Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

I jak trwały jest efekt? I na jakiej podstawie oceniacie, że wasze zęby rzeczywiście były bielsze?

niezweryfikowana
Posty: 810
Ostrzeżenia: 1/5


ta prócz tej pokazanej wyżej jeszcze dodatkowo łanie nabłyszcza ząbki, a jest niewiele drozsza od tamtej, chyba 50gr albo 1zł :)
Cytat
malgina
I jak trwały jest efekt? I na jakiej podstawie oceniacie, że wasze zęby rzeczywiście były bielsze?
jako że używam tej pasty to na każdym opakowaniu jest pasek odcieni i można porównywać ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-24 07:54 przez offca1234.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Ale ja pytam o efekt, jak długo jest widoczny i po czym stwierdzacie, że w ogóle jest? ;-)

ja uzywam Blend a med 3d white lux i moge ja polecic.

zweryfikowana
Posty: 405
Ostrzeżenia: 3/5

Polecam biala perle plus paste z tej samej firmy, cala moja rodzina stosowala i na prawde sa niesamowite efekty ! :)

Czy tylko ja mam wrażenie że ten wątek został założony w celu reklamy pewnego produktu. Czytam już kolejny wątek dzisiaj, w którym aż rzuca się w oczy spam.
http://szafiarenka.pl/4/1396685/rakotworczy-triclosan,2.html
http://szafiarenka.pl/44/6223734/czy-to-szkodzi-dziecku,3.html



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-25 08:23 przez sylwia_dj.

Dobry jest żel Biała perła,oraz pasta Colgate Max White One :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Co oznacza dobry? Dobrze smakuje? Ładnie wygląda? No ludzie... zacznijcie pisać jakoś sensownie, bo jak na razie jesteście od tego bardzo dalecy...

diamant email - działa i daje świetne efekty , koszt w aptece koło 20zł

denivit jest faktycznie dobra :) ale nie stosuj jej ciagle..tylko na zmiane ze zwykla jak ta zuzyjesz..
Oprocz tego bardzo dobra pasta jest colgate ale ta kupiona w Stanach... co jakis czas mi znajomi wysylaja, jest super. Kosztuje okolo 3 $ taja olbrzymia tubka i daje efekty mega..Duzo lepsze niz pasty colgate w Polsce. Mam bardzo białe ząbki:)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

ashia - a wiesz, że przynajmniej jeden polski Colgate zawiera, a przynajmniej zawierał szkodliwy triclosan? Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, co jest ładowane do past do zębów, a później ponosimy tego konsekwencje ;/

niezweryfikowana
Posty: 419
Ostrzeżenia: 5/5

Przecież te wszystkie cudowne pasty nic wam nie dadzą. Póki nie będą zmienione przyczyny brzydkich zębów, nie ma szans na trwały efekt. I nie ma tutaj znaczenia jak dużą kasę wydacie na wybielanie - zapewniam ;-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

piegi pieguski