Obecnie rozmawiamy o:

Projekt wnętrza

gorący temat

Przedszkole

6 minut temu

Podnoszenie kwalifikacji

46 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Aktywne użytkowniczki

Pomocy AVON!

02 cze 2013 - 20:02:46

Witam! jestem konsultantką avon juz od roku.
Na początku wyglądało to tak,ponieważ nie jestem pełnoletnia (17 lat) nie mogłam być prawnie konsultantką.
Chciałam aby tata podpisał mi umowę.Niestety nasłuchał się w pracy że aby zostac konsultantką musi przyjsc mi do domu Jakaś kobieta i mam zrobić jakąś prezentacje Liderka avon to potwierdziła..pomyślałam że nie ma opcji,że nie będe w tym avonie,ponieważ tata nie zgodzi się na takie coś. Liderką sprzedaży jest najlepsza kolezanka taty,więc umówiłyśmy się że będe zbierać zamówienia,przynosic jej wypisane na kartce i mi będzie odliczała mój zarobek. Zgodziłam się.
na początku moje zamówienia wynosiły 800 zł,potem coraz więcej zbierałam i coraz więcej. w koncu udało mi się zrobić za 1700 zł! Liderka zadowolona,ja zadowolona i wszystko było ok. 5 katalogów dostawalam za darmo,próbki i torebki też. Potem moja liderka powiedziala ze mam jej płacic za kazdy katalog,za próbki też oraz za torebki. oczywiscie się zgodziłam.Ale potem zrozumialam ze w moich zarobkach jest coś nie tak.
Miałam np. dostać 400 zł a dostawałam 200 zł. Później nie zamówila dwóch kartek a4 jakich jej wydrukowałam bo powiedziala ze "zapomniala" . Ludzie byli na mnie wściekli i było wszystko na mnie,mieszka ode mnie 2 kilometry więc muszę jeździć po te kartony. wszystko niby ok ale zaczyna to być męczące,ponieważ ja się staram a wygląda to tak jak wygląda ;/ nie dostalam ani jej nicku ani hasla do internetowego konta więc nie moge samodzielnie po prostu wbijać zamowienia tylko zawozić specjalnie . bardzo lubie tę "pracę" ale cały czas zastanawiam się czy nie podpisać umowy z nią,ponieważ umiem sama odliczać swoja wypłate,byłoby prościej gdyby przychodziloby mi to po prostu do domu,nie musialabym jeździć i nie musialabym jej drukować zamowien. myslę że poradziłabym sobie z tym. co o tym myślicie? bo nie wiem czy zrezygnować,podpisać umowę czy robic dalej tak jak robię. chociaz wiem ze tata musialby pospisać ją,bo nie jestem pełnoletnia.Dodam że pode mną są jeszcze 3 osoby którym sama odliczam ich zarobek,po prostu mi pomagają.

Pomocy AVON!

02 cze 2013 - 20:06:12

To cię ładnie znajoma robi. Podpisz umowę sama (czy tam na kogoś) nie będziesz miała takich akcji

Pomocy AVON!

02 cze 2013 - 20:06:27

Podpisuj sama :)

Pomocy AVON!

02 cze 2013 - 20:09:56

A nie może ktoś inny w Twoim imieniu zostać tą konsultantką skoro tata nie chce? Taki układ moim zdaniem jest bez sensu, sporo tracisz na tym...

Pomocy AVON!

02 cze 2013 - 20:10:12

Jak masz takie duże zamówienia, to nie rezygnuj, bo szkoda! :) Podpisz sama albo może z kimś zaufanym :)

Pomocy AVON!

02 cze 2013 - 20:12:53

Cytat
aceline1
A nie może ktoś inny w Twoim imieniu zostać tą konsultantką skoro tata nie chce? Taki układ moim zdaniem jest bez sensu, sporo tracisz na tym...

Właśnie osoby które są pode mną też mają 17 lat,ja jestem bardzo zadowolona z nich,chociaz czasem po nocach pisze te zamowienia,a jakbym miala swoje internetowe konto,na pewno by to mniej czasu zajęło bo ja musze pisać jej numery ,pełne nazwy i wgl,poza tym jako lider ona ma taniej próbki i katalogi więc nie rozumiem jej podejścia do mnie. na początku było ok ale teraz staje się to uciążliwe.
odpowie ktos jeszcze?>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-02 20:27 przez Avonpytania.

Pomocy AVON!

06 cze 2013 - 00:00:20

Pogadaj z tatem, przecież ona na tobie zarabia ;)

Pomocy AVON!

06 cze 2013 - 00:11:53

To nie jest tak, że jakąś prezentację musisz robić, bzdura! Jestem konsultantką i przez jakiś czas bylam liderem, ale zrezygnowałam. Powinnaś podpisać umowę, jeśli Twój tata nie chce to na babcie, ciocie, kuzynkę, chłopaka.. :) a jak skończysz 18 to na siebie :)

Pomocy AVON!

06 cze 2013 - 00:14:55

A nie masz jakiejś pełnoletniej kuzynki,kumpeli,cioci,sąsiadki czy kogoś w tym rodzaju? Bezczelna baba Cię oszukuje i lekceważy z zazdrości,nie mam słów dla takich ludzi.Nie daj się dziewczyno,zapowiadasz się na niezłą bizneswoman,pracuj na siebie.Życzę udanych samodzielnych transakcji,pozdro.

Pomocy AVON!

07 lip 2013 - 14:02:20

witam jestem Liderem Avon poszukuje konsultantek z Katowic może któraś chętna :) ???? zapraszam do mnie prosze pisać na poczte numer telefonu ja oddzwonie..



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-07-07 14:03 przez 20groszek20.

Pomocy AVON!

07 lip 2013 - 14:05:45

Cytat
Cholerka
Podpisuj sama :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

revitalash do rzęs jaki efekt