Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Biovax vs Wax

18 lut 2013 - 20:58:03

Ostatnio strasznie dużo słyszałam o tych maskach do włosów, co sądzicie? Mówią, że to prawie to samo... Różnią się jakoś składem, która działa lepiej na wasze włosy? Jest ktoś kto wypróbował je dwie? Ja się waham, którą kupić, obie w kategorii do włosów zniszczonych.

Biovax vs Wax

19 lut 2013 - 19:00:01

Ja właśnie zmylam ze swoich wlosow WAX:) uzylam pierwszy raz wiec jeszcze nie moge nic wiecej powiedziec na jej temat;) jedyne co to zapach malo przyjemny;) Biovax ma przyjemniejszy;) ale jezeli dziala to zapach nie przeszkadza;)

Biovax vs Wax

19 lut 2013 - 19:02:10

ja po Wax zauwazylam,ze zaczęły mi wyrastac nowe włosy w miejscach tzw przerzedzenia więc byłam zadowolona ;)

Biovax vs Wax

19 lut 2013 - 19:03:32

używam zarówno biovaxu jak i waxa
według mnie nie ma wielkiej różnicy, obie głęboko regenerują włosy, są miękkie, łatwo się rozczesują, mniej łamią i rozdwajają
jedyna różnica to zapach - biovax ma ładniejszy :)

Biovax vs Wax

19 lut 2013 - 19:05:17

Po Waxie wypadały mi włosy garściami, pół dużego słoika dałam przyjaciółce dwa lata temu. Kupiłam wtedy Biovax i używam go do dziś razem z szamponem i nie zmieniłabym go na żaden inny. Dodam, że mam ten do włosów blond, bo może to ma jakieś znaczenie. :)

Biovax vs Wax

19 lut 2013 - 19:06:14

Z tego co wiem to Biovax ma lepszy skład

Biovax vs Wax

19 lut 2013 - 19:08:42

Moje znajome polecały WAX. O drugim specyfiku nic nie słyszałam.

Biovax vs Wax

19 lut 2013 - 19:10:15

<moderacja> czekam na uzycie tego olejku ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-19 20:38 przez moderator.

Biovax vs Wax

19 lut 2013 - 19:14:15

Używałam już Waxa byłam zadowolona, dzisiaj zakupiłam Biovaxa bo słyszałam, że jest lepszy ale to dopiero się okaże :)

Biovax vs Wax

21 lut 2013 - 15:41:34

Wax używam 4 tygodnie (nie codziennie). Efektu widać, włosy mniej zniszczone, gęstsze. Ale dodatkowo wspomagam się skrzypowitą

Biovax vs Wax

21 lut 2013 - 15:46:00

Osobiście nie polecam biovax`a , po tygodniu używania zaczęły mi wychodzić pryszcze, zaraz przy samych włosach, mało tego jak doczytałam są to pryszcze podskórne, mam je do teraz, a odkąd przestałam używać minął nie cały miesiąc i nic nie mogę zrobić, żadne maści nie pomagają, aczkolwiek włosy mam w lepszym stanie, choć i tak nie polecam. Wax być może lepszy

Biovax vs Wax

21 lut 2013 - 15:53:23

Cytat
renatka166
Osobiście nie polecam biovax`a , po tygodniu używania zaczęły mi wychodzić pryszcze, zaraz przy samych włosach, mało tego jak doczytałam są to pryszcze podskórne, mam je do teraz, a odkąd przestałam używać minął nie cały miesiąc i nic nie mogę zrobić, żadne maści nie pomagają, aczkolwiek włosy mam w lepszym stanie, choć i tak nie polecam. Wax być może lepszy

może nie oczyściłaś dobrze skóry po tej maseczce, masz jakieś uczulenie czy coś. to samo może wystąpić po słabym spłukaniu szamponu.

Biovax vs Wax

21 lut 2013 - 15:53:29

wszystko z vatiki polecam plus olejki indyjskie
po wax i biovax strasznie mi sie wlosy posypaly teraz duzo mi daly te nowosci z vatiki zarowno olejki i szampony

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Bio-oil opinie czy uzywałyście !!