do farb l'preala są idealne ale nie mam pojęcia które to jeżeli chodzi o duże opakowanie

odżywka do włosów suchych

31 paź 2013 - 12:08:57

Polecam olejek odbudowujący z Yves Rocher


odżywka do włosów suchych

31 paź 2013 - 12:10:14

Polecam odżywkę bez spłukiwania Joanna Naturia z miodem i cytryna. Jest tania, bo kupilam ją za ok 3zł, a jest bardzo dobra.

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

odżywka do włosów suchych

31 paź 2013 - 12:10:54

Moja droga jeśli chcesz coś taniego i skutecznego polecam maskę Placenta - silnie odżywia :) litrowy słój kosztuję 12zł, a może kochana przeproteinowałaś sobie po prostu włosy???

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Preparat punktowy na wypryski