Obecnie rozmawiamy o:

dieta organizacja

gorący temat

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

olej arganowy opinie

14 paź 2013 - 12:03:11

czy któraś z Was używa? jak działa na włosy a jak na cere?:) czy spłyca zmarszczki?(mimiczne)i jak używacie?:)
hmm



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-14 12:27 przez agnieszkarasinska3.

olej arganowy opinie

14 paź 2013 - 23:21:39

Działa i to świetnie! na skórę przede wszystkim suchą - super odżywia, ale także na mieszaną jak moja, rewelacyjnie reguluje wydzielanie sebum i mam wrażenie, że moje silne dosyć zmarszczki mimiczne stały się mniej widoczne :-) skóra zdecydowanie zyskuje lepszą jakość. Na włosy nie stosuję, bo mi szkoda, chociaż ostatnio znalazłam świetny sklep, gdzie oryginalny olej arganowy z Maroka (sprawdziłam - z certyfikatem) sprzedają w naprawdę rozsądnych cenach - www.topdrogeria.pl
tu jest link - mają bardzo fajny opis jak stosować http://www.topdrogeria.pl/olej_arganowy.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-14 23:22 przez agata36200.

olej arganowy opinie

14 paź 2013 - 23:26:47

cera, skóra: nawilża(przez co skóra się tak mocno nie przetłuszcza), rozjaśnia przebarwienia, wygładza, nadaje zdrowy koloryt-rozświetla, niweluje suchość łokci, stóp i mam wrażenie że spłyca nierówności skóry:P

włosy: odżywia, nabłyszcza, regeneruje i chroni przed czynnikami zewnętrznymi:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-14 23:27 przez askasu.

olej arganowy opinie

14 paź 2013 - 23:43:54

Podbijam.

olej arganowy opinie

14 paź 2013 - 23:46:27

gladka i mila w dotyku skora na twarzy, uzywam tego oto cuda



olej arganowy opinie

14 paź 2013 - 23:47:24

uzywam i widze duza poprawe :)

olej arganowy opinie

14 paź 2013 - 23:50:48

Tydzień temu zaczęłam "sezon" na olej arganowy zamiast kremu do twarzy, bo pojawiło mi się już przesuszenie na czole i przy nosie (rok temu skóra schodziła mi płatami i pomógł dopiero ten olej). Jest coraz lepiej. :) Na włosy mi go szkoda. W ciągu roku używam pod oczy na noc.
Swoją jedną zmarszczkę mimiczną bardzo lubię i życzę sobie, aby została. :)

olej arganowy opinie

14 paź 2013 - 23:52:53

moja koleżanka używa na włosy, robi jakąś maseczkę z jego dodatkiem i rosną w naprawdę błyskawicznym tempie :)

olej arganowy opinie

14 paź 2013 - 23:54:13

ja też używam. kupiłam w mydlarni u franciszka za 79zł bo nigdzie nie mogłam znaleźć :// efekty rzeczywiście są, ale nie jakieś spektakularne :D jest po prostu dobry :P ja stosuje na włosy.. Dobrze się rozprowadza i dobrze się zmywa, ale ma jedną wielką wadę... śmierdzi kupą/zgniłymi orzechami... przynajmniej ten oryginalny naprawdę bardzo śmierdzi. Ja nakładam na kilka godzin i później zmywam. Kiedyś miałam napuszone włosy i chciałam wziąć tylko kropelkę, żeby je wygładzić, a włosy tak śmierdziały, że musiałam je umyć.

olej arganowy opinie

15 paź 2013 - 00:09:27

jest rewelacyjny, na włosy, skóre, paznokcie, polecam

olej arganowy opinie

16 paź 2013 - 11:32:44

Cytat
maniazaw
ja też używam. kupiłam w mydlarni u franciszka za 79zł bo nigdzie nie mogłam znaleźć :// efekty rzeczywiście są, ale nie jakieś spektakularne :D jest po prostu dobry :P ja stosuje na włosy.. Dobrze się rozprowadza i dobrze się zmywa, ale ma jedną wielką wadę... śmierdzi kupą/zgniłymi orzechami... przynajmniej ten oryginalny naprawdę bardzo śmierdzi. Ja nakładam na kilka godzin i później zmywam. Kiedyś miałam napuszone włosy i chciałam wziąć tylko kropelkę, żeby je wygładzić, a włosy tak śmierdziały, że musiałam je umyć.

Musiałaś kupić olej arganowy spożywczy. Ja używam kosmetycznego(skład tez 100% oleju arganowego, ale oczyszczonego) i jego zapach jest już w porządku. Miałam kiedyś od sąsiadki odlany ten spożywczy i też mi śmierdział jakimiś stęchłymi orzechami-(w końcu z nich jest uzyskany:P)
Ja używam tego cena standardowa to 39zł za 55ml, a na promocji kupiłam raz za 34zł:

olej arganowy opinie

16 paź 2013 - 11:36:53

Jest świetny :)

olej arganowy opinie

16 paź 2013 - 11:44:34

Ok, a gdzie kupić taki olej, stosunkowo dobry jakiś?
I przede wszystkim, jak używacie go na twarz? Zmywacie? Czy zostawiacie na noc?
On bardzo tłusty jest ?

niezweryfikowana
Posty: 887
Ostrzeżenia: 2/5

olej arganowy opinie

16 paź 2013 - 12:42:47

ja go uwielbiam

i za zapach (prażone orzechy wg mnie, i za działanie - odżywia, nawilża, opóźnia starzenie się skóry-podobno :D)

na początku używałam go samego na skórę twarzy, szyi i dekoltu, a teraz łączę go z olejkiem z kocanki

kupuję go w aptece za 23zł/50ml
(ten sam tyle, że arganowy :))



olej arganowy opinie

16 paź 2013 - 13:36:29

Ja rowniez dolaczam sie do grona zwolenniczek oleju arganowego. Kupowalam olej z certyfikatami na all, 125ml za ok 45zl i byl super, przede wszystkim na wlosy. Nakladalam olej przed umyciem, czasami na cala noc i efekt byl bardzo widoczny :) Niestety jest troche za drogi, zeby nakladac na wlosy, mimo ze wystarczala w sumie niewielka ilosc. Teraz na twarz uzywam oleju lnianego i w tym przypadku spisuje sie lepiej niz arganowy, ale na wlosy to ciagle moj nr 1 :) Mam jeszcze w planie wyprobowac olej sezamowy i kukurydziany, moze tez pokusze sie znow o arganowy, jesli wyrobie finansowo ;) Ogolnie polecam wszystkim regularne stosowanie, gdyz niektore dziewczyny byly niezadowolone, bo czekaly na efekt booom zaraz po 1 uzyciu. A moim zdaniem, jak ze wszystkimi naturalnymi kosmetykami, nalezy uzbroic sie w cierpliwosc oraz nastawic na systematycznosc w stosowaniu, wtedy mozna mowic dopiero o tym czy u danej osoby olej sprawdza sie czy tez nie :) Aha a co do zapachu, ciezko jest mi sie wypowiedziec, bo nigdy nie zwracam na to uwagi.. jak cos ma mi pomoc to moze smierdziec kupa sloni a i tak moge tego uzywac. Wydaje mi sie, ze stwierdzenie, ze olej arganowy smierdzi, jest raczej mocno przesadzone ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Odżywka do włosów