Obecnie rozmawiamy o:

wydruk z zdjęciem

gorący temat

Meble

godzinę temu

Sypialnia tapeta

dzisiaj o 16:04

Hiszpania

dzisiaj o 14:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

Biała perła "Jutro impreza"

12 sie 2013 - 11:34:59

Wszystkie zapewne znacie i zapewne duża część z Was korzystała z wybielania zębów białą perłą. Też nią wybielałam ząbki, efekt był super, jednak było to już ponad rok temu i wiadomo że nie są już tak śnieżnobiałe jak kiedyś. Została mi jeszcze jedna tubka żelu, ale jakoś nie mogę się zmobilizować do ponownego używania tych okropnych nakładek :p Tymczasem ostatnio wypatrzyłam w aptece jakąś nowość "Białą perła. Jutro impreza". Opis ze str. producenta:
"Najnowszy produkt z serii BIAŁA PERŁA. Przeznaczony dla osób pragnących szybko i bardzo prosty sposób poprawić biel swoich zębów. Widoczny efekt w parę dni.

W celu uzyskania szybkiego, widocznego efektu należy używać pędzelek 2-3 razy dziennie przez 2 do 4 dni.

Kuracja produktem JUTRO IMPREZA! oparta jest o 2-fazową formułę wybielającą, która likwiduje zanieczyszczenia organiczne zawarte w szkliwie zębów. Nakładanie żeli zajmuje 1 do 3 minut. Po aplikacji nie należy jeść, pić i palić przez 30 minut.

biała perła JUTRO IMPREZA! działa łagodnie na zęby i nie podrażnia dziąseł. Dwużelowy pędzelek
Wybielanie łatwe ja make-up"

Chciałabym się dowiedzieć czy może któraś z Was używała już tego pędzelka i może ocenić czy jest tak samo dobry jak żel lub chociaż czy w ogóle daje jakieś efekty, bo wiadomo że najtańsze to nie jest, a nie chciałabym wyrzucać kasy w błoto. Także będę wdzięczna za wszelkie opinie ;)



Biała perła "Jutro impreza"

19 lis 2013 - 23:43:01

podbijam bo też chętnie się dowiem :)

Biała perła "Jutro impreza"

19 lis 2013 - 23:46:02

nie wydaje mi sie zeby cos co dziala tak szybko bylo bezpieczne dla zębow...

Biała perła "Jutro impreza"

20 lis 2013 - 23:08:55

Czytałam o nadwrażliwości zębów, którą ten produkt powoduje.

Biała perła "Jutro impreza"

07 gru 2013 - 19:09:05

Wiecie może czy Biała perła wybieli również licówki? :)

Biała perła "Jutro impreza"

07 gru 2013 - 19:33:27

Nie działa. Używałam przez 10dni i nic nie dała poza nadwrażliwością :( Nie polecam!

Biała perła "Jutro impreza"

22 sty 2014 - 18:10:44

A ja właśnie dzisiaj zaczynam wybielanie :) mam nadzieję, że mi pomoże, kiedyś stosowałam zwykłą białą perłę w żelu i bardzo pomogła :) nawet dentystka ostatnio mi się pytała, czy wybielałam zęby bo mam bardzo białe :)

Biała perła "Jutro impreza"

22 sty 2014 - 18:12:15

Cytat
kashvi
nie wydaje mi sie zeby cos co dziala tak szybko bylo bezpieczne dla zębow...

Biała perła "Jutro impreza"

22 sty 2014 - 18:15:36

Dobrze, że pytasz, bo chciałam zrobić to samo:)

Właśnie się zastanawiam nad jakimś preparatem na wybielanie, bo niedługo mam ślub i wesele, pasowałoby ładnie wyglądać:) I też szukam czegoś, co będzie w miarę skuteczne i nie podrażni zębów.

Jeśli nie Białą Perłę, to co polecacie??

Biała perła "Jutro impreza"

09 lut 2014 - 21:19:08

a polecam szczerze wszytskim lampe LED- własciwie chodzi o to aby żel nie zawierał nadtlenku wodoru, który jest totalnie szkodliwy dla dziąseł i szkliwa i zębów, Your White Smile robi to dobrze. Mi się efekt utrzymał 2 miesiace, bylam na promocji za 99 zł przed ślubem razem z męzem. Ja zyskałam 6 odcieni a mąż 10! Bałam sie nadwarliwosci badz bólu, nic takiego nie wystąpiło. Mogę Wam polecic salony Your White Smile. Mają dobre opinie. Wrzucam zdjecia "po", niestety "przed" nie zrobiłam :(



Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

szara glinka- maseczka