Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

28 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Ostatnio zauważyłam że moje dosyć białe jak do tej pory ząbki trochę zżółkły.
Chciałabym je wybielić i tym celu chciałabym kupić jakąś zwykłą, ale dobrą i tanią wybielającą pastę.
Czytałam o żelu biała perła, ale najpierw chciałabym spróbować z pastą.
Polecacie coś?

jest wybielająca colgate czerwone opakowanie w rossmanie na promocji 6zł
ale cudów nie oczekuj po pastach :)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Czerwone opakowanie? Moja ajona ma takie. To nie jest pasta wybielająca do zębów, a mimo wszystko zęby mam naprawdę białe. Zawsze starałam się omijać szkodliwe używki, zęby myję trzy razy dziennie - efekty są naprawdę powyżej oczekiwań ;-)

niezweryfikowana
Posty: 560
Ostrzeżenia: 2/5

Ja również wybieliłam zęby przy standardowym myciu pastą ajona. Czyli nie pastą wybielającą. Dla mnie wciskanie kitu o skutecznych metodach wybielania to zwyczajny
marketing. Żadna metoda wybielania nie przyniesie trwałego efektu - takie metody po prostu nie istnieją.

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Może i istnieją, ale kosztują więcej niż wstawienie nowych zębów, ale moim zdaniem nie istnieje materiał, który z czasem nie zacznie zmieniać kolorów, tym bardziej przy tak trudnych warunkach, jakie panują w naszej jamie ustnej ;-)

Denivit anti stain uzywalam jej i bylam zadowolona kosztuje okolo 8 zł a teraz wybielam ząbki paskami i efekty są nieziemskie :D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 08:19 przez paulinakro.

Cytat
malgina
Może i istnieją, ale kosztują więcej niż wstawienie nowych zębów, ale moim zdaniem nie istnieje materiał, który z czasem nie zacznie zmieniać kolorów, tym bardziej przy tak trudnych warunkach, jakie panują w naszej jamie ustnej ;-)

Bzdury gadasz. Więcej na pewno to nie kosztuje. A czy nie ma materiału który nie będzie się przebarwiał? Pewnie że jest, zwykłe akrylowe zęby:P Porcelana też nie zmieni koloru jak i kompozyt. Ze sztucznymi zębami to jest tak, że owszem zmienia kolor jak będzie na nich nalot, ten sam co na zębach naturalnych, z tą różnicą że sztuczne umyjesz i będą jak nowe, a nasze ząbki niestety sie przebarwiają.

Wybielanie i tak na długo nie pomoże ale jak się chce mieć takie ząbki to lepiej zainwestować w wizytę u stomatologa i niech to zrobi profesjonalnie a nie pastami.
Cytat
paulinakro
[attachment 863304 denivit-denivit-anti-stain-profesjonalna-pasta-wybielajaca-d11741_1_0505.jpg]Denivit anti stain uzywalam jej i bylam zadowolona kosztuje okolo 8 zł a teraz wybielam ząbki paskami i efekty są nieziemskie :D

Też jej używałam i w ogóle nie działała wybielająco u mnie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-19 08:31 przez Syja90.

ja używam pasków crest supreme zamawiam je na allegro, wybielałam osttani raz rok temu a ludzie do tej pory mi mówią co robie z zębami że mam takie białe więc chyba efekt jeszcze jest aczkolwiek ja juz sie przyzwyczaiłam i tego nie widzę:)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

Ludzie, przecież paski wybielające niszczą szkliwo - każdy dentysta wam o tym powie. I co? Wybielanie zębów ma być sposobem na jeszcze poważniejsze ich zniszczenie? Tego chcecie? ;-)

ja lubię pastę blend a med 3d white w biedronce za 6 zł, dobrze wybiela i utrzymuje efekt ale miesiac temu kupiłam inna paasstę i zęby zzółkły, także nie wiem jak to jest

Cytat
paulinakro
[attachment 863304 denivit-denivit-anti-stain-profesjonalna-pasta-wybielajaca-d11741_1_0505.jpg]Denivit anti stain uzywalam jej i bylam zadowolona kosztuje okolo 8 zł a teraz wybielam ząbki paskami i efekty są nieziemskie :D
popieram :d

zżulkly ? to myj je a nie ;)

niezweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

klaudia - czy czasami ta pasta nie zawiera w swoim składzie triclosanu? Bo coś mi się kojarzy, że tak - sprawdź to, triclosan jest szkodliwy, dodawany do detergentów ;/

niezweryfikowana
Posty: 2.948
Ostrzeżenia: 1/5

Ten Denivit jest dostępny w Rossmannie czy tylko w aptekach? Skoro tak wybiela, to może się skuszę ;)

Denivit jest bardzo dobra. Jest dostępna nie tylko w aptekach, u mnie w mieście jest dostępna również w sklepie kosmetycznym.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-23 08:04 przez ilek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

SZAMPON PALMOLIVE