Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

light blue

20 lut 2013 - 13:01:12

Kupiłam na allegro light blue. Perfumy przyszły do mnie w poniedziałek, 100ml, całe. Zatyczka ta niebieska inaczej pachniała tak dziwnie i jest tam jakby trochę luzu, ale sam zapach po psiknięciu taki jaki powinien być, tylko trochę krótka się trzyma, po godzinie już nic nie czuję. Z ciekawości wpisałam do kalkulatora kosmetycznego kod z buteleczki i pokazała się data 2005, więc osiem lat by już było, ale zdarzało mi się, że czasami ten cały kalkulator pokazywał bzdury. Dziewczyna pisała, że dostała od kogoś light blue jednak to nie jej zapach i dlatego sprzedaje i otworzyła w grudniu 2012 nigdy wcześniej nie miała light blue... i teraz nie wiem czy aż tyle zanim je dostała ktoś je trzymał w domu i dlatego jest tak jak jest czy może podróba? Nie wiem, bo też sama też sprzedałam ostatnio dwie swoje ulubione jeszcze jakiś czas temu perfumy, bo po prostu zapach mnie nagle zaczął drażnić, bo za mocny, chociaż wcześniej używałam i było ok :)

Co myślicie i jak poznać czy nie podróba? :)



Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-20 16:34 przez meegiee.

light blue

20 lut 2013 - 13:04:07

zalezy za ile kupilas.

PS - perfumy, a nie perfuma

light blue

20 lut 2013 - 13:06:02

Za 145 zł :)

light blue

20 lut 2013 - 13:08:19

Podróba. Też kupiłam kiedyś te same perfumy, zatyczka goniła i pachniały jakoś dziwnie...
Napisz dziewczynie,że chcesz je oddać, ponieważ masz wątpiwości co do oryginalności.
Podróba. Też kupiłam kiedyś te same perfumy, zatyczka goniła i pachniały jakoś dziwnie...
Napisz dziewczynie,że chcesz je oddać, ponieważ masz wątpiwości co do oryginalności.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-20 13:10 przez kaczka113.

light blue

20 lut 2013 - 13:11:40

wybierz się do perfumerii (Sephora, Douglas) i porównaj Twój zapach z takim z półki.
Obawiam się jednak, że to może być podróba, albo coś co leżało długo w złych warunkach.

light blue

20 lut 2013 - 13:12:09

Polecam ci ten zapach z FM nr.33 sama go bardzo lubię wcale nie rozni sie od oryginału a cena 33,80 za 30ml!

light blue

20 lut 2013 - 13:13:20

Zatyczka rzeczywiście pachnie jakoś inaczej nie wiem jak top opisać ale po psiknięciu zapach jest taki jaki znam...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

KURACJA DLA ZNISZCZONYCH WŁOSÓW