Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

gorący temat

Domek w górach

43 minut temu

Rewelacyjne okna

47 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Druk ścienny

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

20 lut 2013 - 15:50:57

Ostatnio męczy mnie mega problem..
strasznie zaczęły wypadać mi włosy, znajduje je wszędzie a w dodatku moje włosy nie są w super stanie, mam rozdwojone końcówki no i nie wygląda to najlepiej.
Udzielcie mi jakiś dobrych rad.
Kosmetyki ? polecone.
Domowe sposoby ? jakie i testowane .

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

20 lut 2013 - 15:54:17

Przede wszystkim olejowanie, własnie dziś nakupiłam cały zestaw, łopianowy, kokosowy, ze skrzypem, rycynowy. I może jakies tabletki ze skrzypem i pokrzywą.

zweryfikowana
Posty: 220
Ostrzeżenia: 1/5

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 20:30:19

polecam tabletk od dermatologa, oczywiscie szampon i odzywka z goldwella rich repair mi dosc skutecznie poprawil wlosy do tego uzywam maski z mili od okolo 5 miesiecy wlosy sa w duzo lepszej kondycji miekkie w dotyku i koncowki bez porownania

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 20:39:52

jeżeli włosy wypadają to brakuje jakiś składników, najlepiej zrobić morfologię, może to być np anemia

ja od niedawna stosuję kosmetyczny olej arganowy ( oryginalny ) - szybko się wchłania, łatwo zmywa, włosy są po tym miękkie, wadą jest wysoka cena, ja zaplaciłam ok 70zł
dzisiaj kupiłam olejek łopianowy - cieżko się zmywa, ale włosy są bardziej obciążone i chyba bardziej mi to odpowiada , kosztuje grosze
a na koncówki polecam olejek arganowy marion

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 20:46:47

Polecam olejek Khadi. Nakładanie go na skalp hamuje wypadanie włosów, a nakładanie na całość odżywia włosy :) Co prawda jest dosyć drogi, bo kosztuje 60-70 zł, ale ma dosyć dużą pojemność i jest bardzo wydajny

A z niższej półki cenowej olejek dla kobiet w ciąży - babydream fur mama (rossmann), cena 11,99 zł, a skład ma REWELACYJNY!!! Oczywiście tym, że jest dla kobiet w ciąży na cellulit to nie ma się co przejmować :p Ja go używam i po trzech użyciach włosy są w świetnym stanie, a były mega przesuszone po zimie :)

zweryfikowana
Posty: 729
Ostrzeżenia: 2/5

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 20:53:51

więc tak... miałam ten sam problem po rozjaśnianiu (domowym) i wzięłam się za siebie :) odstawiłam szampony zawierające SLS - zamieniłam je na te ziołowe, w moim przypadku jest to Radical - dostępny w każdym Rossmannie i marketach typu Tesco, do tego doszły ampułki Radicala i wcierka ziołowa również tej firmy :) do tego olejuje je olejkiem z Green Pharmacy - łopianowy z czerwoną papryczką na porost włosów i działa :) do tego po każdym myciu na zmianę stosuję maski Biowax z kreatyną i jedwabiem i do włosów farbowanych na koniec aplikuje na końcówki serum witaminowe z Biowaxa :) nie suszę włosów suszarką, nie trę ich ręcznikiem, nie rozczesuje kiedy są mokre zero prostownicy itp :)

zweryfikowana
Posty: 2.113
Ostrzeżenia: 1/5

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:00:45

ja polecam mieszac olej rycynowy z szamponem do wlosow. Wberw pozorom wlosy nie wygladaja potem jak przetluszczone i jakos specjalnie oklapniete tez nie sa. Ja mialam bardzo zniszczone wlosy, mimo ze stosowalam rozne maski, odzywki itd itp, po umyciu nie moglam rozczesac, a idac spac rano wstawalam z wielkim koltunem na glowie ktory nadawal sie tylko do wsadzenia pod kran... :/ Odkad zaczelam stosowac takie polaczenie, wlosy mi blyszcza, wydaja sie mocniejsze, nie wypadaja tak bardzo, a przede wszystkim koncowki nie sa suche i nie koltunia sie, co bardzo mnie cieszy. Poza tym polecam tez na noc nakladac maske do wlosow zmieszana z miodem, tez daje super efekty, wlosy po takiej odzywce sa mile i miekkie w dotyku.

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:09:35

ech...taki wątek pojawia się średnio 4 razy w tygodniu, mi osobiście nie chce się powtarzać po raz nty, co działa, co nie i gdzie znaleźc informacje. Dziewczyny, Wam się chce to powtarzać w każdym wątku?

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:11:20

Cytat
jaelithe
ech...taki wątek pojawia się średnio 4 razy w tygodniu, mi osobiście nie chce się powtarzać po raz nty, co działa, co nie i gdzie znaleźc informacje. Dziewczyny, Wam się chce to powtarzać w każdym wątku?

czytasz mi w myślach

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:13:45

Na moje włosy dobrze działa olej arganowy (jako jedyny) ale niestety cena nie zachęca.

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:15:27

Cytat
kruszynkowo19
Cytat
jaelithe
ech...taki wątek pojawia się średnio 4 razy w tygodniu, mi osobiście nie chce się powtarzać po raz nty, co działa, co nie i gdzie znaleźc informacje. Dziewczyny, Wam się chce to powtarzać w każdym wątku?

czytasz mi w myślach

widocznie są jeszcze na tym świecie osoby, które mieszkają w piwnicach i nie słyszały o olejowaniu, szamponach bezsilikonowych, skrzypokrzywie i zdrowym odżywianiu...

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

21 lut 2013 - 21:33:03

bardzo pomaga keratyna !!! na allegro za 15 zł 24 sztuki. Ta keratyna jest w formie rybek , jedna rybka starcza na 2 mycia gdzie mieszamy ją z odzywka. Ja osobiście nakładam na paluszki i wcieram we włosy (obojętnie czy w mokre czy suche). Ma śliczny zapach i naprawdę działa!!!! wystarczy wpisać na allegro keratyna ;) pozdrawiam
proszę oto link http://allegro.pl/keratyna-na-zniszczone-wlosy-komplet-gratis-okazja-i3042403120.html



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-21 21:37 przez violkaaa88.

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

14 lip 2013 - 09:54:23

A ja mogę wam polecić nową linię garniera- goodbye damage. Specjalna seria na zniszczone włosy. I faktycznie działa! Zauważyłam zmianę bardzo szybko.

zweryfikowana
Posty: 599
Ostrzeżenia: 3/5

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW

18 lip 2013 - 10:25:14

co konkretnie masz z tej serii? Ja kupiłam szampon i maskę i zastanawiam się czy coś jeszcze wziąć ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

cien do powiek rozjsniajacy