Obecnie rozmawiamy o:

atrakcyjne przedszkole

gorący temat

Pogrzeb

9 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

dzisiaj o 12:06

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 618
Ostrzeżenia: 1/5

Przedłużanie Rzęs !

28 wrz 2009 - 13:29:14

Ja przedłużam rzęsy. Powiem tak. trzymają się do 9 tygodni.
nie trzeba o nie dbac, malowac też, tylko przeczesywac, efekt jest świewtny bynajmniej dla mnie. wstajesz rano nkładasz tylko puder i jesteś gotowa do wyjścia, nie musisz tuszowac rzęs żeby były mega długie, zmywac też nie musisz :) Sama radosc.



Przedłużanie Rzęs !

28 wrz 2009 - 13:35:33

dla mnie to jest bez sensu po co komu sztuczne rzesy ja mam bardzo krótkie rzesy ale kupiłam tusz wydłużajacy i jestem bardzo zadowolona z efektu Tobie radze to samo

Przedłużanie Rzęs !

28 wrz 2009 - 13:39:01

Cytat
anissc
ja używam odżywki do rzęs i jest lepiej i bezpieczniej, mam długie i gęste

a jaka to odzywka?? jakbys mogła odpisac na prive byłabym bardzo wdzięczna:)

Przedłużanie Rzęs !

28 wrz 2009 - 13:42:10

moja przyjaciółka zamówiła sobie na all rzęsy ze specjalnym klejem.
Rzęsy coś ponad 30zł. (jest ich duuużo- spokojnie na więcej niż jeden raz) i do tego taki specjalny czarny, jak gumowy klej.
Tylko nie wiem czy klej był razem z rzęsami, czy musiała zamówić go osobno.
i oczywiście padło na mnie, że ja mam Jej przykleić rzęsy.
Siedziałyśmy ze 3 godziny, jak nie z hakiem (bo żadna ze mnie profesjonalistka), ale rzęsy wyszły cudownie! czysto i estetycznie.
Trzymały się miesiąc.

Oczywiście jeśli zrobisz w salonie będą Ci się trzymać dłużej, ale i więcej zapłacisz;)

Przedłużanie Rzęs !

28 wrz 2009 - 13:42:40

Założenie stucznych rzęs to koszt okolo tysiaca, potem uzuplnianie 400 zl

zweryfikowana
Posty: 1.021
Ostrzeżenia: 1/5

Przedłużanie Rzęs !

28 wrz 2009 - 13:47:19

"Moja" kosmetyczka przedłuża za 200zł, bardzo ładnie wyglądają, nie ma potrzeby malowania i się długo trzymają :) Ja mam w planach taki zabieg ale dopiero na wakacje ;)

Przedłużanie Rzęs !

28 wrz 2009 - 13:50:15

JA JUTRO BEDE MIAŁA RZESKI :D
juz sie umowiłam na zabieg, no zobaczymy co to bedzie :)

Przedłużanie Rzęs !

22 paź 2009 - 13:37:31

witam
osobiście trzy tygodnie temu kosmetyczka założyła mi sztuczne rzęsy. taki "zabieg" trwa trzy godziny, które są tego warte. efekt jest piorunujący - długość rzęs kosmetyczka powinna sama Ci doradzić, bo są różne. ja mam te długie i są naprawdę boskie. koszt przedłużania rzęs jest w granicach od 300zł do 500zł zależy w jakich zakładach.
z całą pewnością polecam

Przedłużanie Rzęs !

22 paź 2009 - 13:43:02

http://www.xtremelashes.pl/?gclid=CPijwdLI0J0CFQQeZwodNFUTrg

obejrzyjcie sobie filmik :)

jest kontakt na stronie, można zadzwonić i zapytać o cenę :)

Przedłużanie Rzęs !

22 paź 2009 - 13:46:59

ja widziałam chyba na E ! jak kobieta zagęszczala rzesy.Kosmetyczna wszczepiała jej pod skóre naturalne włosy.Widok był koszmarny ale efekt super.Trzeba tylko je przycinac bo rosna jak normalne włosy,koszt nie wiem jaki niestety

Przedłużanie Rzęs !

22 paź 2009 - 13:56:19

tu wszystko widać jak oni to robią i nic nie wszczepiają w skórę :))))

http://www.xtremelashes.pl/content/view/185/76/

Przedłużanie Rzęs !

27 sty 2010 - 13:41:56

Witajcie
Jestem z Krakowa i zajmuję się przedłużaniem rzęs robie to w domu u klientki.Dodałam zdjęcia przed i po zabiegu dla porównania i jedno po zabiegu bo zapomniałam zrobić przed.
Jak się wam spodowa to dzwońcie

Ania
605726141



Przedłużanie Rzęs !

28 sty 2010 - 20:10:09

ja przedłużałam rzęski u Pani Joasi w krakowie za pełny efekt zapłaciłam 300zł,wyglądają swietnie,poniżej daje namiar telefoniczny do pani Joasi

606-372-348

zweryfikowana
Posty: 618
Ostrzeżenia: 1/5

Przedłużanie Rzęs !

29 sty 2010 - 15:43:11

Ja przedłużam rzęsy. I ogólnie moje klientki są zadowolone i to wcale nie jest prawda że co miesiac trzeba wydac 100zł na uzupełnienie, bo zalezy jak kto robi i jak sie rzęsy trzymają. Moje klientki noszą po 8 tygodni.

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

Przedłużanie Rzęs !

14 maj 2010 - 13:24:02

O kurcze ale fajna sprawa takie przedłużanie rzęs ;) Efekt naprawdę super. moim zdaniem to jest bardzo dobre wyjście dla wszystkich kobiet, które przez naturę nie zostały obdarowane długimi i gęstymi rzęsami. Tylko oczywiście, jak same pisałyście trzeba dbać o takie rzęsy. I myślę, że żeby efekt był taki, jakiego oczekujemy to musimy się udać do odpwiedniego miejsca na tai zabieg.
Macie takie sprawdzone miejsca??

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

płyny miceralne