Obecnie rozmawiamy o:

nowoczesne przedszkole

gorący temat

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 561
Ostrzeżenia: 1/5

Dziewczyny znalazłam stronę, dzięki której można uzyskać darmowe pudełko z kosmetykami. Wystarczy się zalogować, a zasady są podobne jak w Shiny Box.

Logujcie się z mojego linku jeśli chcecie mi pomóc zdobyć kilka dodatkowych punktów. Dodatkowo i wy je dostaniecie dzięki zarejestrowaniu się przez ten link:

DARMOWE PUDEŁKO! WEŹ JE WŁAŚNIE TY!!!


Życzę powodzenia w zdobywaniu punktów i dobrej zabawy:)

To naprawdę się opłaca. Dzięki Shiny Box zyskałam już 6 mega fajnych pudełek i każde dobrze mi służy.:)

niezweryfikowana
Posty: 328
Ostrzeżenia: 2/5

ja tez nie wierze i nie klikam w zadne linki

Możesz przybliżyć na czym to polega? Czy jest płatne i wgl? :>

zweryfikowana
Posty: 561
Ostrzeżenia: 1/5

Widzę, że żadna z was nie wierzy. A ja już mogę zamówić jedno pudełko z moich uzbieranych punktów, dowiedziałam się o tej stronie nie dawno, dlatego może i wy jej nie znacie, ale sprawdźcie same jeśli uważacie, że kłamię.
Nie, strona jest całkowicie darmowa. Chodzi tutaj o zebranie określonej ilości punktów, którą będziesz mogła wymienić na darmowe pudełko kosmetyków, czasem są to próbki, a czasem pełnowymiarowe kosmetyki, ale za darmo. A za taką cenę warto sie troszkę pogimnastykować, aby zdobyć te punkty. Możesz je uzyskać dzięki wypełnianiu ankiet, ocenie kosmetyków i polecaniu strony innym osobom, dzięki poleceniu zaproszona osoba również otrzyma dodatkowe punkty, przy normalnym zarejestrowaniu bezpośrednio ze strony, tych punktów nie dostanie i zaczyna zbierać od zera.
Co miesiąc jest inna paczka z inną zawartością.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-24 14:29 przez ppauline.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Re: PUDER DO STYLIZACJI WŁOSÓW