Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 14:17:41

cześć. dowiedziałam się niedawno że istnieje coś takiego jak "biała perła" nakładki na zęby z żelem wybielającym. używał tego mój kolega i jest to bardzo skuteczne. ma "hollywoodzki" biały uśmiech hehe. niestety nie zapytam się jego co i jak bo trochę się wstydzę wiec pomóżcie mi. czy to już ktoś używał? gdzie to można kupic? jaka cena? czy od tego nie psuje się szkliwo bądź zęby nie stają się nadwrażliwe? jak to się używa? bardzo proszę o pomoc. mam zamiar to kupić. czekam na odpowiedzi pozdrawiam :)

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 14:23:48

Nie polecam!!! Koszt to około 80 zł w aptece. Owszem zęby stały się nieco bielsze ale już od roku mam po tym problem z wrażliwymi zębami, przez stosowanie tego żelu odsłoniły mi się szyjki zębowe na dwóch zębach...koszmar :(

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 14:25:12

44 zł a aptece. 3 nakładki na zęby. dwie tubki z żelem. mi przypasowało . wybielałam i rzeczywiście było widać różnicę ;)
mam zamiar jeszcze raz sobie ją zastosować ;)

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 14:29:48

działa ale później ale strasznie są po niej nadwrażliwe zęby i dziąsła słabe... ja aż nie mogłam nic jeść tak miałam nadwrażliwe, gryzienie to była jakaś męczarnia...

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 14:31:24

a tak w ogóle to chętnie kupię sam żel! ;)

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 14:33:45

Słyszałam dużo o tym ale jeszcze nie używałam ,każdy mówi ,ze lepsza jest jakaś starsza formuła dostępna na all

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 14:37:12

Cytat
kokoskoss
działa ale później ale strasznie są po niej nadwrażliwe zęby i dziąsła słabe... ja aż nie mogłam nic jeść tak miałam nadwrażliwe, gryzienie to była jakaś męczarnia...

widocznie zależy od organizmu? nie wiem, ja nie miałam takich problemów. Trochę piekły mnie dziąsła podczas używania tych nakładek, ale po zdjęciu wszystko wracało do normy, także ja polecam:) W kilka tygodni miałam bialutkie zęby, niestety dla mnie efekt był krótkotrwały, bo piję dużo herbaty i palę.

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 14:42:24

Ja używałam już rok temu i teraz powtórzyłam, aby podtrzymać efekt. Zęby czasami stają się nadwrażliwe, dlatego używałam tego wieczorem przed spaniem. W nocy wszystko przechodziło i śniadanko jadłam normalnie :P Efekty super. Nie zauważyłam jakiejś trwałej nadwrażliwości czy odsłonięcia szyjek zębowych. Na szkliwo nie szkodzi. Jest to żel stomatologiczny mający je nawet wzmacniać. Ogólnie polecam właśnie tą stałą formułę. Trzeba trochę dłużej czekać na efekty, ale jest to mniej inwazyjne.

zweryfikowana
Posty: 26
Ostrzeżenia: 1/5

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 14:45:06

Jesteście może zainteresowane czymś z Avonu . Jeśli tak piszcie do mnie .Prz zakupie jakiejś rzeczy ode mnie z szafy , płacisz tylko przesyłkę za to .

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 14:47:13

u mnie w aptekach ich nie mają w sprzedaży...



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-26 14:47 przez corkachaosu.

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 14:53:19

Ja używałam żelu wybielającego WHITETIME. Tak zęby po nim bolą, dziąsła są tak wrażliwe, mycie zębów sprawia taki ból, że szkoda gadać. Wydane w błoto 75 zł. A efekt marny ;|

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 16:02:27

kurde teraz nie wiem co zrobic. znając mojego pecha to też będe miałą nadwrażliwe zęby ;/ i kasa pojdzie w bloto. jeszcze jakby kosztowalo 40 zl ale 70 to drogi koszt

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 16:15:18

w aptece można dostać ok.50-60 zł
ja wybielałam 2 razy i rewelacja, efekt długo się utrzymywał, zęby białe jak marzenie, przy stosowaniu rzeczywiście mogą być trochę wrażliwsze
to chyba zależy kto jakie ma zęby, ja mam mocne i oczywiście stale pod kontrolą stomatologa, teraz mam rentaier wiec nie mogę uzywać, ale stosuję pastę białą perłę, nie ma jakiś specjalnych efektów ale zęby są całkiem ok :)

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 16:24:34

Właśnie jestem po 10dniowej kuracji. Ogólnie nie polecam. Zapłaciłam 90zł w aptece i są to pieniądze wyrzucone w błoto. Nic mi nie pomogło, niestety :(

biała perła wybielanie zębów

26 wrz 2013 - 16:28:00

używałam starej wersji, która może lepiej wybielała ale dziąsła robiły się strasznie wrażliwe. Po nowej wersji efekt może jest ciut słabszy, ale jak dla mnie mega zadawalający :) i nic nie podrażnia, ogólnie jestem bardzo zadowolona i jak najbardziej polecam :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szampon sunsilk