Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:40:25

Chyba uwierzylam ze nie jest tak zle, dzieki dziewczyny

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:44:14

Cytat
loveshoesmakeup
Cytat
enylej
Cytat
loveshoesmakeup
ja bralam na poczatku tabletkki codziennie. Teraz biore co 2 dni. Tez widze roznice ale calkowicie tradziku nie zlikwidowal.
Ja jem dodatkowo tabletki oslonowe na zoladek.
Moj znajomy mial problem z tradzikiem, bral izotek teraz na twarzy nie ma NIC.
Ale szczerze powiem ze nie wiem czy nadal bierze czy juz nie
Ja mam masc epiduo na noc i na dzien klindactian T.

A co myslicie o podkladzie bourjouis healthy mix? Szukam cos zeby wyrownac kolor cery bo sami widzicie jak wyglada

Jest ok jeżeli nie masz suchej skóry, ładne kolory, ale nie jest to zdecydowanie podkład kryjący :)
Wgl nic nie rób bez dermatologa i nie słuchaj nic o żadnym brevoxylu ani o duacu itp. itd. bo co skóra to inne działanie! Dla jednych coś działa cuda innym to samo szkodzi. (Chyba przerabialam wszystkie masci i dopiero antybiotyk doustny pomogl).
+ Izotec jest silny i wątpię, żeby na Twoją buźkę lekarz Ci by go polecił.
+ konieczna jest antykoncepcja przy nim, więc nie wiem czy warto.



Wiekszych problemow z sucha skora nie mam. Na noc nakladam Epiduo a w dzien jak pamietam klindactian. Jak mam sucha twarz to nakladam na noc masc z witamina a lub bambino zeby troche ja nawilzyc.
Sa dni kiedy twarz mi sie podoba a sa kiedy nie moge na nia patrzec i mysle o Izoteku ale jesli trzeba brac przy nim antykoncepcje to podziekuje. Nie chce dodatkowo sie truc.

Uzywam podkladu TRue match z loreal ale juz mi sie znudzil i zastanawiam sie nad tym z Bourjouis( wiele osob go poleca).

A co polecacie na blizny, plamki po pryszczach?

Blizny/plamki - wizyta u kosmetyczki :D
A jeżeli używasz true match (który osobiście mam teraz i średnio go polubiłam to bourjouis na pewno Ci się spodoba :))

i krem bambino może zapychać :)
Wgl na Twoim miejscu używałabym profesjonalnych kosmetyków do oczyszczania i nawilżania twarzy (często te apteczne nie mówiąc już o drogeryjnych robią wiele szkód :()



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 14:47 przez enylej.

zweryfikowana
Posty: 734
Ostrzeżenia: 2/5

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:45:21

Cytat
gaabii
nie wiem czy to w ogóle można nazwać trądzikiem, masz zaledwie kilka wyprysków
To samo pomyślałam .
Miałam cerę w gorszym stanie , brałam TETRALYSAL dwa miesiące bodajże + jakąś maścią przechowywaną w lodówce się smarowałam i była widoczna duża poprawa . Niestety przerwałam bo zabrakło mi pieniędzy na lekarza 100 zł .. i jeszcze ponad 100 na tą resztę i tak co miesiąc dużo trochę jak dla mnie . Dodatkowo miałam problemy z żołądkiem / jelitami :// .
Kiedyś wrócę do tego , ale tylko z tabletkami osłonowymi .



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 15:00 przez kasztankova.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:47:56

Chyba trądziku nie widziałaś. Jedna złota zasada: JEDZ ZDROWO.Zero czekolady,fastfoodów itp.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:49:09

Ja chodze do dermatologa u mnie w miescie za darmo do przychodni

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:49:21

Wiesz co, to co Ty masz na twarzy to nie trądzik. To krostki które pojawiają się np. przed okresem i za chwilę znikają.

Ktoś wstawił filmik Karoliny ze Stylizacji. Ta dziewczyna ma dopiero problem. I nic nie pomaga.

Co do pytania. Nie faszeruj się antybiotykami. Trzeba mieć naprawdę poważny i ostry stan skóry, żeby lekarz przepisał lek. Antybiotyk to ostateczność.

Pozdrawiam.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:49:48

tez bralam tetralysal nic mi nie pomogł.
po5 latach meczenia sie z pryszczami pomogl klindacin t i differin:)


kolezanka brala tetralysal po odlozeniu jakies pol roku wszystko wrocilo:(
lepiej smarowac masciami z antybiotykiem, oczywiscie moim zdaniem :)

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 14:52:27

Cytat
enylej
Cytat
loveshoesmakeup
Cytat
enylej
Cytat
loveshoesmakeup
ja bralam na poczatku tabletkki codziennie. Teraz biore co 2 dni. Tez widze roznice ale calkowicie tradziku nie zlikwidowal.
Ja jem dodatkowo tabletki oslonowe na zoladek.
Moj znajomy mial problem z tradzikiem, bral izotek teraz na twarzy nie ma NIC.
Ale szczerze powiem ze nie wiem czy nadal bierze czy juz nie
Ja mam masc epiduo na noc i na dzien klindactian T.

A co myslicie o podkladzie bourjouis healthy mix? Szukam cos zeby wyrownac kolor cery bo sami widzicie jak wyglada




Jest ok jeżeli nie masz suchej skóry, ładne kolory, ale nie jest to zdecydowanie podkład kryjący :)
Wgl nic nie rób bez dermatologa i nie słuchaj nic o żadnym brevoxylu ani o duacu itp. itd. bo co skóra to inne działanie! Dla jednych coś działa cuda innym to samo szkodzi. (Chyba przerabialam wszystkie masci i dopiero antybiotyk doustny pomogl).
+ Izotec jest silny i wątpię, żeby na Twoją buźkę lekarz Ci by go polecił.
+ konieczna jest antykoncepcja przy nim, więc nie wiem czy warto.



Wiekszych problemow z sucha skora nie mam. Na noc nakladam Epiduo a w dzien jak pamietam klindactian. Jak mam sucha twarz to nakladam na noc masc z witamina a lub bambino zeby troche ja nawilzyc.
Sa dni kiedy twarz mi sie podoba a sa kiedy nie moge na nia patrzec i mysle o Izoteku ale jesli trzeba brac przy nim antykoncepcje to podziekuje. Nie chce dodatkowo sie truc.

Uzywam podkladu TRue match z loreal ale juz mi sie znudzil i zastanawiam sie nad tym z Bourjouis( wiele osob go poleca).

A co polecacie na blizny, plamki po pryszczach?

Blizny/plamki - wizyta u kosmetyczki :D
A jeżeli używasz true match (który osobiście mam teraz i średnio go polubiłam to bourjouis na pewno Ci się spodoba :))

i krem bambino może zapychać :)
Wgl na Twoim miejscu używałabym profesjonalnych kosmetyków do oczyszczania i nawilżania twarzy (często te apteczne nie mówiąc już o drogeryjnych robią wiele szkód :()


uZYWAM DO MYCIA ZELU Z vICHY nORMADERM, krem pod makijaz nawilzajacy z la roche posay i tonik z aa. Jaki polecasz krem do nawilzenia skory na noc? Bo sama nie wiem co wybrac a mialam juz Iwostin ale nie przypadl mi do gustu.



Differin tez kiedys mialam ale to chyba podobne przynajmniej z wygladu do Epiduo.
Cytat
Paulina1865
tez bralam tetralysal nic mi nie pomogł.
po5 latach meczenia sie z pryszczami pomogl klindacin t i differin:)


kolezanka brala tetralysal po odlozeniu jakies pol roku wszystko wrocilo:(
lepiej smarowac masciami z antybiotykiem, oczywiscie moim zdaniem :)

Jak uzywasz tego KLindactianu?
Mi lekarka mowila zeby smaroowac nim twarz rano.
W weekendy jak nigdzie nie wychodze to go nakladam a w tygodniu jak wroce ze szkoly zmyje makijaz to go nakladam.
Myslisz ze mozna nalozyc go rano po wchlonieciu krem a potem podklad??



Jaki polecacie krem pod makijaz? Zastanawiam sie nad La roche posay Effeclar M



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-02 14:54 przez loveshoesmakeup.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 15:09:05

izotek to już na naprawdę bardzo ciężki trądzik.

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 15:20:50

Zel normaderm bardzo mocno mnie wysuszał i podrażniał :)
Jak już pisałam produktów apteczno - drogeryjnych nie używam, tak więc raczej nie pomogę :)
Ja używam kosmetyków firmy Anna Lotan seria barbadoss, ale są to produkty profesjonalne, nie wiem czy dostępne dla każdego :)
Ale jak już mówiłam przejdź się do dobrej kosmetyczki, powinna pomóc :)

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 15:25:39

Mnie zel vichy nie wysusza, bardzo go lubie.
U kosmetyczki bylam na oczyszczaniu

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 15:41:18

ja równiez nie wice tradziku:)

Lek na TRADZIk

02 kwi 2013 - 15:42:59

dzieki:)

Lek na TRADZIk

03 kwi 2013 - 00:06:58

O matko ale Ty masz ładną twarz w porównaniu do mojej :O jakbyś zobaczyła moją to byś się przeraziła a też brałam Tetralysal i miałam 2 kuracje dopóki brałam było OK a jak odstawiłam to wszystko wróciło .

Lek na TRADZIk

31 sie 2013 - 14:01:13

Powiem tak ja stosowałam antybiotyki kiedyś 2 miesiące i po zakończeniu stosowania trądzik wrócił. Obecnie biorę tabletki nonacne.pl czekam na efekty ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zel klindactian