Obecnie rozmawiamy o:

motywacja na diecie

gorący temat

dieta przy cukrzycy

dzisiaj o 19:27

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki

Maść na blizny?

23.10 o 13:27

CETAPHIL opinie

23.03 o 21:31

WAX Odżywka opinie

7.04 o 11:44

Mary Kay opinie

4.11 o 14:52

Sposób na PRYSZCZE! :)

23.10 o 14:13

Bio Oil opinie

1.06 o 21:06

Aktywne użytkowniczki

acne derm

12 lut 2013 - 19:44:14

Stosuje od niecałych 2 tygodni a po ok tygodniu wyskoczyły mi spore niespodzianki:/większość już się goi. Ile u Was trwało takie oczyszczenie??

acne derm

12 lut 2013 - 19:47:06

nie używałam

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

acne derm

12 lut 2013 - 19:47:32

acne derm to <moderacja> polecam wybrac sie do dermatologa,a nie kombinowac....



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 20:02 przez moderator.

acne derm

12 lut 2013 - 19:53:43

Byłam dzisiaj u kosmetyczki i mi poleciła właśnie acne derm więc chciałabym się dowiedzieć czegoś na ten temat, czy działa i czy nie niszczy skóry. Jeśli używacie to napiszcie, czy w ogóle warto go kupić :)

acne derm

12 lut 2013 - 19:54:49

Ja własnie zaczęłam kuracje skonorenem (ta sama substancja czynna) i mam podobnie. Głównym moim problemem są zaskórniki zamknięte, stosuje kilka dni i wyszło mi kilka sporych niespodzianek ale zaciskam zęby, w końcu to kwas, skóra się musi oczyszczać.
A ten kto mówi że to <moderacja> niech wie, że nie dla każdego coś jest złe albo dobre, przecież to właśnie dermatolodzy często zalecają ten kwas i osobiście znam osoby którym on bardzo pomógł. Tylko właśnie, działanie jest bardzo powolne, ale mam nadzieję że warto czekać na efekty również i w naszym przypadku



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 20:02 przez moderator.

acne derm

12 lut 2013 - 19:56:24

No delikatny dla skóry to on nie jest w koncu to kwas azelainowy. Zastosowalam maseczke z AA z tym kwasem i efekt byl natychmiastowy wiec postanowilam zakupic krem z tym kwasem. Piszcie jesli stosowalyscie

acne derm

12 lut 2013 - 19:58:01

Mój chłopak też ma taki wysyp po acne, ale ostatecznie po dłuższym, konsekwentnym stosowaniu ma spektakularne efekty. U mnie nie powoduje niczego szczególnego, a pięknie rozjaśnia i wygładza skórę :)

acne derm

12 lut 2013 - 19:59:39

A może coś jeszcze możecie polecić na trądzik?

acne derm

12 lut 2013 - 20:06:34

Cytat
carmelek91
Ja własnie zaczęłam kuracje skonorenem (ta sama substancja czynna) i mam podobnie. Głównym moim problemem są zaskórniki zamknięte, stosuje kilka dni i wyszło mi kilka sporych niespodzianek ale zaciskam zęby, w końcu to kwas, skóra się musi oczyszczać.
A ten kto mówi że to <moderacja> niech wie, że nie dla każdego coś jest złe albo dobre, przecież to właśnie dermatolodzy często zalecają ten kwas i osobiście znam osoby którym on bardzo pomógł. Tylko właśnie, działanie jest bardzo powolne, ale mam nadzieję że warto czekać na efekty również i w naszym przypadku

To jedziemy na tym samym wózku i chyba musimy uzbroic sie w cierpliwosc. Podoba mi sie efekt wybielenia przynajmniej u mnie to widac gdybym nie miala tych niespodzianek skóra bylaby bardziej jednolita niz przed stosowaniem kremu wiec dziala na pewno tylko ten wysyp:/
Cytat
kasienka2405
Mój chłopak też ma taki wysyp po acne, ale ostatecznie po dłuższym, konsekwentnym stosowaniu ma spektakularne efekty. U mnie nie powoduje niczego szczególnego, a pięknie rozjaśnia i wygładza skórę :)

a dokładnie po jakim czasie??? czy wysyp byl tylko jedne czy ciagnal sie długi czas i po miesiacu-dwóch bylo dopiero lepiej???



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-12 20:08 przez melinea.

acne derm

12 lut 2013 - 20:28:00

Cytat
melinea
Cytat
carmelek91
Ja własnie zaczęłam kuracje skonorenem (ta sama substancja czynna) i mam podobnie. Głównym moim problemem są zaskórniki zamknięte, stosuje kilka dni i wyszło mi kilka sporych niespodzianek ale zaciskam zęby, w końcu to kwas, skóra się musi oczyszczać.
A ten kto mówi że to <moderacja> niech wie, że nie dla każdego coś jest złe albo dobre, przecież to właśnie dermatolodzy często zalecają ten kwas i osobiście znam osoby którym on bardzo pomógł. Tylko właśnie, działanie jest bardzo powolne, ale mam nadzieję że warto czekać na efekty również i w naszym przypadku

To jedziemy na tym samym wózku i chyba musimy uzbroic sie w cierpliwosc. Podoba mi sie efekt wybielenia przynajmniej u mnie to widac gdybym nie miala tych niespodzianek skóra bylaby bardziej jednolita niz przed stosowaniem kremu wiec dziala na pewno tylko ten wysyp:/
Cytat
kasienka2405
Mój chłopak też ma taki wysyp po acne, ale ostatecznie po dłuższym, konsekwentnym stosowaniu ma spektakularne efekty. U mnie nie powoduje niczego szczególnego, a pięknie rozjaśnia i wygładza skórę :)

a dokładnie po jakim czasie??? czy wysyp byl tylko jedne czy ciagnal sie długi czas i po miesiacu-dwóch bylo dopiero lepiej???



Też mam nadzieję, że szybko minie i skóra się unormuje więc chętnie poczytam o doświadczeniach z tymi kremami i ile mniej więcej taki wysyp może trwać. Powiem Ci że ja też tak miałam przy differinie, kiedy zaczęłam go stosować chwilowe pogorszenie (trwało hmm do 3 tygodni?) później byłam zadowolona przez kilka miesięcy z efektów niestety wg mnie po dłuższym czasie przestał już tak działać dlatego przerzuciłam się na skinoren, muszę trzymać cerę w ryzach żeby nie zasypywało mnie zaskórnikami

acne derm

12 lut 2013 - 20:34:38

Acne derm mocno podrażnia skórę. Musiałam przestać go używać po kilku dniach i w sumie zero efektu, nawet najmniejszego. Ja używałam Duac i mogę z czystym sercem polecić, pomógł szybko i nie ma żadnych nawrotów :) Wystarczy zapytać dermatologa

acne derm

13 lut 2013 - 07:35:23

carmelek91 najgorsze chyba mam juz za sobą tzn na to wygląda mam teraz w sumie 2 zaognione miejsca ale one tez juz powoli sie goją. Zauważyłam, ze zaskorniki otwarte same sie oczyszczają a zamnkiete wystarczy delikatnie oczyszczyc bo wszystkie sa jakby na wierzchu a nie pod skórą.

acne derm

13 lut 2013 - 07:56:32

Stosowałam coś podobnego, trzeba uzbroić się w cierpliwość to ma na celu wrzucenie wszystkiego na wierzch co drzemie w skórze, potem będzie tylko lepiej więc życzę wytrwałości

acne derm

15 lut 2013 - 19:31:51

No tak wlasnie sobie mowie zreszta to najgorsze to juz chyba wywalilo i juz sie prawie zagoiło. Jestem ciekawa efektów za miesiac lub dwa.

acne derm

15 lut 2013 - 19:35:11

ja stosuję i jestem zadowolona, ale najlepszy na trądzik jest olej arganowy :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Korund profesjonalna mikrodermabrazja