Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przedłużanie Rzęs !

01 lut 2011 - 07:30:04

Cytat
justys126
moj koszt to 38zł, rzeszy 10 zł ,klej 28 starcza na około rok:) rzęsy sie trzymają 3-4 dni
a jakich rzes używasz? , prosze na priv.

Przedłużanie Rzęs !

02 lut 2011 - 22:08:44

Ja mialam przedluzane i sa wygodne ale ladnie wygladaly tylko na poczatku poem sie odwijaja i ten klej zle wyglada efekt trochu na krotko szkoda kasy

Przedłużanie Rzęs !

02 lut 2011 - 22:13:41

ja mam :P zaplacilam 100 bo mialam kupon z grupera... tak to kosztuja ponad 300 zł i niby co 3 tyg trzeba robic uzupelnienie za 100 (co jest bujdą bo ja mam je juz miesiac i wygladaja jak na poczatku praktycznie, raz na jakis czas z jedna wypadnie. Wiec nie wiem gdzie tu sens uzupelniania po takim czasie, chyba ze komus rzesy lnieja jak staremu kocurowi :P)
Efekt wg mnie jest boski, ale to też zależy od wykonania i od tego czy zażyczysz sobie naturalny efekt czy teatralny...
Dbac jakoś szczególnie nie trzeba, tylko przeczesywac szczoteczka :) malowac nie trzeba bo one wygladaja jakby juz byly umalowane... Ogólnie jak ktoś sie uprze to można malowac, ale wtedy trzeba podobno jakis specjalny plyn do demakijazu kupic bo zwykle rozpuszczaja to co trzyma te rzesy na naszych... poza tym tarcie wacikiem tez wplywa na szybsze wypadanie wiec to glupi pomysł. ogolnie jak oczy malujesz cieniami itp to delikatnie zmywac trzeba...
No i co jeszcze hmmm nic chyba :) Powiem jeszcze, że zdecydowanie polecam... ja np sie czuje ok bez make upu ale jednak jak gdzies wychodze to lubie byc umalowana a nie zawsze jest na to czas, a z tymi rzesami budzisz sie rano zaspana a i tak wygladasz jak ksiezniczka, wystarczy przemyc buzie, rozczesac rzeski i mozna wychodzic :)

Przedłużanie Rzęs !

07 lut 2011 - 11:36:09

Zapraszam Do Siebie Na Rzęski www.rzeski.bloog.pl !:)

Przedłużanie Rzęs !

07 lut 2011 - 13:22:41

Ja mam własnie teraz takie rzęsy moja siostra mi zrobiła za free (żebym była jej reklamą) he he ona dokleja metoda 1:1 i bierze 150 zł ktoś chętny??? zapraszam na priv :)
mi akurat zrobiła bardzo długie i grrube więc 2 dni nie mogłam sie przezwyczaić :) widziałam najpierw rzęsy a pózniej swiat :) ale teraz jest spoko i to super sprawa. Wygląda to bardzo sexi :) nie maluje nie trzeba... zresztą trzeba mieć specjalny tusz. pozdrawiam

Przedłużanie Rzęs !

07 lut 2011 - 13:29:19

ja robilam za 200 zl metoda 1 na 1 w domu i jestem bardzo zadowolona i chodzilam co miesiac(dopelnienie 100zl) to zalezy od tego jak kto dba jezeli nie widzisz potrzeby chodzenia co miesiac to nie musisz mozesz rzadziej . moge polecic dziewczyne z warszywa .

Przedłużanie Rzęs !

21 wrz 2011 - 10:12:27

u mnie efekt jest bardzo dobrze widoczny, dlaczego miałby nie być :) polecam zajrzeć sobie na przedluzanie-rzes.pl są fajne fotki "przed i po", ja tam właśnie robiłam w wawie w alejach jerozolimskich w salonie 15-115 - zresztą popularny salon bardzo, pewnie większość dziewczyn z wawy słyszała albo widziała np. w tvn style, mają dobre specjalistki i dobre kosmetyki.

Przedłużanie Rzęs !

21 wrz 2011 - 10:15:26

Ja odrazu zauwazylam klezanke ktore miala sztuczne rzesiska. Po co je tuszowac skoro sa juz zrobione "na wyjscie" a po 2 pomysl o tym jak będa wyglondac Twoje rzescy po sciagnieciu.

Przedłużanie Rzęs !

02 sie 2012 - 14:59:53

Ja również przedłużałam sobie rzęsy i byłam bardzo zadowolona. Co prawda po ich sciągnięciu rzęsy się troche osłabiły, ale po kilku tygodniach kuracji ze zwykłym olejkiem rycynowym wróciły szybko do normy :) teraz planuje znowu sobie przedłużyc rzęski, a po nowym roku znowu będę je odżywiać :) wrocławiankom polecam mój ulbuiony Gabinet dr Kulczyckiej we Wrocławiu, gdzie rzęsy są naprawdę profesjonalnie zakładane :)

Przedłużanie Rzęs !

20 sie 2012 - 11:35:00

ja też jestem zadowolona z przedłużania rzęs , zależy też jakie rzęsy się wybierze, jeśli weźmie się takie naturalne np z włosia norek to wcale nie widać, że się ma sztuczne rzęsy, ponieważ one wyglądają super naturalnie, a do tego są hipoalergiczne więc nie uczulają, a to jest ważne , ja nie mam żadnego sprawdzonego salonu ponieważ mnie robi koleżanka a, ale jak kupuję sobie rzęsy to w sklepie mink-lashes.pl bo mają dobre ceny

Przedłużanie Rzęs !

20 sie 2012 - 11:39:24

Ja płaciłam 100 złotych za przedłużenie. Rezultat zniewalający :) malować ich nie trzeba, ale ja czasem malowałam jak chciałam :)
Ściągnęłam je sama (powyrywałam :P:P a raczej pooddzielałam je pęsetą od moich rzęs )... Co do ilości rzęs po samodzielnym ściągnięciu - Było ich tyle samo ile miałam przed założeniem :) :)
Przymierzam się do kolejnego przedłużania ale tym razem dłuuższe niż były i bardziej wywinięte chcę :D

Przedłużanie Rzęs !

06 cze 2013 - 09:57:18

Cytat
Moderna
Ja odrazu zauwazylam klezanke ktore miala sztuczne rzesiska. Po co je tuszowac skoro sa juz zrobione "na wyjscie" a po 2 pomysl o tym jak będa wyglondac Twoje rzescy po sciagnieciu.

Jęsli rzęski są prawidłowo dobrane i założone po profesjonalnym ściągnięciu Twoje naturalne rzęski powinny wyglądać jak przed założeniem.

Wiem te, że teraz jest cała masa 'specjalistek' które tak naprawdę partacząć robotę psują opinię na temat przedłużania i zagęszczania rzęs, tworząc coraz to dziwniejsze mity na ten temat. Dlatego przed pójściem do jakiejkolwiek "stylistki rzęs" czy to w salonie czy decydując się na usługę w domu, proszę Was dziewczyny zobaczcie pracę tychże stylistek, a jestem pewna, że będziecie wiedziały czy dane rzęski wyglądają po prostu ładnie czy nie. Bo uwierzcie mi, że nawet najlepszy salon w danym mieście potrafi spartaczyć robotę. Dzieje się tak ponieważ często to właśnie salony oddelegowują swoje pracownice na kursy, a nikt mi nie wmówi, że dziewczyna świeżo po kursie będzie w stanie założyć profesjonalne i ładnie wyglądające rzęsy ;)

Także w tej kwiestii trzeba mieć 'oczy szeroko otwarte' dzięki czemu zaoszczędzicie sobie rozczarowania jak i nam niepochlebnych opinii na temat przedłużania rzęs ;)

Pozdrawiam

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zostań Ambasadorem firmy Euphora Paese