Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

transportery taśmowe

56 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

20 lut 2013 - 15:50:57

Ostatnio męczy mnie mega problem..
strasznie zaczęły wypadać mi włosy, znajduje je wszędzie a w dodatku moje włosy nie są w super stanie, mam rozdwojone końcówki no i nie wygląda to najlepiej.
Udzielcie mi jakiś dobrych rad.
Kosmetyki ? polecone.
Domowe sposoby ? jakie i testowane .

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

20 lut 2013 - 15:54:17

Przede wszystkim olejowanie, własnie dziś nakupiłam cały zestaw, łopianowy, kokosowy, ze skrzypem, rycynowy. I może jakies tabletki ze skrzypem i pokrzywą.

zweryfikowana
Posty: 220
Ostrzeżenia: 1/5

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 20:30:19

polecam tabletk od dermatologa, oczywiscie szampon i odzywka z goldwella rich repair mi dosc skutecznie poprawil wlosy do tego uzywam maski z mili od okolo 5 miesiecy wlosy sa w duzo lepszej kondycji miekkie w dotyku i koncowki bez porownania

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 20:39:52

jeżeli włosy wypadają to brakuje jakiś składników, najlepiej zrobić morfologię, może to być np anemia

ja od niedawna stosuję kosmetyczny olej arganowy ( oryginalny ) - szybko się wchłania, łatwo zmywa, włosy są po tym miękkie, wadą jest wysoka cena, ja zaplaciłam ok 70zł
dzisiaj kupiłam olejek łopianowy - cieżko się zmywa, ale włosy są bardziej obciążone i chyba bardziej mi to odpowiada , kosztuje grosze
a na koncówki polecam olejek arganowy marion

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 20:46:47

Polecam olejek Khadi. Nakładanie go na skalp hamuje wypadanie włosów, a nakładanie na całość odżywia włosy :) Co prawda jest dosyć drogi, bo kosztuje 60-70 zł, ale ma dosyć dużą pojemność i jest bardzo wydajny

A z niższej półki cenowej olejek dla kobiet w ciąży - babydream fur mama (rossmann), cena 11,99 zł, a skład ma REWELACYJNY!!! Oczywiście tym, że jest dla kobiet w ciąży na cellulit to nie ma się co przejmować :p Ja go używam i po trzech użyciach włosy są w świetnym stanie, a były mega przesuszone po zimie :)

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 20:53:51

więc tak... miałam ten sam problem po rozjaśnianiu (domowym) i wzięłam się za siebie :) odstawiłam szampony zawierające SLS - zamieniłam je na te ziołowe, w moim przypadku jest to Radical - dostępny w każdym Rossmannie i marketach typu Tesco, do tego doszły ampułki Radicala i wcierka ziołowa również tej firmy :) do tego olejuje je olejkiem z Green Pharmacy - łopianowy z czerwoną papryczką na porost włosów i działa :) do tego po każdym myciu na zmianę stosuję maski Biowax z kreatyną i jedwabiem i do włosów farbowanych na koniec aplikuje na końcówki serum witaminowe z Biowaxa :) nie suszę włosów suszarką, nie trę ich ręcznikiem, nie rozczesuje kiedy są mokre zero prostownicy itp :)

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:00:45

ja polecam mieszac olej rycynowy z szamponem do wlosow. Wberw pozorom wlosy nie wygladaja potem jak przetluszczone i jakos specjalnie oklapniete tez nie sa. Ja mialam bardzo zniszczone wlosy, mimo ze stosowalam rozne maski, odzywki itd itp, po umyciu nie moglam rozczesac, a idac spac rano wstawalam z wielkim koltunem na glowie ktory nadawal sie tylko do wsadzenia pod kran... :/ Odkad zaczelam stosowac takie polaczenie, wlosy mi blyszcza, wydaja sie mocniejsze, nie wypadaja tak bardzo, a przede wszystkim koncowki nie sa suche i nie koltunia sie, co bardzo mnie cieszy. Poza tym polecam tez na noc nakladac maske do wlosow zmieszana z miodem, tez daje super efekty, wlosy po takiej odzywce sa mile i miekkie w dotyku.

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:09:35

ech...taki wątek pojawia się średnio 4 razy w tygodniu, mi osobiście nie chce się powtarzać po raz nty, co działa, co nie i gdzie znaleźc informacje. Dziewczyny, Wam się chce to powtarzać w każdym wątku?

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:11:20

Cytat
jaelithe
ech...taki wątek pojawia się średnio 4 razy w tygodniu, mi osobiście nie chce się powtarzać po raz nty, co działa, co nie i gdzie znaleźc informacje. Dziewczyny, Wam się chce to powtarzać w każdym wątku?

czytasz mi w myślach

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:13:45

Na moje włosy dobrze działa olej arganowy (jako jedyny) ale niestety cena nie zachęca.

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:15:27

Cytat
kruszynkowo19
Cytat
jaelithe
ech...taki wątek pojawia się średnio 4 razy w tygodniu, mi osobiście nie chce się powtarzać po raz nty, co działa, co nie i gdzie znaleźc informacje. Dziewczyny, Wam się chce to powtarzać w każdym wątku?

czytasz mi w myślach

widocznie są jeszcze na tym świecie osoby, które mieszkają w piwnicach i nie słyszały o olejowaniu, szamponach bezsilikonowych, skrzypokrzywie i zdrowym odżywianiu...

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:33:03

bardzo pomaga keratyna !!! na allegro za 15 zł 24 sztuki. Ta keratyna jest w formie rybek , jedna rybka starcza na 2 mycia gdzie mieszamy ją z odzywka. Ja osobiście nakładam na paluszki i wcieram we włosy (obojętnie czy w mokre czy suche). Ma śliczny zapach i naprawdę działa!!!! wystarczy wpisać na allegro keratyna ;) pozdrawiam
proszę oto link http://allegro.pl/keratyna-na-zniszczone-wlosy-komplet-gratis-okazja-i3042403120.html



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 21:37 przez violkaaa88.

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

14 lip 2013 - 09:54:23

A ja mogę wam polecić nową linię garniera- goodbye damage. Specjalna seria na zniszczone włosy. I faktycznie działa! Zauważyłam zmianę bardzo szybko.

zweryfikowana
Posty: 598
Ostrzeżenia: 3/5

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

18 lip 2013 - 10:25:14

co konkretnie masz z tej serii? Ja kupiłam szampon i maskę i zastanawiam się czy coś jeszcze wziąć ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cien do powiek rozjsniajacy