Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

gorący temat

Sklep internetowy

44 minut temu

Biznes

48 minut temu

tabernakula sklep

godzinę temu

zakupy internetowe

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kręcone, wysuszone włosy...

26 cze 2013 - 00:30:12

Dziewczyny, pomóżcie bo ja już nie wiem co zrobić...
Mam długie, gęste, grube włosy, naturalnie falowane/kręcone... no wydawało by sie wszystko super, ale niestety zauwazylam, że od jakiegoś czasu zrobiły się strasznie suche, szorstkie w dotyku.
Dbam o włosy, przy każdym myciu stosuje odżywki, nakładam na włosy maski z żółtek, olejków i czego tam sie da, ale mimo wszystko nadal są takie suche.
Wiem, że takiego typu włosy jak moje z natury mają tendencję do przesuszania, ale ja naprawdę suszarkę wywaliłam do kąta, prostownicy też nie używam, no włosy farbuję już od ponad 3 lat ale nie robie tego bardzo czesto bo co jakies 1,5 - 2 miesiace ( odrosty nie bardzo rzucają sie w oczy ). Muszę je jakoś teraz wspomóc bo idzie lato, słonce, woda, piasek i boje sie ze bede miała niedługo siano.

Powiedzcie, co polecacie? Chodzi mi o jakieś maski na włosy ( WAX nie, bo to juz przerabialam, dal efekt ale pozniej juz sie nie sprawdzał ) albo jakieś serum do koncówek? mam długie włosy bo do połowy pleców niby kazdy sie zachwyca ze są piękne, ale ja czuje ze sa przesuszone, a chciałabym zeby były w dotyku milutkie i gładkie, ale nie wchodzi w gre w ogóle obcinanie więcej niż 3cm bo byłoby mi szkoda i moj by pewnie jeczal ze obcielam bo lubi moje dlugie wlosy.

Powiedzcie co u was sie sprawdziło i efekty były widoczne szybko, włosy były nawilżone ??

Tylko błagam nie maski z zoltek i olejku rycynowego itp. bo to robie od jakiegos czasu i narazie nie ma dlugotrwalych efektow ( dzien po umyciu sa ladne a pozniej to samo... )

Kręcone, wysuszone włosy...

26 cze 2013 - 00:33:29

moze na końcówki jedwab w płynie biosilk?

Kręcone, wysuszone włosy...

26 cze 2013 - 00:35:16

z tymi jedwabiami na koncowki to u mnie jest tak, ze jak naloze to jest ok a po godzinie nie ma sladu poprawy.

Kręcone, wysuszone włosy...

26 cze 2013 - 00:36:32

no u mnie też :D
a kreatynowe prostowanie włosów?

Kręcone, wysuszone włosy...

26 cze 2013 - 00:41:55

kurde ale mam swoje wlosy takie falowane krecone no fajnie mi sie ukladają i chyba nie chcialabym miec prostych tak na dluzszy czas... pozatym boje sie ze nawet jesli sprobowalabym to nie wyprostowaloby mi to tak dokladnie wlosow tylko bym miala takie niewiadom co... moje wlosy maja duza tendencje do krecenia odrobinka wilgoci i juz sie skrecają wiec nie wiem czy to by dalo rade je tak idealnie wyprostować... ?

Kręcone, wysuszone włosy...

26 cze 2013 - 00:43:46

no to mamy podobne włosy, ale ja swoje prostuje :P
zależy jaka kreatyna, jaka fryzjerka, jaka późneijsza pielęgnacja.

myślę, że tak na pół roku około by się problem rozwiązał,ale sporo kosztuje taka impreza. najlepiej się dowiedzieć u fryzjera

Kręcone, wysuszone włosy...

26 cze 2013 - 08:28:54

poszukaj na wizażu legendarnego wątku o kręconowłosych- tam jest wszystko n aten temat :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

laminowanie włosów-efekty