Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jaka karnacja?

22 paź 2013 - 13:16:23

i czy pasowałby mi czarny kolor? Zdecydowałam ze będę zapuszczać włosy, a potem mogę śćiąć jeśli mi się nie spodoba. :)
Aha i jakie kosmetyki dla mojej karnacji ( podkład )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 13:17 przez excedrin.

Jaka karnacja?

22 paź 2013 - 13:23:58

złe zdjęcie , nie widać dokładnie cery

Jaka karnacja?

22 paź 2013 - 13:25:25

Zgadzam się, twarz jest w cieniu.

Jaka karnacja?

22 paź 2013 - 13:25:33

Mysle, ze czarny moze Cie postarzyc. Sprobuj ciemny braz/ciemna czekolada np Loreal Casting Creme Gloss odcien 323 Ciemna Czekolada.

Co do podkladu - nie wiemy jaki masz typ cery ;) Sucha, mieszana, tlusta, normalna, wrazliwa, alergiczna, atopowa, naczynkowa, tradzikowa... Po samym kolorze Ci średnio tez osobiscie pomoge, bo zdjecie jest w kiepskim oswietleniu, ale strzelam, że raczej powinnaś iść w ciepłe/oliwkowe tony podkładów niż w różowe. Strzelam w jakiś poziom NW25, ale mogę się mylić ;)

Przykład:


Jaka karnacja?

22 paź 2013 - 13:25:43

Masz za jasną karnację do czarnych włosów. Będziesz wyglądała jak wampir :P

Jaka karnacja?

22 paź 2013 - 13:26:16

Cytat
jovita
Mysle, ze czarny moze Cie postarzyc. Sprobuj ciemny braz/ciemna czekolada np Loreal Casting Creme Gloss odcien 323 Ciemna Czekolada.

Co do podkladu - nie wiemy jaki masz typ cery ;) Sucha, mieszana, tlusta, normalna, wrazliwa, alergiczna, atopowa, naczynkowa, tradzikowa... Po samym kolorze Ci średnio tez osobiscie pomoge, bo zdjecie jest w kiepskim oswietleniu, ale strzelam, że raczej powinnaś iść w ciepłe/oliwkowe tony podkładów niż w różowe. Strzelam w jakiś poziom NW25, ale mogę się mylić ;)

Przykład:

[attachment 913399 wearingmacstudiosculptfoundationinnc25andnw25review-1.jpg]




- mam cere mieszaną :))
Nie mam zdjęć takich bardziej widocznych :// No ale cere mam mieszaną, i widać jasna karnacje. Wrrr..



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 13:30 przez excedrin.

Jaka karnacja?

22 paź 2013 - 13:30:32

Cytat
excedrin

Nie mam zdjęć takich bardziej widocznych :// No ale cere mam mieszaną, i widać jasna karnacje. Wrrr..

Aż tak jasnej chyba nie masz, przynajmniej nie na tym zdjęciu wg mnie ;)
Jesli ty masz jasną to co ja mam XD ?


Farbuję henną w kolorze ciemny brąz zmieszaną z czarną. Wcześniej używałam Ciemnej Czekolady z Castinga, ktora daje podobny efekt jak na zdjęciu wyżej.

Z podkładów używam Bourjois Healthy mix odc. 51 ale zimą jest za ciemny i przerzucam się na BB kremy azjatyckie.


Nie dodało mi połowy postu...

Chcialam napisac ze jesli masz cere mieszana to odpadaja wszelkiego rodzaju rozswietlajace podklady np healthy mix. Do cery mieszanej jest bdb podklad z shiseido Perfect Refining Foundation, duzy wybor odcieni i nie ma az takiego mocnego krycia.
Dziewczyny czesto polecaja tez Revlon Color Stay (strzelam w jakis odcien 220) albo Estee Lauder Double Wear, z tym, ze one są ciezkie i jesli nie masz wiele do ukrycia to bez sensu meczyc skore czyms takim.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-22 13:36 przez jovita.

Jaka karnacja?

22 paź 2013 - 13:32:11

na wczorajszych zdjęciach było lepiej widać tylko, że się nikt nie skupiał na cerę ;p może tamte wstaw ?

Jaka karnacja?

22 paź 2013 - 13:40:20

nie farbowałabym na czarno

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MASKA DO WŁOSÓW OLEJEK RYCYNOWY