Obecnie rozmawiamy o:

dieta i trening

gorący temat

motywacja na diecie

1 minutę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 323
Ostrzeżenia: 1/5

Tycie po antybiotyku na tradzik

07 kwi 2013 - 21:44:28

Hej! Bral ktos z was TETRALYSAL na tradzik?
Jak efekty po kuracji i w trakcie? Pomaga?
Ja biore go od pazdziernika czyli juz kolo 7 miesiecy.
W wakacje wazylam 55-56 kg teraz waze 60 prawie 61..
Zastanawiam sie czy ja sie tak zapuscilam czy to moze byc przez antybiotyk bo tak gdzies czytalam.
Normalniee sie ruszalam itd ale zauwazylam ze mialam wiekszy apetyt

Tycie po antybiotyku na tradzik

07 kwi 2013 - 21:52:44

Może lek zawiera jakieś sterydy albo hormony, które mogą powodować tycie? Ja po anty też przytyłam, ale po 3-4 misiącach zeszło to ze mnie.


Mogę liczyć na pomoc w założonym przeze mnie wątku, który znajduje się w zakładce samopomoc? Niestety te wątki nie są widoczne na stronie głównej przez co ograniczają zobaczenie ich i ewentualną pomoc.

niezweryfikowana
Posty: 323
Ostrzeżenia: 1/5

Tycie po antybiotyku na tradzik

07 kwi 2013 - 21:58:27

ktos jeszcze

Tycie po antybiotyku na tradzik

11 maj 2013 - 16:01:21

Możliwe, że po tabsach, leki różnie działają na ludzi, ja po gripexie mogę nie jeść przez 4 dni bez uczucia głodu, a jak ktoś mi podsuwa to mnie odrzuca. Skonsultuj z lekarzem.

Tycie po antybiotyku na tradzik

21 maj 2013 - 13:08:59

Miałam duży problem z trądzikiem. U dermatologa to byłam chyba stałym bywalcem. Moja twarz wygladała po prostu tragicznie … Wydałam mnóstwo kasy na maści które przepisywał mi dermatolog i zamiast mi cokolwiek wyleczyc to jeszcze byłam po nich cała czerwona i cała twarz mnie szczypała. Mogła bym to jeszcze znieść gdyby łagodziły one trądzik … ale niestety nic nie pomagało.
Nigdy bym nie pomyślała ze mój problem z trądzikiem zakończy fryzjerka do której się wybrałam. Farbując mi włosy jak to fryzjerki mają w zwyczaju dzieliła się ze mną swoimi sposobami na różne przypadłości. Powiedziała ze też miała swego czasu straszne problemy z trądzikiem w co nie chciało mi się troche wierzyć bo nie miała żadnych śladów ani nic.
Opowiedziała mi historie o niesamowitym grzybie GANODERMA. Mówiła o jego niesamowitych właściwościach i nie powiem , zainteresowała mnie tym i to bardzo. Szczególnie że skupiła się na dwóch produktach Ganozhi E Deep Cleansing Cream ( Krem głęboko oczyszczający) i Ganozhi E Hydrasoft Toner (Tonik nawilżający) które jej całkowicie pomogły. Weszłam na stronke (zdrowie.ganodermakawa.pl)którą mi poleciła i poczytałam sobie o tym sama.
Nie byłam pewna czy warto ale jak się nad tym zastanowiłam to przecież ta fryzjerka chciała mi tylko pomoc bo przecież nie miała z tego żadnych zysków ani nic. Więc zamówiłam te dwa produkty i to była najlepsza decyzja w moim życiu !
nie mam pojęcia jakim cudem ten grzyb tak działa ale działa i ja od czasu kiedy całkowicie wyleczył mi trądzik jestem jego wielką fanką ! Najlepszy zakup jaki kiedykolwiek zrobiłam.
Jak macie podobny problem to polecam żebyście wypróbowały to na sobie i zapewne będziecie mi tak wdzięczne jak ja jestem wdzięczna mojej fryzjerce ;)

Tycie po antybiotyku na tradzik

21 maj 2013 - 15:11:09

Ja miałam 2 kuracje Tetralysalem i dopóki brałam ten antybiotyk było OK, a jak już skończyłam to wszystko znowu wróciło także mi w ogóle nie pomógł.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kosmetyki DeBa BIO Vital czy znacie ?