Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Witam.
Chciałabym kupić kosmetyki za ponad 100 zł i nie wiem czy jak zamówię to przyjdą jakieś stare produkty.
Zamawiał ktoś już z was? Kosmetyki są świeże czy stare
Oto link do użytkownika http://allegro.pl/show_user.php?uid=7122944
Kosmetyki zamawia kilkaset osób , ale nie wiem bo są też komentarze że tusz zeschnięty że stare itd.

nie zamawiałam, ale najbezpieczniej napisać maila do sprzedawcy żeby podał ci daty ważności lub produkcji.

Szczerze mówiąc to ja jeszcze nic od nich nie kupiłam, ale mam taki zamiar, tyle, że z odbiorem osobistym bo też jestem z Kielc... Nie słyszałam nic złego na ich temat jeszcze, więc jestem pozytywnie nastawiona.

ja zawsze zamawiam od nich :)

nie zamawiałam, wole nie ryzykować jak ktoś ma negatywy

po przejrzeniu komentarzy, na pewno bym u niego nie kupiła, nie rozumien nad czym Ty się zastanawiasz

Cytat
niewywrotna
po przejrzeniu komentarzy, na pewno bym u niego nie kupiła, nie rozumien nad czym Ty się zastanawiasz

99,6% pozytywów, to rzeczywiście powód do niepokoju. Aha. Przy tak dużej ilości transakcji nie sposób uniknąć negatywów czy jakiegoś pechowego towaru (przecież nie otwierają każdego kosmetyku i nie testują). A zawsze można zwrócić wadliwy towar do 10dni.

Zamawiałam, wszystko w porządku.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-07 22:01 przez Zazdroscisz_.

Zamawiałam i ze wszystkich kosmetyków byłam zadowolona :)

Zamawiałam, wszystko było ok i mam takie samo zdanie jak

Cytat
Zazdroscisz_

99,6% pozytywów, to rzeczywiście powód do niepokoju. Aha. Przy tak dużej ilości transakcji nie sposób uniknąć negatywów czy jakiegoś pechowego towaru (przecież nie otwierają każdego kosmetyku i nie testują). A zawsze można zwrócić wadliwy towar do 10dni..

Cytat
pp922
nie zamawiałam, ale najbezpieczniej napisać maila do sprzedawcy żeby podał ci daty ważności lub produkcji.

ja zamawiałam i polecam ! kosmetyki nowe i świeże ;-)

Cytat
Zazdroscisz_
Cytat
niewywrotna
po przejrzeniu komentarzy, na pewno bym u niego nie kupiła, nie rozumien nad czym Ty się zastanawiasz

99,6% pozytywów, to rzeczywiście powód do niepokoju. Aha. Przy tak dużej ilości transakcji nie sposób uniknąć negatywów czy jakiegoś pechowego towaru (przecież nie otwierają każdego kosmetyku i nie testują). A zawsze można zwrócić wadliwy towar do 10dni.

Zamawiałam, wszystko w porządku.
Popieram. Sprzedawca ma 664864 pozytywów, negatywów 190 z czego część na pewno wystawiona przez nawiedzonych kupujących. Ja na twoim miejscu bym zamawiała.

A jak zamawialiście to były na kosmetykach daty ważności?

ja rózwnież zamawiałam wszystko ok:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Tycie po antybiotyku na tradzik